ОКТОМВРИ иде вече,мама се стяга за малкото човече!

  • 11 061
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ходи на градина,ама едно мрънкало е станала. Simple Smile
Ще се опитам да не ви занимавам с моите глупости,че много се оплаквам на последък маи. Peace

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 15:08 от Анонимен

# 46
  • Мнения: 1 341
Ходи на градина,ама едно мрънкало е станала. Simple Smile
Ще се опитам да не ви занимавам с моите глупости,че много се оплаквам на последък маи. Peace
Хубаво е, че поне през деня можеш да си почиваш докато малката е на ясла.
Иначе не ги приемай така нещата. Споделяй си мъката и терзанията, нали за това сме тук, да се подкрепяме. Просто искаме да ти вдъхнем малко кураж, че нещата понякога не са толкова черни, колкото изглеждат. Wink

# 47
  • Мнения: 183
Едно интересно линкче за мамите от Варна: http://www.estestveno.com/node/507

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ходи на градина,ама едно мрънкало е станала. Simple Smile
Ще се опитам да не ви занимавам с моите глупости,че много се оплаквам на последък маи. Peace
Хубаво е, че поне през деня можеш да си почиваш докато малката е на ясла.
Иначе не ги приемай така нещата. Споделяй си мъката и терзанията, нали за това сме тук, да се подкрепяме. Просто искаме да ти вдъхнем малко кураж, че нещата понякога не са толкова черни, колкото изглеждат. Wink

И аз имах точно това впредвид Peace,а не че ни занимаваш,защото тук сме се събрали да си споделяме и подкрепяме. Hug Hug

# 49
  • Мнения: 3 641
Момичета за бебка се сдобихме с този шезлонг-люлка дано да и харесва вътре

Анхелика, успокой се и ще видиш,че всичко е наред с бебка Hug
Lilcho , и аз се спрях на еднократните гащички за сега Simple Smile
Тити, добре дошла при нас Hug Относно списъците най-добре да питаш лекаря , който те следи Hug
Mirkam , полягвай по-често и може някакви охлаццдащи компреси да с иправиш ан краченцата Hug

# 50
  • Мнения: 1 341
Жени, честито за придобивката! Много е хубав, аз съм се спряла на същото, става и за по-големи дечица. Примерно Ема много би се зарадвала да седи там и да си разглежда книжките. Wink Дано не бъркам модела де.

Ема вече спинка, и мисля и аз да я последвам.

# 51
  • Мнения: 12
и аз да се оплача за краката-вчера вечрта така ме боляха от коляното надолу, че едва стъпвах, няма търпение да се прибера да ги вдигна малко. Видимо не бяха особено отекли, ама ги чувствах по тон всеки. За първи път ми се случва. Предната бременност, дали защото вече беше по-хладно през тежките месеци, не съм имала проблеми. newsm78

# 52
  • Мнения: 3 641
Рони, радвам се,че ти харесва Heart Eyes мисля,че Фишър Прайс имат и модели за по-големи дечица.Представям си я колк оше е сладка в него да си гледа книжки Simple Smile Приятна почивка Hug
Аз заминавам за седмица на селото на мъжа ми с цялата негова рода. Дан оен се върна преждевремнно Mr. Green Да не се чудите кдъе съм тези дни Simple Smile Страшен купон ще, нямам тъпрение вече Mr. Green hahaha

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 26
Аз имам чувството,че коремчето ми е слязло на долу.Ама как да разбера,някои знае ли. newsm78
На нас на курса ни обясниха,че най-лесно се установява дали ти е паднало коремчето ако имаш изпъкнал пъп Wink Като падне-пъпчето се прибира  Crazy Аз това поне няма как да го изпусна,че с този мой бутон  Joy

Жени,пожелавам ти само положителни емоции и не си слагай никой присърце  Hug Heart Eyes
А шезлонгчето е  newsm74

# 54
  • Мнения: 99
Здравейте мами  Hug
Оставих ви за половин ден и вие нова тема сте захапали  Laughing

Днес успях да се добера до апартамента и да почна с почистването на прозорците и вратите  Party Толкова сили имах и стига за днес, но поне направих малко снимки на недовършеният ни апартамент  ето ---  http://itodorova.snimka.bg/family/apartamenta.410776.all
А като го направим напълно пак ще ви покажа  Wink

Мамите с проблеми да се оправят бързо  Hug

Виждам и нови покупки, кой показва кой ни държи в напрежение ама каквото и да купим за бебоците си е супер  Party

То имаше и друго да пиша ама ми изфиряса от главата  newsm78 Да ме извините, ако съм пропуснала някой ама.... пусто почнах да си нося главата да не ми е шуто на раменете  Laughing

# 55
  • Сф
  • Мнения: 13
Момичета, а къде е темата за срещите или вече не се срещате? Бих искала да присъствам на следващата софийска Embarassed Hug

# 56
  • благоевград
  • Мнения: 164
Tемата е страхотна  Peace
Аз да питам раждалите  лохийте при нормално родили колко силни са и колко дни трае най силния период ?
Питам понеже аз с превръзки немога да ходя 4е все бях потънал в кърви лежи и пъшка  Laughing та от както открих тампоните /таман 7 години/ превръзка не съм слагала.
Та затова се 4удя какво да купя за да не си ходя все изцАпана  Tired

# 57
  • Мнения: 3 641
Стайли, всичко много ми хареса . Голямо браво.
Пламенце ,целувкиииии Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 48
styllisima - апартамента е станала направо приказка!!! много ми хареса, особено малката кръгла масичка - много хитро, не бях виждала такава!!!
Айде - да ти е честит новия дом и само с усмивки и щастие да е пълен!!!

BaByMamma - скоро не сме организирали среща. Май май следващата ще е началото на Септември...
*Jeny* - дръж се; може пък и да е по-готино от колкото очакваш (пожелавам ти го от все сърце!!!)

Аз пък с голям кеф ходя в Самоков (Румен е оттам); неговите родители имат една много готина компания с която ходят по язовира на къмпинги, идват децата на приятелите им, които са горе-долу наша възраст и е много е забавно. Даже сега пак отиват там - аз юркам и ние да хоим, нооооо... Румен се е запънал кат магаре и не ще, и не ще... А всичките ни приятели са по морето(АБСОЛЮТНО всички!!!) - в таз София нииикой не остана... смао аз седя и си гния тук - пфууууууу, досадна история Crossing Arms

А и още нещо - какво са това Лохии??????? Сега ще пусна и в гоогле да проверя, ама и тук да питам
П.С.:
прочетох - поредната гадост, ама....

хмммм - то имало и платен отпуск за кърмене!!! за работните мами: http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=8817

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 16:24 от radost_i_na

# 59
  • Сф
  • Мнения: 13
styllisima , страхотно кукленски ви е апартамента!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Много е свеж и красви, браво, аз много се вълнувам от обзавеждания и ремонти, майак ми цял живот прави ремонти и ми е много в кръвта Joy и като видя, направо ме засърбяват ръцете да започнем и ние наново ремонт hahaha

Общи условия

Активация на акаунт