По детски нежна,окъпана в злато -от Варна отлита последното ято.

  • 27 433
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 3 743
Е, че какво му е на времето. Сутринта даже беше слънчево, но сега май пак ни чака дъжд.

Диди и днес се представи добре. Днес беше на ясла от 8.00 до 12.30, т.е.със закуска и обяд. Според лелката била родена за ясла  Mr. Green Но според мен повратният момент ще бъде утре, когато я оставят да спи там. Казаха ми да се обадя към 1.40ч да ми кажат дали е заспала и кога да я взема. Стискайте ни палци  Praynig

# 32
  • Мнения: 194
Ей, че романтика лъха от заглавието...  bouquet
Галче стискам палци Peace
А ние сме все така сополиви...вече и Калиника...

# 33
  • Мнения: 95
И аз съм за №3  bouquet

# 34
  • Мнения: 38
Здравейте,
Искам да споделя с всички мами, чиито деца не са били приети в градина (както е и моето) за един вариант, който поне нас ни устройва. Дъщеря ми е на 3г и 2 мес. и след подаване на документи 2 4 градини, не е приета никъде. Затова мислейки какво решение да намеря, за да бъде сред деца, а не с детегледачката, попаднах на занималня или детски център ХЛАПЕТА в кв. Владиславово. Макар че занималнята е за по-големи деца, собственичката се съгласи да опитаме. И така дъщеря ми от 1 ден остана много доволна и с голямо желание ходи там. Водя я до обяд и после си я вземам за обяд и спане в къщи и към 15ч я водя отново. Ако на вас този график не ви пасва, може да водите детето си само до обяд. Заплащането е 3 или 2.50лв. на час в зависимост от бр. на часовете. Има подходящи занимания за възрастта, когато времето позволява излизат на разходка в парка или на близката площадка.

Ако някоя от  мамите се интересува, да ми пише на лични за да дам координатите и сайта, че да не излезе че е реклама.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 893
http://andonova.multiply.com/photos/album/15#photo=56 да ни видите колко сме порастнали Flutter Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 95
Много е пораснал Калоян Вержи, ама наистина как прилича на кака си Simple Smile Освен вас само при моите кръстници съм виждала така деца да си приличат.Ако беше сложила снимка на Лора даже нямаше да разбера  Mr. Green

# 37
# 38
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ 2-РИ  РОЖДЕН ДЕН НА БОРИС НА МАМА  LILEBI

 

# 39
  • Мнения: 95
Честит Рожден ден на Борис, нека да расте здрав и силен и много да радва мама и татко! Heart Eyes Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 960
Преди минутки "разкрих",че имаме още един рожденик днес-това големият син на Берина-Берк bowuuЧЕСТИТА 7-МА ГОДИНКА НА БЕРК.ДА РАСТЕ ЗДРАВ ,ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ !!!-ЗА МАМА БЕРИНА

# 41
  • Мнения: 2 922
Вержи! Те са като близначета хаха  Laughing

Морска, как си?

# 42
  • Мнения: 1
Добро утро момичета
отдавна не съм писала тъй като отваряме Еврофутбол постояно изкача нещо ново и се налага почти цял ден да стоя там  Weary и нямам време за разходки макар че в този квартал има много мами ама не познавам никой

# 43
  • Мнения: 1 554
добро утро Simple Smile

Честит рожден ден на КалиМа  bouquet

baby_doll , добре съм Grinning Hug

# 44
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КалиМа

Живей сега,
Усмихвай се сега,
Радвай се на това, което имаш днес
и се бори за всичко онова, което искаш да имаш утре.
Честит празник:bouquet:

Общи условия

Активация на акаунт