АВГУСТинчето навършва ТРИ ,може дори свещичките да преброи!

  • 18 172
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 611
Днес бил най-продуктивния ден,а Laughing(не,че утре са по-малко) та..
Честит празник на всички сладки,малки фурии:Елица,Пресиян,Дария,Никола,Ангел ,Найа,Катрин,Велизара(по списък) и на останалите извън него newsm59
velmar,много енергия,бе жена,браво.Весел празник ви пожелавам  bouquet

# 46
  • Мнения: 574
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРУПА АВГУСТИНЧЕТА  bouquet
МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛИ ИГРИ Hug НА МАЙКИТЕ И ТАТКОВЦИТЕ - ВЕСЕЛ ПРАЗНИК Hug
И на мен ми е последен работен ден, най-после ще почивам Simple Smile
Понеже ще се включа най-вероятно другия месец, искам предварително да честитя и на дечицата, които ще празнуват през това време  bouquet
На Деница също й е последен ден в яслата. Сутринта оставих разни неща на лелките, за да се почерпят заедно с дечицата.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 778
Честит рожден ден на всички прекрасни августинчета, празнуващи днес!  Heart Eyes Да са здрави, усмихнати и мноооого щастливи! Честит празник на мамите им!   Hug  bouquet Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 535
Честит рожден ден на днешната дружина. Да са живи и здрави и все така прекрасни дечица.



Честит празник и на семействата им.
Дани,  Hug   bouquet , да ми гледаш снахата и да я слушаш повече.  Wink

Добре дошла на новата мама и нейните юнаци.   bouquet

# 49
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на цялата група августинчета днес! Hug



Весел празник и на тях и на семействата им! Hug

# 50
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на Дари ,Найа, на Пресиан ,Никола и Ангел и на всички други прекрасни дечица родени днес!
Да са живи и здравички ,палави игриви,умни и красиви!
  bouquet
Благодаря ви от сърце!!!

Ето почрпка и за моето Еличе и аз от сутринта балони надувам надписи слагам,опаковам подаръци много красиво стана,не ме питайте с този кръст как го направих,но това да си майка си е голяма лудост  Mr. Green
Еличка отиде да празнува с децата в дет.градина ,вечерта ще сме със сестра ми ,а утре или вдругиден сме на барбекю,исках да и спретна нещо по ралично,но в това тясно апартаментче ако се наблъскаме повече от три семейства и става ад,още повече че децата са все по големи от нея, така че пак ще сме на въздух и дъжд  Wink
Ще отида да купя малко хвърчила и това онова за да бъде по интересно.


# 51
  • София
  • Мнения: 545
Честит рожден ден на Елица,  Дария, Найа и всички останали дечица, които днес празнуват, пожелавам им весело и безгрижно детство!   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 603
В днешния брой на вестник Стандарт видях снимка на Блу, бат Пеп и Ния.  Wink В специалното приложение, стр. 2.  Wink Мисля, че не съм се припознала.
Нали не съм сбъркала. newsm78

# 53
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 Жалко,Кайли,в интеренет изданието не намирам нищо.

 Знаете ли,че ни е много непълен списъка на августинчетата. Аз съм сигурна,че Марти на Милена е рожденичка днес, а ги няма в списъка!

 Марго,чудесно звучи-3 дена яли,пили и се веселили... Simple Smile

 ВСТ,стискам палци за хубаво време утре Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 545
Така е, рожденичка е, да е жива и здрава и много да радва мама и тати, Миленка, честит празник   bouquet

Аз мисля, че трябва да актуализираме списъка, след като този не може да се коригира да направим нов.  newsm78

# 55
  • гр.София
  • Мнения: 4 159


Аз мисля, че трябва да актуализираме списъка, след като този не може да се коригира да направим нов.  newsm78
Подкрепям напълно!
 Ама до септември хич нямам време , а и акълът ми е на друго място и не мисля,че ще се справя.
 Ако на някой му се занимава...
 И ще оставим ли всичките имена? Там има майки,неписали с години.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 778
Да почерпя за здравето на голямото ми момченце!  Heart Eyes Не мога да повярвам, че станаха толкова големи! Кога мина това време?! Сега, особено в сравнение с братчето му, ми изглежда огромен  Laughing

Честит рожден ден и на астралните ни близначета! Да са здрави, много щастливи и усмихнати!!!   Heart Eyes Hug   bouquet

# 57
  • Мнения: 4 970
Честит рожден ден на Ивчо Hug Много здраве, щастие и усмивки му желая. Да е най-добрия батко за малкия Алекс Heart Eyes
За Марти- прави сте Blush И макар и леееко на патерица- искам да й пожелая да е все така чаровна  и много , много щастлива Hug
Ние приключваме прази4ния ден, 4е то дойде другия ве4е Crazy Така че- лека нощ от мен. утре за кафето по някое време съм на линия Wink

# 58
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на сладуркото Ивчо  Heart Eyes Елфче, честит празник, мила. Много здраве и усмивки за твоите слънчица  Hug
Да ни е жива и здрава и все така чаровна и прекрасната Марти. Миленка, много да се радвате на невероятното си момиченце  Hug



Аз все още подготвям нещата за пикника на Лори  Crazy Луда работа  ooooh! Ама само ако знаете мишленцето ми как се вълнува, непрекъснато разпитва, оглежда нещата, които правя и така искрено им се радва, че дори и да не става за ядене, пак ще се чувствам добре  Laughing

# 59
  • Мнения: 112
Здравейте и от нас . Отдавна не съм писала, но чета от време на време.
Хайде и аз да почерпя за днешния ни рожденник - днес Жоро става на 3. Нека да ни е жив и здрав...мооооже лекинко по-послушен и нека расте едно щастливо и обичано дете.


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС, ИЛИ СА ПРАЗНУВАЛИ ПРЕДИ  - ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МАЛКИ СЪКРОВИЩА!!!!

Ние с тати живот и здраве ще направим най-хубавия подарък за Жоро - ще го направим батко (дай Боже).
Днес времето малко си играе с нервите ми...ама мисля на пук на всичко да си изкараме добре. Пожелавам го и на останалите празнуващи днес!

Nana благодаря ти за инфото което ми даде за р-т Йоли - днес сме там! Злато си! Не можах да повярвам че и двамата с мъж ми го харесахме - обикновено ако единия хареса - другия не  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 08 авг 2009, 08:13 от Tony_M

Общи условия

Активация на акаунт