Заповядайте при нас, разкрийте "Духът на БУРГАС"-88

  • 18 273
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Какво ще се бъзика..Да беше почерпил..

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 349
Хайде Мимета ,да ви е честит празника ! Да сте живи и здрави !     bouquet

# 32
  • Мнения: 995
Честито на всички Мимета!
Ако има рожденици и на тях!

Иве, аз от р-та на Фаворитчето бях мн. доволна, много добре сме хапвали там, но последния път се изложиха.
Сл.Тр.  ми е много неприятен. Щях да сменя кафето Wink
Джи, на работа ли си вече Sunglasses

# 33
  • Мнения: 111
Честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 280
Честито на всички Мимета! Весел празник   bouquet

Кате на Фаворит миналото лято ходехме редовно и ни харесваше. Доколкото разбрах сменен е персонала

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Честит имен ден на всички с името Мария! Бъдете живи и здрави!   bouquet

# 36
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Честито на всички именници,да са живи и здрави.
Ние днес имаме годишнина от свадбата,пиите по едно за наше здраве.

# 37
  • Мнения: 111
Anik честита годишнина пожелавам ви много мгого да се обичате  luvbed txtloves
Аз днес мислих таткото да гледа малкия а аз да чистя основно,но забавих че е 15-ти и решихме да си направим днес една голяма разходка а чистенето утре Simple Smile

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит имен ден на тези, които носят името Мария! Да сте живи и здрави!    bouquet

anik79, честита ви годишнина! Пожелавам ви много здраве, късмет и любов, и едно страхотно бебче на финала! newsm51

# 39
  • Мнения: 9 741
Момичета, знае ли някоя от вас какви големи магазини или други обекти ще се строят в Меден Рудник и къде ще се намират точно?
Рових къде ли не обаче не намерих много инфо.

# 40
  • Мнения: 111
Zori  знам че тази голямата конструкция ще става МОЛ но кога ще започва строежа не мога да ти кажа

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Честит имен ден на всички, които носят името на Божията майка!   bouquet

# 42
  • Мнения: 9 741
Zori  знам че тази голямата конструкция ще става МОЛ но кога ще започва строежа не мога да ти кажа

Благодаря, вчера слушах коментари от познати, че на поляната под Резвая (до гетото) ще строят нещо.  Понеже отдавна чакам да махнат братята роми се надявам да е вярно.

# 43
  • Мнения: 111
Ми до колкото знам ще ги махат но то това отдавна се дискутира за там бяха казали че някъв е купил земята там но за какво нямам идея ( а тази информация имам от агенция за недвижими имоти преди да забременея работих там ) надявам се да съм ти била полезна Simple Smile
Направо съм потресена днес като се прибирахме от разходка с мъжами и детето тъкмо бяха отбили пътя за околовръсното станала ужасна катастрофа сега разбрах че са загинали трима души това можеше да се случи на всеки, незнам тези хора не мислят ли, не виждат ли какво се случва всеки ден по улиците, че то така умират повече хора отколкото на война! Някой трябва да направи нещо по въпроса.....но май този някой не съществува,затова призовавам всички моляви се карайте внимателно и не се поддавайте на емоциите!!!!!

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 22:45 от anjeelina

# 44
  • Мнения: 18
http://www.dnes.bg/crime/2009/08/15/trima-zaginaha-v-zverska-kat … fa-v-burgas.76119
 В днешно време не само трябва да внимаваш като шофираш, но и да се пазиш от останалите ,като ето този . Незнам какво да напиша мисля, че коментара е излишен. Загиналите са били само на 24 години  Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт