Рамадана на вратата чука ,да го посрещнем с усмивка -123 арабска

  • 24 532
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 171
Изчетох ви и вече мога да се включа горе-долу адекватно Party

Първо, честит Рамадан на всички празнуващи!

Честито и на порасналите рожденички на Дон Койоте и НСЕ  bouquet! Да растат здрави, умни и щастливи!

Щастлив семеен живот на Рени, изпълнен с любов, романтика и детски смях  bouquet!

Сафар, от сърце ти желая сбъдване на мечтата ти и най-малко две сладки бебчета Hug!

Хадил, не знам защо смяташ, че си "трудносмилаема за хората" newsm78. Мисля, че тук спечели всички ни за има-няма 2 дни Heart Eyes

Тайра, ти била ли си в Ирак? Питам те, защото писа нещо за свекито ти. И мойто е там, но не съм го виждала. Затова и не мога да се включа в коментарите ви. Желанието й да ни види е огромно, но подозирам, че е заради децата и сина й, макар да нямам никакви поводи да смятам, че няма да ме хареса. Пък и мъжа ми твърди, че съм "същата проклетия като майка му" Joy. А има и една друга причина, доста по-основателна, да избягвам да коментирам свекитата. Нали ще съм свеки на квадрат един ден Crazy

Търново е един от най-любимите ми градове в България Heart Eyes. Живях там 5 години докато завърших университета. Пазя много вълнуващи и скъпи спомени от този град Simple Smile. За съжаление, Марси, не мога да се включа с информация.

Алвера, радвам се, че лекарката ти греши и че ти си вече добре Peace

При нас нищо ново, стягам Алекс за градина от началото на септември. Водя го на изследвания, по лекари, а той е толкова страхлив, че навсякъде опищява болниците и лабораториите и персонала едва се сдържа да не ни нарита през вратата Embarassed. Кошмарно е, но пък се успокоявам, че от другата седмица ще си "отпочина" само с едно дете Wink.

# 286
  • Мнения: 5
май май сме на 20-та страничка  newsm78

# 287
  • Мнения: 3 804
На мен днес ми беше най -трудният ден от Рамадана,явно от снощи ме е хванал грип,едва се местя от място на място ,но пък издържах  bowuu
За сметка на това у нас пак е весело -аз съм голямята мишка,дреби е малката мишка  ,а каките лошите котки  hahaha ,но пък и малката мишка се хвана да измие пода в кухнята -работно ми е мишлето  Grinning
астарта добре завърнала се  Hug

хадил ,катенце къде сте  newsm78

# 288
  • Мнения: 171
привет - опитвам се да сглобя нова тема, ако нямате нищо против. ако пък не стане - ще ми кажете и ще я изтрия.
Дон Койоте за болежките си направи един чай от "нуми басра" - сушени лайм (ломончетата за готвене).

# 289
  • Мнения: 3 804
хадил пих зелен чай .И добре че каза,че си започнала с новата тема,ако нещо не стане както трябва ще помогна  Hug

# 290
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХАДИЛ-
нямаме нищо напротив, давай темата бе smile3503

# 291
  • Мнения: 171
добре дошли в новата тема
Деси - изплагиатствах ти метода дано не се сърдиш.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт