Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ани Hug Hug Hug.аз не исках така да прозвучи,беше в кръга на шегата.Абсолютно съм съгласна с това,което казваш.И ние минаваме през такива моменти.И майка ми все ми мърмори:''много си мека''(тъща си е все пак Mr. Green),но какво да се прави,обичаме се и като сме се взели,ще си се гледаме.
Понякога май наистина е по-добре ,да ги пуснеш да си направят каквото са си наумили,защото после са много послушни и благодарни Joy
Моят мъж утре заминава за 5 дни на Дунава ,да лови риба Shocked.Той е от Плевен по принцип,но дядовците му живеят  в две села на брега на реката и си го влече милия,аз си го познавам.Но какво да му мрънкам,знам,че цяла година чака да отиде,защото много рядко има възможност и така.Нека презареди батериите. Rolling Eyes

Каки-аз преди около два месеца се пробвах така,но детето толкова много се наплаши,че изпадаше в истерия,когато пусне пико(защото много избързах и той през 10-15 мин. пускаше по малко).Грешката си я оценям като моя,защото исках по-раничко да го свикна,а пък той от физиологична гледан точка изобщо не е съзрял.Затова ,зор ,зор-зор,ще ги преобличам и двамата.Пък на пролет пак ще пробвам.Но твоето детенце е по-голямо, а пък при тях,знаеш , и седмиците са от значение Wink

# 286
  • Мнения: 8
Привет от мен.
Ginbay, чета, чета!
Само да ви се оплача много съм притесненар след феталната морфология при Марковр и констатацията лош кръвотокр малко мъничък бебокр седалищно разположен и с 2 пъти увита пъпна връв, индикация за това, че мога да вдигна кръвно съвсем се шашнах и не мога да си намеря място. В понеделник съм на още един доктор и в четвъртък при моя, ноо.... Sad  Най-много ме притеснява, че не го осещам много, много даже съмсем малко когато му се помоля вечер и много ми е шашнато. Иначе аз се чувствам чудесно, физически имам предвид.....

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Mirkam, ок, пускай ти темата. Тамън и на мен ми хрумна снощи заглавийце (за пръв път), но все пак да ти го кажа да го включиш:
"Мама на покупки се отдава, че ОКТОМВРИ бързо наближава"
А за пловдивската среща съм съгласна (ако може и с 3 ръце  Joy). В понеделник ще се видя с First Expectation и ще обсъдим тя кога има намерение да слезе окончателно в Пловдив на жегата. А аз в понеделник трябва да си запазя час за 24-ти при гинеколога, за издаването и на моя болничен.
ansh, само спокойно, дори и в тези седмици да тръгне да се ражда, има огромен шанс да оцелее. Зареди се с положителни мисли.

# 288
  • Мнения: 12
Ansh, кураж мила!
Не се притеснявай много (не че няма да се притесняваш, ама аз да кажа), всичко ще е наред с бебока, защо трябва да чакаш до понеделник? Не можеш ли да кажеш, че е спешно и да минеш още днес, иначе само ще се притесняваш събота и неделя  Hug  Hug  Hug

# 289
  • Мнения: X
ansh,миличка ще се моля всичко да е наред. PraynigА ако се наложи сега да вадят мъничето,то ще е за негово добро,сигурна съм.Не се притеснявай и мисли само положително,всичко ще бъде наред. HugС теб сме.
И аз мисля като Каки,ако можеш отиди още днес,за да си по спокоина.

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Хайде ,момичета,скачайте в НОВАТА ТЕМА,чието прекрасно оформление дължим на усилията и таланта на MOONDREAM Hug Hug Hug

# 291
  • Мнения: 0
никой да не се притеснява за нищо ние сме силни и ще се справим с всичко нали така мамчета  smile3521 newsm44

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 419
mam4e84, има нова темичка - виж поста преди твоя и кликни на линка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт