Почитатели на Майкъл Джаксън 6 - BAD and DANGEROUS

  • 26 963
  • 590
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 937
скъсания панталон е на колажа на клой първия пост в новата ни темичка в дясно по средата е снимката...много сладко...

# 17
  • Мнения: 1 479
Малко ни напънаха този път..... за нова тема  Blush  Набързо скалъпена, ще доработваме на ход  Wink
А заглавието дойде от най-харесваните два албума, както се оказа.   
Peace

# 18
  • Мнения: 3
скъсания панталон е на колажа на клой първия пост в новата ни темичка в дясно по средата е снимката...много сладко...

 Blush мерси, видях ...

# 19
  • 7800
  • Мнения: 243
Нямам нищо против да добавите и линковете към първия пост, както и новите от предишната тема, понеже не мога да ви следя и като имам време да гледам нещо не мога да ровя из старите теми. Не сте длъжни де.  Crazy

Ама че изказване.

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета във линка който пуснах по средата на статията има видео в което Джо намеква че Омер е син на Майкъл,просто ми стана интересно и затова го пуснах тук newsm78

# 21
# 22
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Нямам нищо против да добавите и линковете към първия пост, както и новите от предишната тема, понеже не мога да ви следя и като имам време да гледам нещо не мога да ровя из старите теми. Не сте длъжни де.  Crazy

Ама че изказване.

Ще ги добавя  Wink  Ама трябваше по спешност да отваряме новата тема, затова .

# 23
  • Мнения: 3
Момичета във линка който пуснах по средата на статията има видео в което Джо намеква че Омер е син на Майкъл,просто ми стана интересно и затова го пуснах тук newsm78

Здравче, на мен ми излиза страница със статии и видео канал за Майкъл. Видях едно видео, в което Омер го нарича татко ... Откакто почина  всичките му тайни ги показаха, а семейството му пак безсилно се оказва да ги спре.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 703
Напоследък все попадам на клипове на Крис Браун... newsm78
Абе имам чувството ,че тоя човек няма своя продукция,та само Майкъл пее и танцува...
Е,да де,ама на Майкъл и на малкия пръст не може да му стъпи.,не му достига силица... Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=xMv0SqbDiSI&feature=PlayList& … om=PL&index=8
и т.н.т.

# 25
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета във линка който пуснах по средата на статията има видео в което Джо намеква че Омер е син на Майкъл,просто ми стана интересно и затова го пуснах тук newsm78

Здравче, на мен ми излиза страница със статии и видео канал за Майкъл. Видях едно видео, в което Омер го нарича татко ... Откакто почина  всичките му тайни ги показаха, а семейството му пак безсилно се оказва да ги спре.  Rolling Eyes
Това специално,което искам да видите е 9-та статия от лявата-първата колонка-в/унея като кликнеш и излиза статията,по средата е видеото с Джо.Ама и аз как съм го пуснала Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 16:41 от zdravka77

# 26
  • Мнения: 3
Да, видях го вече. Ми този дъртият не можеш да разбереш кога говори сериозно, кога с ирония и пр. Все тая, очевидно е, че Майкъл е държал много на това момче, както и Омер  на него. Дал ивече са отношения между баща и син - едва ли  може да разберем 100%, но вече не ми и пука. Всичко очаквам, дори и някоя българка да заяви, че има дете от Джаксън.  Crazy

Лека вечер на всички, засега прекъсвам, че много работа се натрупа!

# 27
  • Мнения: 781
  bouquet за темата.

# 28
# 29
  • Варна
  • Мнения: 73
  bouquet  за новата тема

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 23:42 от Тони&то

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт