Юли-2006 тема 88

  • 15 192
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 433
Дю,добре дошли с бебо HugОх,и на мен ме се иска да гушна бебеееееее,така хубаво ухаят Heart Eyes
Вече съм в ужас как ще започнем градината,защото от сега прави уговорки,че иска във Варна.....,на бънджито в морската..,но никаква градина ooooh!
Жорка,не зная как е при вас сезонът,но снощи ходих с едни клиенти до Балчик и се ужасих.Нямаше и пет туриста на кръст по цялата алея,а миналата година не можеше да се разминеш.После ме водиха да голф-клуба и така до 22 часа като мома-англичанка Mr. GreenПовече от година не бях излизала сама до нощите и е хубаво човек малко да се откъсва и разнообразява.Единственият лош-момент беше,че в ресторанта на клуба всички блюда за вечеря бяха стил-рататуй-нещо мъничкооооооо и красиво в огромна чиния и на финала само сетивата са нахранени, а стомахът ти стърже от глад SickМалко снобска работа,ама карай.На края се появи като Бай Ганьо из Европа и Киро скалата и просто онемях що за простак е и наяве #2gunfireИзобщо не ми се върза с целия интериор и атмосфера на изтънченост hahaha   

# 46
  • Мнения: 314
Дю;добре дошла HugМного са сладки дечицата,бебо е наистина много оформен. Heart EyesНямам търпение вече и аз,че ми писна с този тумбак.Днес водих Зоя при педи,че пак е със сополи и кашлица,та там направо като ме видяха ги стресирах с големия тумбак. ShockedА лекаря,който ще ме изражда,като го замерва във вторник ми каза,че било вече 3900 ooooh! Shocked,което ми се видя абсурдно,при положение,че преди 2 седмици беше 3000.Ама те изчисляват теглото по обиколките на главата,бедрото и коремчето,а коремчето на бебо беше малко по-голямо,от където идват тези килограми.Абе каза,че поне 3600-3700 има,ще видим колко ще е на финала.То верно,че огромни ги ражадам,ама чак пък токова ooooh!Нашия вариант с името отпадна и сега нямаме име ooooh!То и време нямаме,нищо не можем да измислим и то на финала Sad

Джорджи:при кое светило ходи,че ми стана любопитно?

# 47
  • Мнения: 1 341
Аз вече нямам нерви за нищо и никого.
Отказаха ни и този апартамент, а отговаряме на изискванията им. Само ме правят на луда като си измислят нови и нови неща. Трябвало по-големи доходи да имаме. Ами аз изрично питам колко пъти наема искат да взимаме и какви изисквания имат и тогава ходя по огледи и подавам документи. Имало е и други желаещи-Французи и е ясно, че те са с предимство.
Искам да крещя, да си събера чукалата и да се махна от тук. Но къде по дяволите ще отида, на м..ната си?! #Cussing out
Няма втора такава държава, едно жилище да не ти дават!!! Naughty
Ще си седим в тази барлога и така...нямаме избор, ако изпадне нещо ОК, ако не м..ната им на всички. Crossing Arms
Сега ще мисля какво да изхвърлям и какво да оставям, за да има място за всички.
Хайде оплаках се, обещавам повече да не ви занимавам с моите пролеми.

# 48
  • Мнения: 314
Уф Ронка,съжалявам много,ама не се ядосвай,че има много по-важни неща в този живот. Hug
Съжалявам,че ще ви споделя,но сестра ми отново е зле и днес са я приели в София,където я оперираха 1 път за нова операция,защото пак има тумор на същото място CryСамо че най-рано могат да я оперират в понеделник.Пратиха документи и в Мюнхен,но за там са и назначили дата 07.09,а до тогава не се знае още колко ще се парализира и сега не знаят какво да правят.Преди малко говорих с нея,за сега остават до понеделник,но лекаря иска утре отговор дали той ще я реже,абе ужас,какво да ви кажа.Според чужбинските лекари нашите пък не са изчистили всичко предния път и затова пак така стана. CryСъжалявам,че ви натоварих,да знаете ако не се включвам тези дни е не защото съм родила.

