Почитатели на Майкъл Джаксън 7 - HEAL THE WORLD

  • 21 517
  • 651
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 71
Grizanka, има я и във вариант Майкъл и Фреди Меркюри- също е много готина Peace  Доста е стара.
Видях, даже е по-готино с Фреди!!!!!!!!!!! Peace Лелеее, изумена съм направо! Shocked Рени  Hug
Елси, благодаря и на теб! Hug Рени вече ме светна. Как е възможно да не съм я чувала досега - не знам!!! ooooh!

По този повод аз бях изумена, че първия път като си пуснах ПроФм /между другото поздравявам ги за този канал на Майкъл!/ два дни нон-стоп слушах песни на Майкъл и за толкова часове нито веднъж не се повтори песен  Heart Eyes Огромен труд, енергия и богатство от музика.
Елси, вчера слушах едно интервю на Майкъл, дадено за MTV, където той казва "Аз никога не спирам да работя"........... За толкова години прадстави си колко музика е сътворил този човек! Сигурно колкото ние знаем и познаваме, още толкова има която не сме чували и може никога да не чуем. Невероятен, изумителен талант!!!  Peace

Сладкишка, това беше и за теб!:)

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 15:45 от Grizanka

# 46
  • Мнения: 376

А може ли да се запише по някакъв начин?



може би с това:  http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=178830&hit=1

Влязох да се регистрирам, но лимита бил запълнен...и т.н.
Ако успея да се регистрирам как мога да запиша песните? Помагайте, моля...

ами аз не съм го пробвала и незнам точно, намерих го като търсех нещо друго. В описанието пише - "Пакетът включва Streamripper за Winamp, който ще ви помогне лесно да записвате онлайн радио докато го слушате. Имате опции да записвате само отделни песни, като техните имена се записват автоматично."

Всъщност http://profm.bg/ е онлайн радио, нали?  Embarassed

ако искаш довечера като се прибера вкъщи ще ти дам моя user и pass, да го изтеглиш и да пробваш ако желаеш. А защо ти е да го записваш изтегли си направо дискографията: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=34957&hit=1

Тони, да онлайн радио е според мен и затова си мисля дали е възможно да се запише изобщо?

Grizanka,   bouquet

# 47
  • Мнения: 3
Мили дами,известно време търсех точно тази снимка и я открих най - накрая  Grinning
Вижте кое знаме е сред публиката  Flutter Crazy


Зная,че сте го виждали на записите,но ми се искаше да го пуснем и като снимка  Blush

# 48
# 49
  • Мнения: 937
Страхотно е да знаеш че е имало там българи, че е видял знамето, дори и да не знае от коя държава е пак е нещо..в Турция като бяхме се бяхме подготвили с моята приятелка с такова ама по голямо и върху него пишеше Bulgaria loves you нали всяка дума на нов ред и беше много яко....и помолихме двама турци там от тълпата да го опънат ама като видяха че не е на Турция и не искаха да го държат  Mr. Green но все пак около 2-3 мин се прецакаха де....и така преместиме си и помолими други.... Mr. Green
Правиш всичко за да те има на камерата или той да те забележи дори и за един миг само.....ех....Майкъл ....

# 50
  • Мнения: 668
 Joy :35:galiushana били сте много изобретателни.Аз тези дни малко ще изостана с четенето,отиваме да разпуснем на балкана

# 51
  • Мнения: 57
Тка се надявам да е видял знамето и да е знаел за нашата малка страна пълна с толкова много негови фенове. Wink Peace А представете си кави късметлии са тези хора които са били на 3-4 метра от него... сигурно усещането е било(нз каква дума да използвам) ...

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 17:01 от kate7oo

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Grizanka, има я и във вариант Майкъл и Фреди Меркюри- също е много готина Peace  Доста е стара.
Видях, даже е по-готино с Фреди!!!!!!!!!!! Peace Лелеее, изумена съм направо! Shocked Рени  Hug
Бях написала същото, но го изтрих- все пак е въпрос на вкус. А моят си личи от подписа ми де... двете най-уникални и неповторими легенди в музиката!

На снимката Майкъл не е ли закрил едното знаме, нали бяха две?

# 53
  • Мнения: 5
Мили дами,известно време търсех точно тази снимка и я открих най - накрая  Grinning
Вижте кое знаме е сред публиката  Flutter Crazy


Зная,че сте го виждали на записите,но ми се искаше да го пуснем и като снимка  Blush

Всички държат фотоапарати а българка държи сърце с трибагреника  Hug Ето такива моменти ме карат да се чувствам истински горда .
Благодаря за снимката!
Огромно  блягодаря и на eldi  Hug Hug Hug  за това ,че ми помогна  да реализирам много важна за мен творба(тя си знае за кое става въпрос  Grinning)!

Някой може ли да ми каже дали Майкъл е правил някакво публично изказване за това ,че е приел исляма като  религия и ако може някакъв линк към материала ...

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Някой може ли да ми каже дали Майкъл е правил някакво публично изказване за това ,че е приел исляма като  религия и ако може някакъв линк към материала ...
Май няма такова. Изглежда това е само слух.

# 55
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Мили дами,известно време търсех точно тази снимка и я открих най - накрая  Grinning
Вижте кое знаме е сред публиката  Flutter Crazy


Зная,че сте го виждали на записите,но ми се искаше да го пуснем и като снимка  Blush

Страхотна снимка! Не мога да спра да й се любувам и настръхвам от въздействието й !  Crazy smile3544

# 56
  • Мнения: 727
oh Майкъл.....
толкова е сладък на снимката Simple Smile
Прекрасна тема..
Благодаря Ви Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 3 880
много благодаря за линка към радиото с 24 часа Майкъл, момичета  bouquet

# 58
  • Мнения: 940
Да и аз благодаря за радиото ,това слушам в момента...поне така всички слушаме едно и също и се чувстваме по-свързани  Heart Eyes

галушана ...помня и това със знамето което разказваш Laughing ,явно  сме го коментирали преди време.
Това със знамената е много коварно обаче ,случвало ми се е на концерти някой да го опне точно пред мен и аз да не мога да видя Майкъл за няколко минути и ти иде да крещиш от яд ....и особено като не е БГ знамето! Crazy

# 59
  • Мнения: 376
Мили дами,известно време търсех точно тази снимка и я открих най - накрая  Grinning
Вижте кое знаме е сред публиката  Flutter Crazy


Зная,че сте го виждали на записите,но ми се искаше да го пуснем и като снимка  Blush

Красива снимка и ме прави горда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт