Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 23 812
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 574
ВСТ, изглеждаш страхотно с новата прическа Peace Браво на Лори, че е слушала Simple Smile Аз също съм с нова прическа, не особено сполучлива /направиха ми кичури, но се оказа, че предишната боя не е паднала напълно и сега са шарени Crazy/, но така и не успях да прилъжа Деница да й подстрижат поне бретона.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 554
Ей ни на на софийска земя. За няма 6 часа ги докарах моите мъже от Лозенец до София. Само веднъж спирахме за 10 минути. Кало определено прилича на мен - като е в колата нямам никакви грижи с това дете.

Ето на когото му се разглеждат снимки

http://dizela.com/more/

# 47
  • София
  • Мнения: 545
Vst, много сте хубави  Hug Ще стискам палци утре  Simple Smile

Нана, чудни снимки  Peace

# 48
  • Мнения: 439
Здравейте мамчета и сладки дечица!
На 27 август се роди Павел 3250, 50см, същите размери като батко си.
Вчера се прибрахме вкъщи. Даниел много го пази и иска да го гушка

Честит рожден ден на всички августинчета! Да растат здрави и засмени, весели и много красиви и щастливи!
На семействата, честит празник!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 202
Момичета,благодаря ви много за милите пожелания.Сега да почерпя нещо(макар и със закъснение) за здравето на моята дъщеричка.


А сега малко снимки от нас.http://avgustinki.snimka.bg/children/tretiya-rojden-den-2009.406637.14549036

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 202
pepejeans ,Честито ти юнак Павел!Да ви е жив и здрав!

# 51
  • Мнения: 743
pepejeans, добре дошли  Hug Да цункаш петичките на малкото мишле от нас  Heart Eyes
Ирка, страхотна принцеса си имаш  Peace
Нана, добре дошли и на вас  Hug Снимките наистина са прекрасни - много се зарадвах на моренцето, така ми липсвааааа  Sad
Благодаря ви за хубавите пожелания за утре и за новата ни визия  Laughing
Пухче, не знам колко съм специалист  Laughing, хич не обичам да давам съвети, просто защото за мен правила при децата няма  Peace Единственото и най-важно е обич и търпение, всичко друго си е индивидуално. Но аз лично щом предстоят почивни дни, ако имам възможност няма да пускам мишлето. Тъкмо ще се запознае с новата обстановка и ще се върне на старите навици - после се започва отначало. Но не е казано, че ще стане точно така  Laughing Абе трудна работа е отглеждането на детето, ама е мнооооооого сладка  Heart Eyes
Мен започва леко да ме тресе за утре - знам, че е нормално и ще свикнем, ама ми е тегаво, че няма да сме си заедно цял ден. Успокоявам се, че като ме погнат задълженията няма да имам много време да мисля  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 603
Добро утро момичета!
Кафето тази сутрин е от мен. Hug Почерпете се за здравето на моето момче.


Да ми е все така здрав, чаровен и послушен. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 743
Добро утро  Hug
Честит рожден ден на чаровното мишленце Тони  Heart Eyes Hug Много здраве, късмет, усмивки и весели игри! Кайли, честит празник, мила  Hug


# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Честит рожден ден  на Тони! Кайли, да ти е все така усмихнато и добро момчето! Много здраве, късмет и любов в семейството ви!

След като изпрах цялата къща успях да се понаспя. Хубаво е да се разнообрази човек, ама ми е хубаво вкъщи.  Grinning

# 55
  • Мнения: 330
Честит рожден ден на Тони!
                   
   Елфче,честито ви християнче!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 545
Vst, то мен ме тресе за четвъртък, пък за теб не знам. Чакам после да разказваш как ви е минал деня!  Hug
Осъзнавам, че това е краят на един период свързан с както с много радости и усмивки, така и с много нерви покрай децата. Две наведнъж с такава малка разлика се оказаха голяма хапка, пък и момчета  Crazy Да са ми живи и здрави. Сега само и Криси да го приемат в яслата и започвам работа. Ще ми липсват със сигурност, но имам нужда да работя, да се виждам с други хора и да мисля за нещо друго освен кой кога ще яде, пишка, спи и т.н.  Rolling Eyes

Кайли, да ти е жив и здрав и мноооого послушен   bouquet Hug

pepejeans, добре дошли! Когато имаш време пусни някоя и друга снимка  Hug

# 57
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Kaili, ЧъРъДъ на Тони  newsm59  много здраве и усмивки  Hug  bouquet Честит празник  newsm51

pepejeans, добре сте дошли  Hug  bouquet
elen@  Hug

хайде, успешен първи "учебен" ден на всички  Hug при нас мина сравнително спокойно  ooooh!  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 574
Честит рожден ден на Тони  bouquet Да е здрав и щастлив Hug Кайли, хубав празник когато се съберете Hug
Пепеджинс, добре дошли Hug Бърза адаптация с малкото човече у дома Peace

# 59
  • Мнения: 4 970
Честит рожден ден на ТОни HugМного здраве и щастливо детство му желая Heart Eyes
Аз сега се прибирам- закарах Дари на градина. Беше много ентусиазирана.Засякоха се с още 4 деца от яслата- те са си приятелки, та- влезе с бойна крачка GrinningЩе видим следобед как ще е  Wink Утре със сигурност ще има драма, защото баща й ще я води, ама това  е положението Crazy Всеки със задачите си.Това ни е трета учебна година и не се трогвам от разните спектакли.Познавам я прекалено добре с номерата й Sunglasses
успех и на другите ученици  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт