Към всички спазвали режима на Дюкан

  • 4 827
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте на всички Дюканки! Всяка, която желае може да сподели своите резултати тук!
Мисля, че това ще е мотивиращо за всички бъдещи и настоящи Дюканки!
1. Колко време беше ударния ви период и колко килограма свалихте?
2. Позволявахте ли си прегрешения по някога?
3. От кога сте на диета и колко свалихте до сега?
4. Чувствали ли сте се отчаяни по някога заради резултатите от кантара и кога?
5. Повтаряли ли сте режима след време и имал ли е същият резултат както първият път?

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 13:37 от данина

# 1
  • Мнения: 342
Е, хайде де, няма ли някой да сподели!  Sad

# 2
  • Мнения: 348
Ето, споделям, всички килограми свалени с 3 месеца безброй лишения по Дюкан си ги върнах за 1 месец  Crossing Arms.

# 3
  • Мнения: 1 310
Ето, споделям, всички килограми свалени с 3 месеца безброй лишения по Дюкан си ги върнах за 1 месец  Crossing Arms.
Е как така?!  newsm78 Не мина ли през трета фаза?! То не е само да ги свалиш килограмите! Истинската борба е да ги задържиш. Дюкан е до живот. Просто си променяш хранителните навици.  Peace

# 4
  • Мнения: 850
  Здравей , ще отговоря , макар че съм почти сигурна че ще заключат темата ти!    Rolling Eyes
1. Колко време беше ударния ви период и колко килограма свалихте?
5 дни  - 3 кг
2. Позволявахте ли си прегрешения по някога?
никога през периода на сваляне 7 месеца !
3. От кога сте на диета и колко свалихте до сега?
за 7 месеца 25 кг , от 5.04 съм в трета фаза , а сега от скоро имам нова по амбициозна цел! На 04.09. ще направя 1 година на режима !
4. Чувствали ли сте се отчаяни по някога заради резултатите от кантара и кога?
Да разбирасе , последните 2 месеца на свалянето , бяха ужасни  само 3 кг  , но удържах защото исках да постигна целта !
5. Повтаряли ли сте режима след време и имал ли е същият резултат както първият път?
ами  в момента може да се каже че повтарям втора фаза за да достигна по - ниски кг , но определено не я правя по правилата и по скоро е втора плюс плод , така че не очаквам феноменални резултати!
 Хубава вечер!
Всичко свързано с Дюкан може да го задаваш и пишеш в темата !  Hug

# 5
  • Мнения: 342
 Здравей , ще отговоря , макар че съм почти сигурна че ще заключат темата ти!    Rolling Eyes
1. Колко време беше ударния ви период и колко килограма свалихте?
5 дни  - 3 кг
2. Позволявахте ли си прегрешения по някога?
никога през периода на сваляне 7 месеца !
3. От кога сте на диета и колко свалихте до сега?
за 7 месеца 25 кг , от 5.04 съм в трета фаза , а сега от скоро имам нова по амбициозна цел! На 04.09. ще направя 1 година на режима !
4. Чувствали ли сте се отчаяни по някога заради резултатите от кантара и кога?
Да разбирасе , последните 2 месеца на свалянето , бяха ужасни  само 3 кг  , но удържах защото исках да постигна целта !
5. Повтаряли ли сте режима след време и имал ли е същият резултат както първият път?
ами  в момента може да се каже че повтарям втора фаза за да достигна по - ниски кг , но определено не я правя по правилата и по скоро е втора плюс плод , така че не очаквам феноменални резултати!
 Хубава вечер!
Всичко свързано с Дюкан може да го задаваш и пишеш в темата !  Hug
mmmshushy80, благодаря за изчерпателния отговор! Пуснах отделна тема, макар да знаех, че може би модератора ще я премести в Темата. Жалко, че Дюканки не я отразяват, може би вече им е писнало да обясняват на ляво и на дясно кое как и .... А и виждам, че темата е посещавана доста пъти, явно и други искат да разберат на кратко за резултатите от първоизточника.
Пуснах въпросите, защото или аз не знам как да си отговоря на тези и на много други въпроси или не мога да търся както трябва в старите теми  Sad Там със сигурност има отговор, но те са страшно много и не са систематизирани. В Темата не мога да задавам час по час въпроси, тя по-скоро се е превърнала в поздрави и отчитане на резултати,  но за новобранци като мен е трудно да разбереш кой кой е и т.н.
Лека вечер и още веднъж благодаря на отзовалите се!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Всички спазващи, спазвали и с намерение да спазват Дюкан имат тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420223.0

Общи условия

Активация на акаунт