# 49
  • Мнения: 1 298
Ох,Арлина милата ти сестричка. Господ да беде с нея и с вас!  Praynig По-добре в чужбина,ако имате възможност разбира се.

Ронка виждам че си много ядосана,но това не е добре.Спирай да се занимавашс тея франсета,че нямат угодия.Само си тровиш нервите.Калин няма ли време да търси?

Ние пък от днес имаме хамстер.Гали се затръшка днес че искал миши,искал,та искал.Казвам му че баща му ще ни изхвърли барабар с мишито,той не.Разказахме на бабата и тя се нави отидоха и купиха миши  ooooh! Сега върти тука едно колело тва миши,че не спира.Не каталяса ли,незнам.2 часа вече Thinking Гали сега сложи едни ръкавици зимни и вика :Икам фана тате,икам фана  Laughing Голям майтап сме.Сега мъжа ми се опита да хо хване,ама той бяга,страх го е,не хапе,ама се страхува много горкото.
Ще направя снимки да го видите ..

# 50
  • Мнения: 1 341
Aрлина, много ми стана мъчно за сестричката ти. Confused Моля се да вземе най-доброто решение и с Господ напред! Praynig
Включи се при първа възможност да кажеш как е.

Рени, Калин няма време да се разправя с тези неща, защото работното им време съвпада, а да си взима своодни дни, означава, че и заплатата му драстично ще намелее. Вече не се ядосва, каквото е такова. Търсим от познати и от чатници, то се е видяло, че чрез агенция няма да стане. Гаранта ни и той бил българин-разнцузин да сме си намерили... ooooh!

Честита ви мишка. Laughing Представям си каква еуфория е настанала във вас. Покажи снимки като го наснимаш и на Галко.
И аз днес ще сваля снимки от нашето фото да ви покажа Ема колко е пораснала.

Аз мисля тези дни да изпера дрешките на бебет, като ще си приготвя и чантата за родилното, че другата седмица в 9-я влизам и всичко да е готово поне за там.

# 51
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Дю, добре дошла отново сред нас, с увеличено семейство Heart Eyes Живи и здрави всички! Hug
Разкажи повече, как я карате, адаптирате ли се към новия начин на живот, кърмите ли се и т.н. Като ти остане време де Peace

Уф, Ронка, я си оправете това жилище и си живейте задружно в него, остави ги тези Crossing Arms Дано им дойдат някои недобросъвестни французи-наематели, да видиш как ще се молят за българи Mr. Green

Арлина, много се моля за сестра ти, дано всичко да завърши добре Praynig Не, че е много за говорене, но дръж ни в течение Peace

Ренка, честита ви мишка. Grinning Ние сме се навили за малко зайче, но трябва да посъберем парички Grinning

# 52
  • Мнения: 708
Оф Арлина ,Рони сега ,когато имате нужда от спокойствие ви се случват такива неща. Арлина стискам палци на сестра ти и Господ да е с вас Praynig Praynig Praynig
Рони и ти с твоите перипети ,ако оставиш нещата да се развият от само себе си мисля ,че по-бързо ще се оправите. Не го мисли ,не изпращай негативни мисли,мисли позитивно ,колкото и да ти е трудно ,а когато ти се крещи крещи . Ако искаш напсувай излей си мъката тук и така ще ти олекне. Hug Hug
И на мен ми е страшно на криво, Иван сега ми каза ,че отива в командировка за два дена точно на рождения ми ден. Поревах си ,защото ми писна да съм сама дори и когато имам повод.  Cry

# 53
  • Мнения: 1 298
Ронка стягай багажа че да няма изненади  Wink

Арлина пиши как сте  Rolling Eyes

Нан ако намериш чинчила,по-добре.Това са смески между заек и катерица.Аз си харесах една сивичка.Много беше добродушна даже я галихме,но 65лв  Rolling Eyes

Дю разказвай какво папка бебчо.Ти по-добре ли си?


# 54
  • София
  • Мнения: 309
Привет и от нас!
Снощи късно се върнахме,после оправях багаж,а докато ви изчета направо #Crazy.
Най-напред-Честито бебче Константин,мила Дю!Много красиво име сте му избрали и много красиво бебче си си родила-като нарисуван е!Много радостни мигове покрай него желая на цялото ви семейство,а на теб-бързо възстановяване!

Ние си изкарахме повече от страхотно!Тръгнахме за Поморие,но не ни хареса никак като наближихме и обърнахме за Китен.Толкова е хубаво там-препоръчвам за млади семейства-цените са ниски,а хотелчетата-чисти и с много зеленина навсякъде в дворовете.Има огромен лунапарк с 4големи батута,каквито не бях виждала/много красиви!/,детско Виенско колело,блъскащи колички,влакчета,изобщо-Влади си поживя Simple Smile,отделно има много детски площадки и лятно кино и сцена,където последната вечер имаше концерт на дечица от няколко държави.
Плажа беше чист,водата-топла,на Влади много му хареса-толкова щастлив не бях го виждала,само повтаряше:"Много ми е убаво тук!"Първите дни се засякохме с две семейства с дечица като Влади и си играеше с тях,а после с мама или с други хлапета на брега.Ние си починахме страхотно!Вечер в кръчмите имаше много хубави програми-изобщо-кеф!После ще покажа снимки.

Нанни-много сладки твоите момчета!Толкова си приличат!
Ронка-честито ви фотоапарат,а за апартамента-не се ядосвай,като не очакваш ще изкочи нещо!Айде покажи малката!
НАН-много грижи това зайче-като живях със сестра ми,племенницата ми поиска такова-ейййй-пикаеше постоянно,всеки ден,понякога по няколко пъти трябва да се сменя талаша,трябва да се храни пак по няколко пъти,мирише лошо,косми падат много,изобщо-не препоръчвам!Иначе са много сладки-да.
Пиги-много сте готини с Цвети!Ти изглеждаш страхотно,каква преса само #Crazy!А освен фитнес-взимаш ли и някакви добавки или всичко е "чисто"?

Нямам търпение за утрешния концерт на кака ви Мадона!Не мога да повярвам,че ще я видя на живо!

Иси-
дано Валери е по-добре! HugСнимките са страхотни!

Арлина-ужасни,ужасни новини за сестра ти!Колко препати милата!Ако има вероятност в чужбина да я стабилизират,а вие имате възможност-пращайте я.ще се молим да свърши тоя кошмар!




# 55
  • Мнения: 845
Арлина-много лоша новина Sad Дано този път е за последно и изчистят гадния тумор Praynig Измъчи се твоята сестричка. Аз също бих ви препоръчала ако имате възможност в чужбина. Дръж ни в течение как са нещата около вас.
Рони-не се ядосвай мила! Сърце да е широко. В най-неочаквания момент съм сигурна, че ще излезе нещо, дори по-хубаво от тези дето сте ги гледали. Пожелавам ти го от сърце. Hug
Иска-ако това ще те успокой не си сама. Аз винаги по празниците съм сама. Мъжо е все на работа и вече дори не ми прави впечатление. Празника ще си го направите като се върне, аз така си практикувам. Обикновено посрещам НГ на 2 януари hahaha, РД ми е един ден преди или след ден и какво от това, нали съм с любимия. Няма значение, че не е на точната дата. Бих те посъветвала да извикаш роднини или приятели, така няма да ти е толкова много мъчно, че си сама  Hug
НАН-много са сладки зайчетата, но и много миришат  Sick ние преди да се роди Венцито имахме морско свинче и беше голям слугинаж Simple Smile
Е, добре де, как успяват да се освободят от малките досадници мъжете ви, та играят на комп игри.
Ми как- Венци е свикнал да не получава много внимание от баща си, а само от бате и мама и затова не търси баща си. Той е много натоварен и няма време за игри с децата за съжаление  Sad

# 56
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета, имам един въпрос към тези от вас, чиито деца ходят на ясла/детска- първия ден носихте ли букети?
Аз съм в чуденка колко да занеса, тук има такава практика да се подаряват цветя, най- вече защото ще ни е и пръв ден, но не знам колко, 1 или две госпожи са, директорката там ли ще е, а лелки?
Спряла съм се на 3 newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,

помните ли ни още  Simple Smile?

Първо да честитя новото попълнение на семейството на Дю, много се радвам, че всичко е минало успешно! Сега забелязвам колко много Гери прилича на баща си, дано малкият е повече на майка си  Wink.

Дидито, много хубаво, че сте си изкарали добре на морето. Жалко, че може би те заблудих с това Поморие, но и там става, ние изкарахме добре.

Арлина, дано, дано да има шанс нещата да се оправят за сестра ти  Hug.

Аз не знам откъде да започна, толкова отдавна не съм писала. Май засега ще има разкази в картинки, качих малко филмчета, а по-нататък ще разказвам.

Три дена се гледахме с Яна, че да добутаме до 1-ви септември и да започваме с градината отново. Преди това беше малко с баба си, 2 седмици с баща си, малко на морето бяхме и така мина август. Използвах тия дни да й сложа ваксина против пневмококи, че много боледува пролетта, днес пазарувахме дрешки, помотахме се в Мола, гледахме едно 3Д пак и то свърши отпуската.

Ето филмчетата:

Дряново - тук се вози на тролея на Дряново. Оказа се, че си пада по екстремните забавления - този тролей, бънджи гащи, блъскащи колички. Обясни ми, че като пораснела, щяла и с планер да лети  Simple Smile.
Ето и на блъскащите колички как се е ухилила до уши.
На понито Розичка - много на бегом минахме през Варна - делфинариума и зоологическата градина и едвам я свалихме от това пони.
На плажа в Поморие - морето обаче си е голям страх, ей толкова се престраши да влезе в морето, само гребе с кофичката и бега бързо  Laughing.
На концерт на БТР - и през Бургас минахме, но пак много набързо.
Яна ме приспива - след като два часа я приспивах, четох, галихме се, карахме се и т.н., се отказах, тя ми разказа приказка и аз заспах, а тя стана след още половин час "четене". Пак ще има да се карат в градината, доста често напоследък пропуска следобедния сън, а ако въобще заспи е след 4-5 часа, става късно, а после си ляга след дванайсет и половина (защо мислите, че пиша чак сега  Simple Smile).

Това е набързо от нас + малко снимки (парола 1314).

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 04:29 от Betta

# 58
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Яница, ние на яслата букети не сме носили. Сега за градината не ми е минавало през ум, но ти ме накара да се замисля Thinking

Май ме отказахте за зайче. Искам нещо, дето не иска грижи, колкото едно бебе Crazy Май само рибките отговарят на това условие Mr. Green

Бета, и аз харесвам Поморие, много даже. А в Китен не ми харесва. Особено напоследък е голяма блъсканица и там, Несебър N2 Crazy Но кой каквото търси.
Дидито, много хубаво сте си изкарали Hug Направо ти завиждам /благородно/, и за Мадона даже Crossing Arms Я ме светни колко струват билетите, че майка вчера ме пита Thinking  Чакаме снимки и клипчета.
Винаги съм си казвала, че ако дойде Мадона в Бг, ще ям хляб и сол, но ще отида да я гледам. Но това беше преди да се пръкне Даяна и сега няма как да оставя нея да яде хляб и сол Simple Smile

Отивам да гледам клипчетата на Бета.

# 59
  • Мнения: 2 484
Здравейте,дълго време нямахме интернет,стори ми се година,два дни си чакахме да дойде, накрая се оказа че сме за преинсталиране,пробвах 1 ден сама - не става и не става,дадохме го на лекар и сме чисто нови сега,направо да не повярваш,ще трябва да се науча вече да преинсталирам че се оказваме зависими..

Виждам че Дю се е завърнала,отивам да чета по диагонал че ме чака качване на хиляди програми -това поне мога,и търсене на хотел че морето не чака Simple Smile
  Имаме нова кола,Юл я охапаха 3 оси -не сме алергични, и други новини има около нас но поооо късно Whistling Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт