ОКТОМВРИйчета игриви, правят своите мамите щастливи!

  • 10 599
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 107
Преди време имаше такава тема в чужбинския форум - ето я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410952.0

направо ми е чудно, защо му е на някой българско гражданство (освен ако не е от някоя от малкото не-ЕУ страни да облекчава пътуването...), но пък знае ли човек кога ще му притрябва Grinning

# 286
  • Мнения: 101
Cho_ko, добре, че ни писа - благодарим ти, всички те мислим и стискаме палци! Радвам се, че са овладяли положението докторите - в МД си наистина в сигурни ръце. дано устискате още малкос  момите, добре, че са ти били Флостерона. Айде с бога напред и ти след негос  еббките, та и всички ние, коите те подкрепяме  Praynig  Peace  Hug
Почивай и си остани все така позитивна, не се шашкай и не им се давай лесно на докторите.
Поздрави!

Набързо само да кажа, че моите мъже решиха да ме изненадат и вместо утре се прибират ТАЗИ ВЕЧЕР от морето (децата от цялата лятна ваканция във Варна) - супер, обаче като настана екшън - фирмата за чистене беше обърнала цялата къща с краката нагоре (основно чистене, планувано за 2 дена) и да видиш като извикаха подкрепление - сега преди малко си тръгнаха Simple Smile Голям майтап, аз доста се поуморих, че нямаше как (и къде) да полегна.
Сега приготвмя вечеря и съм много щастлива, че ще е пак пълна къща!
Целувки на всички!

PS: На линия съм за срещата в сряда или четвъртък  Peace

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Момичета може ли някоя от вас да ми прати паролата за албума на лични, за да може да кача малко снимки от количката с която се сдобих благодарение на Гинчето и поръчките и към Mytoys Simple Smile

# 288
  • Мнения: 63
Мерси Ипанемче!

Зашото моя е Швейцарец, а те не са Европейски съюз. За работа в Съюза предпочитат хора от страна членка.

# 289
  • Мнения: 4
Момичета,кажете ми моля ви как да отменя известията за отговор от форума... направо ми заля пощата ... 54 писма  Shocked
Да се оплача не отидохме за кош за пране Sad Но утре вече няма да се разминем  Crossing Arms

# 290
# 291
  • Мнения: 2
Deli, някъде в профила ти има опция, на която си кликнала "да"  newsm78 Иди да разгледаш и ако не намериш питай някой модератор.

Общи условия

Активация на акаунт