ДЕКЕМВРИйски мами, радват се на лятото засмяни!

  • 10 150
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 96
Добра вечер и от мен!

Хм, хм, хм,  аквамаринската душа на Колибри как подкокоросва девойките към семеен разврат Laughing
Я по-полека, молим, качественото мързелуване (както беше упоменато по-горе) включва и олекотена сексуална прОграма - не винаги оргазма води до щастливо бебе - понякога води мама до болницата (мисля, че имахме и тук такъв случай).
Да не чуе зло, ама бъдете осторожни!
Не пропагандирам въздържание в никакъв случай, всеки си знае хала дет се вика, и в зависимост от него може да прецени колко бурна да са нощите и дните, но не бива да се подценяват и някои последици!

То на мен ми е лесно да пиша това, щото моя мъж до събота е в командировка Joy

Милейди, Вени122, стискам палци всичко да се нареди по най-добрия и безболезнен начин!
Choosy, е ха дано се наместите тъй щото да не пречите на маминия бъбрек! Много неприятно, наистина, дано имаш трайно облекчение скоро!
Boby_Alex, ти ако караш с тия темпове, до декември ще потрошиш къщата душа!  hahaha Слава богу, че е бил малкия дявол!
Момичета, не споменавам всички , простете, но четох малко набързо, че Емата ми е с някакъв колит, не иска да яде, дори си отказа млякото преди заспиване (за пръв път в живота си Rolling Eyes) и ми е малко притесненичко. Тя не ми боледува често и не съм свикнала да не е в кондиция(не че някоя майка свиква детето и да е болно, де, аз пък каква глупост написах  341uu)
Лека и спокойна нощ на всички, да спите в кош, да сънувате грош....... smile3524

# 46
  • Мнения: 666
Дарлин я разкажи за вис виталис, че и аз съм ги пратила нашите там да гледат ако искат нещо да купуват, та нещо хареса ли си, нещо да препоръчаш  Wink

# 47
  • Мнения: 2 768
Bobby_Alex, не ти е показен този трилър с елементи на ужас, моля те!  Simple Smile

Да ви споделя новата ми система за пазаруване, която е в унисон с горната тема, която обсъждахме.
Та кое е удобното да живееш над супермаркет? Покупките дирекшън с количката в асансьора и у дома  Simple Smile После голямото дистанционно Тина връща количката обратно. От кога ми се яде диня, ама как една диня да се сбори с друга  hahaha
На това моето също му се вика "накарай мързеливия на работа..."

Лека ви вечер, обещава да е хладна! От как започнах да спя с възглавницата за кърмене по този начин, много сладко се наспивам!

# 48
  • Мнения: 1 391
е тъй де, кой както му стиска за кекса  Peace Grinning Както каза Лимонката, важното е мамите да са щастливи! Кой с кекс, кой без - мир да има  Mr. Green Laughing Crazy

# 49
  • Мнения: 1 391
Ета, и аз спя така, само че поради липсата на такава огромна възглавница, ползвам, две обикновени, и си ги нареждам една горе, една долу, и голямо гушкане им пада  Peace Grinning

# 50
  • Мнения: 18
Бързам да се разпиша и аз в новата тема - браво  Collibri !  bouquet Давам веднага отчет от днешния преглед. Бебо е 552гр. и засега е момче stork-boy oska, рапорт даден!  ( и да оздравяваш, че не ти отива да се оплакваш). Каката много бързо се примири и вече половин Варна научи, че ще има братче.
eta, количката е страхотна. Мисля, че с тези амортисьори е точно за Варна, дано само и пластмасите издържат Simple Smile Благородно завиждам на всички, които могат да си позволят нещо толкова удобно и практично.
Относно секса, с първата бременност просто бях ненаситна и не сме се ограничавали до края, а сега просто нямам никакъв, ама никакъв мерак. Това дори започна да ме притеснява, но се надявам, че ще мине...
Пазете се, момичета и лека и спокойна нощ!

# 51
  • Мнения: 6
Специално за Вис Виталис мога и аз да кажа че има много хубави неша зависи какво искате да купувате за бебоците. Аз лично много харесвам една количка на Чиполино но вече си имаме. Има и много хубави легалца със скринове които стават и за люшкане. Има много хубави неща много зависи от това което търсите.  От нас лека вечер до утре. Hug на всички... hahaha Хайде без вина виновна. Мамите да сме щастливи с живи и здрави декемврийчета.  Peace

# 52
  • Мнения: 0
ЕЕЕЕЕЕЕЕ ПОРТМАН ,както се казва, да си жива и здрава. Най-после и аз видях тези прословути албумчета. Направих следния извод - ние декемврийките сме много хубави newsm03
Следващата стъпка е и аз да кача нещо ХАХА, голям майтап, сигурно няма да успея.

КОЛИБРИ, снимките ти от Троянския манастир са чудесни и аз имам точно такива, на същите места из манастира, когато бях във 2-3г.с., без голяма шкемба. Между другото, сподели откъде си набави тези чудни стикери за стените на детската, моля???? И аз съм на тази тема в момента.

# 53
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО, мамчета.
Така се зарадвах на снимките ви, че забравих доброто възпитание:)))
ЕТА, за тия пари количката е супер, направо я отнасяй, въпреки че на мен не ми харесва как се сгъва. Смятам, че ако е като чадър, ще е по-удобна. Така си мисля поне, нали съм още нова в маминството. Wink
ЛИМОНЧЕ, ако във Вис Виталис си харесала нещо, поогледай и другите магазини или поне сайтовете им, защото там нещата са 300 пъти по-яки от Виса.

# 54
  • Мнения: 41
Добро утрооо ,днес май всички спинкате до по късничко  Joy
понеже не ми се отдава да слагам като вашите кафенца слагам едно обикновенно , добро е за събуждане   food010 ето и закусчицата  cook  cook

# 55
  • Мнения: 718
Добро утро  Hug
Виждам, че много препятствия е имало тези дни  Thinking
Милейди, Вени, Choosy, да ни зарадвате скоро с добри новини  Hug
Боби Алекс, голям късмет си имала, според мен, да се пазиш повече  Naughty
Ета, количката наистина е за добри пари, гумите също мисля, че са много подходящи за Варна  Wink
Честито на всички, които са се похвалили   bouquet
Стискам палчета на всички, които имат нужда   bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 6
Добро утро и от нас. Електра благодариме за кафето. Аз да ви кажа нещо като се обърна да нунам на лявата страна на бебо май не му е много удобно,по гръб ми казаха че не било хубаво и ве1е да се избягвало незнам зашо, а дясната ми странаааааааааааа ужас така ме боли... Немога да спя момичета и киселини ме мъчат newsm78 Отивам да видя мъжо къде е из къщата Blush И да се размърдам малко после пак  ще пиша. Лек и приятен слънчев ден от нас Hug

# 57
  • Мнения: 344
А добро утро и от мен Hug
Отивам да ви чета назад, че сте писали...писали...

Bibi2202, най-различни неща има .. как да ти препоръчам нещо, като незнам ти какво всъщност искаш и търсиш, а и  вкусове различни и предпочитания  Flutter

# 58
  • Мнения: 685
Добро утро момичета  Hug

Bobby_Alex разминало се е с малкия дявол. Радвам се, че си добре.

eta страшно ми харесва тази възглавница и ще си купя скоро... в леглото вече ми е тясно от десетките възглавници, че и сред нощ ги събирам от пода, че коремчето ги избутва.

Collibri ти посещаваше водна аеробика, нали? Къде ходиш? Уморяваш ли се от упражненията? Аз все се каня да подновя тренировките, само си мисля дали тумбата няма да ми пречи.

# 59
  • Мнения: 3
Добро утро и слънчев ден,
Имам въпросче за изследванията които ви правят по ЖК. Аз съм в 25 г.с. и съм на ЖК в Майчин дом Варна по здравна каса , до момента не са ми правили цитонамазка и не са ми вземали вагинален секрет за микробиология нито веднъж. Имам изследвания на кръв и урина - два пъти да сега, но ми се струва че тези микробиологии които ми спестяват са доста важни. Ще се радвам ако споделите при Вас как стоят нещата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт