Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 336
Ники не си само ти изтървана Hug я да си признае коя е варненката която не се обади?

# 286
  • Мнения: 3 804
Здравейте и от мен  Hug

ди  Heart Eyes ,не знам и на мен ми е мъчно  Mr. Green

ябълке много сме доволни  bowuu

катенце да ти дам един съвет как ще ги гледаш ,ако са повечко-ами,улицата за какво е измислена бе жена  Laughing , тук около нас,нали не сме точно на централната,децата от    както са проходили са навън,събрани на тубмички-виж моите правят изключение  bowuu

Аз сигурно натрупах мускули като на шварценегер-за Рамадана , почти приключихме с основнити почистване,миене на стени и пране на пердета,останаха спалнята и кухнята,но мисля днес да им видим сметката.Остава само бояджияат да ми пребоядиса дневната и антрето.

марси понякога и къщата не е решение,веднъж големите се бяха сбили вън на беседката,та след малко се звъни на вратата в несвяст,едната комшийка,да провери какво е станало,дали не ни е нападнал някой. Joy Joy Joy Joy Joy Та сега са предупредени-ако ,се бият само вътре ,за да не смущаваме съседите  Joy Joy Joy Joy

Ако няма желаещи мога да пусна новата тема.

# 287
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да кажа,4е при нас се полу4ават срещите спонтанно и то май пове4ето дневни ,около обяд през седмицата, затова не сме звъняли! като имаме  15 мин от заявка до тръгване, само изклю4вам компа и на старт! но нека работещите си заявят свободно време,4е както ашли е с дете и ходи и на градина, някои пък може да са зависими от мъж, домашни ангажименти, знам ли? номерът  ми е сменен,ще го пусна на ли4ни или на скайп!

фурмите са ми забранени от докито, дигат много холестерола и захарта, та май ще си ги гледам само!но както са си натопени в шоколад и напълнени с шам фъстък и бадемово брашно с розова вода са направо бомби4ки!или пък само с цял пе4ен бадем за украса над  пълнежа!ммммммммммм! bowuu  chef
много ми е странно, какво ще се яде от традиционната шорба и тем подобни калорийности през тези летни пости у наше село?  newsm78 #Crazy
вие какво сте направили като меню? Thinking

# 288
  • Мнения: 3 804
Темата е готова,ще изчакам да се изпише тази страница и я пускам.

марси миналият Рамадан,бяхме най вече на салати и леки неща.

# 289
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
А какво се яде през Рамадана? В смисъл дали е разрешено месо,риба или млечни продукти или само постни храни. Ясно е, че не трябва да се прекалява.
Фурмите  в черен шоколад ли се топкат или в млечен? На мен ми идват идеи за пълнени фурми, една от друга по-сладки- в истинския смисъл на думата. Вие сушени фурми ли ползвате или пресни. Аз не си спомням в БГ да съм виждала други, освен сушени.Но пък те са много сладки. И идеята ми да си ги напълня с течен шоколад май няма да се осъществи  Cry. Или поне не в големи количества  Laughing

# 290
  • Мнения: 3 804
Алвера-позволено е всичко ,освен храните които са си забранени,но от изгрев до залев слънце не може да се яде,пие или пуши.Забраната отпада за болни, жени в МЦ ,деца,старци-ако не могат,бременни-ако не могат,кърмачки,пътуващи на дълги разстояния.
Кексът е позволен след залез слънце.

# 291
  • Мнения: 689
alvera-сушени,от по-твърдичките,но не и прекалено сухите.Пълниш и топиш в каквото душата ти иска.
На Рамадан се хапва всичко халал,както казва Койотката.Хайде да говееш с нас Party

в моето семейство първо хапваме фурми,накиснати в топло прясно мляко,после правим молитвата ,следва вечерята:супа,салата,основно,разни мезета и традиционните напитки каркаде,харуб,камр ал-дин,тамер хинди,хесус или субия.Аз пия кафе,арабина чай с нана(мента)
После отиваме всички на молитвата Тарауих в джамията,като се върнем ядем сладки работи:
кадаиф,баклавички,различни видове конафа и др.
Тази година планувам да ходим и на лекции,много шейхове гостуват в нашия град.

Golden Apple`  -с крем-карамела сладкиша знаеш ли го?

Паулина-  bouquet не си поискала-не съм ти се показала Grinning Все си мисля,как ако не бяха бебетата,щях да знам много повече за религията,но алхамдулилла!


 

# 292
  • Мнения: 3 804
добре дошли в новата тема

пускам я преди да сме изписали тази страница до края,но не знам по-късно кога ще успея да вляза.

Общи условия

Активация на акаунт