Нашето прекрасно лято няма край, СЕПТЕМВРИйчето от щастие сияй!

  • 41 405
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 366
Кузманка и на мен това с "Да дразня мама" ми хареса .. хехе маймуна
ДЗ, честита ви джипка на вас с Нико.. да си я карате с кеф!!!
Ирини, дано да имаш най- прекрасната кухня сега с праха лесно ще се справиш... с прахосмукачката най- добре да не го размазваш с рацала... и при нас беше така като ни слагаха плота..., аз за пишлето се включвам , понеже и Лаци много го пипа и иска да "му пораства" .. му казах, че така ще му се разболее пишлето да не го пипа.. естествено се уплаши, но това не го спря и сега като го пипа ме пита, дали му се е радболяло.. и аз се чудя какво да му казвам вече и много ме дразни като го прави..особено често сам си събува гащите и си се пипа... мъжка му работа хехех
Бон Есперанс, изпревари ме.... Честито ви кръщение, много хубаво звучи, даже малко ти завидях за момента който си избрала, може би наистина е хубаво да не е бебе ... бебето хехех не че Лаци не спа докато го кръщавахме и беше изключително спокоен , но вашето е било едно много приятно преживяване и за двете ви... Честито!!! Чесно липсваш ни много , пиши по - често толкова си позитивна и ведра, а как искам да видя Миичка дори и на снимка.. хайде , бъди си ни приятелка хехех
Ние сме сами от днес следобед на морето, няма тати, няма я и леля и приятелите са в разход ..а пък на мен чесно казано така за кратко ми харесва , малко да сме сами и да си починем от "светски шум"...
Спокойна нощ ви желая и до скоро.... Hug

П.П. Chochy , write something , I saw you ....

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 23:18 от mama_meggie

# 46
  • Мнения: 79
Меги, ех че си ми шпионин Grinning Много ви завиждам за моренцето, да се попляцикате и за нас Hug
Ние сме си супер, таткото ни е в командировка, но си имаме за 2 седмици на гости 7-месечна братовчедка на Миа и Ян с майка си и програмата пак е на макс. Всеки ден се товарим на возилото 2 майки с 3 деца, 2 колички, колело и др нещица и кръстосваме града. Яни е мн внимателен с малкия гост, със сестра си не чак толкова, но си е голяма веселба. И милионите въпроси "мамо, кой, какво е това? мамо, защо се смееш?, и още защо защо защо, но все още ми е удоволствие да му отговарям. От понеделник пак е ученик, вече в голямата група, ще видим...
Аз май не съм ви разказала за моерто - деца, приятели, коктейли и сърф. Арапя се оказа райското местенце за нас - хотел, ресторант и бар на плажа, какво повече му трябва на човек:) и да, новата ми страст - сърфа. Записах се на сърф училище и после сама си взимах да карам, и мисля че ме спечели за цял живот това нещо, сега кроим планове на посърфирам из Балтийско море за уикенд.
От 8 сутрин до 8 вечер си стояхме на плажа, Ян последните дни се отпусна да плува без никакви плувки, пояси и пр, Миа копа, копа в пясъка и се къпеше в една лодка, и така... а сега вече ходи хваната за 1 ръчичка и е голям философ, всичко разбира. с брат си са голяма любов.
В събота бях на концерт на Мадона, яка работа! Искаха да го отменят, защото беше на Дева Мария, но добре, че си остана. Бяхме с една българка, на около 100 метра от сцената, потанцувахме и попяхме, даже и честитихме рождения и ден. Но поляците са мн скучна публика, друго си е в бг. после се прибирахме 3 часа, но таткото ни беше обгрижил децата на ниво.

Бон Есперанс, честито ви кръстено християнче!
ДЗ, честито автомобилче, безаварийно возене!
Кузманка, надявам се Даная вече да е ок, и коремчето да е спокойно Hug
Ирини, успех с чистенето и периода на спаси да отминава.
Рени, още ли си мама на трима Grinning

Не съм ви се похвалила и с къщата, която строим в Сф, вече е завършен грубия строеж, сега сме на вълна инсталации и дограми.

Хайде до скоро, останете си със здраве


# 47
  • Мнения: 313
Добро, утро!   food010

Ако знаете как ми е пие кафееее, обаче като не съм пила отдавна и толкова зле ми действа, че...... Един ден бяхме на гости у сестрата на мъжо и нейната машина прави много хубаво кафенце и я накарах да ми направи, обаче беше следобедно кафе в 18 ч. го изпих и познайте  Shocked, цяла нощ не мигнах... То не беше въртене, обикаляне из нас, като някой съмнамбул бях цяла нощ, полудях направо. На другият ден бях естествено парцал. Confused

Бон Есперанс, Честито Християнченце!!!  bouquet Hug Със здраве да си носи именцето малката госпожичка!

Даная вече не я болят зъбките, минаха и не се клатят, а моето ужилване също мина, само млко все още ме сърби, много неприятно, ама какво да се прави...

Това е за сега мамчета... Ставам още малко да си полежа, изпратих съкровището ми на работа и Даная още спинка и аз още малко релакс... Wink Усмихнат ден на всички! Hug

# 48
  • Мнения: 858
Най-красивият и пълен със смисъл ден в живота ми е днешният.
Радвам се,че го споделям с вас от преди появата на малкото човече на бял свят  Heart Eyes Обичам ви всички  Hug



ПС.Видях едно малко красиво ангелче кръстено Мария  Hug  Heart Eyes
Дз,честита джипка ,да я караш с удоволствие. И аз се сдобих с возило и още се престрашавам ...с шофирането.

# 49
  • Мнения: 366
Аничка, да ти е жив и здрав големия вече, изключителен мъж.. Много щастливо детство и весели игри му желаем с Лаци , целуваме ви и двамата   bouquet Heart Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 775
Мила Ани, да ти е жив и здрав малкия пораснал мъж, да те радва и носи много и различни емоции!


От нас с Али много Hug

# 51
  • Мнения: 57
Bliznakov,
Da ti e jiv i zdrav malkiq pirat! Neka o4ite mu vinagi blestqt i izpalvat tvoite,neka e mnogo zdrav i jizneradisten i vinagi da te iznenadva..priqtno Wink
Zapazete tazi toplina i lubov s koqto si vi znaem i ne se promenqite 6turetini sladki!
Naceluvai Aren ot gospoica Mia i ot nas!
Zapo4na perioda na septemvriiskite gabki Wink Spomnqte li si kak,navremeto,o6te predi da sme si izmili o4ite 4etqhme dali nqma nqkoe novo bebe:)
Celuvki na vsi4ki i neka denqt vi e kato tezi priqtni spomeni  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 252
Ани, честит празник!  bouquet На Арен пожелаваме да е много здрав, весел, щастлив и постига всичко, което си пожелае! Heart Eyes
Още много, много такива щастливи дни ти желая, споделени с любимите хора!
Много целувки от мен и Рая! Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 1 573
Денис, Честит рожденник! Да е весел, палав и обичан Арен и да има един незабравим празник!  bouquet

ДЗ, честито возило, и аз обичам джипки.
Бон есперанс, много хубав празник сте имали.
Ние се завърнахме от моренцето весели и отпочинали. Ееех, че безгрижно беше...

# 54
  • Мнения: 109
dennis, прекрасен да е празникът ви!  Hug С най-сърдечни пожелания за здраве и щастливо детство! Горещи прегръдки за едно пораснало момче и за прекрасната му майка!





# 55
  • Мнения: 313
  bigdance2 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АРЕН! НИЕ С ДАНИ ТИ ЖЕЛАЕМ ЦЯЛОТО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ЗЕМЯТА! РАСТИ ВСЕ ТАКА СИЛНО И КРАСИВО МОМЧЕ, ЗА ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТИ! Tada  costumed034

# 56
  • Мнения: 1 174
4ESTIT ROJDEN DEN NA AREN!

# 57
  • Мнения: 79
ЧРД, Арен! Бъди засмяно и здраво дете с голямо сърце и детство, изпълнено с приключения!!

# 58
  • Мнения: 2 123
АНИЧКА, ЧЕСТИТ 3-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ПЪРВОРОДНИЯ ВИ АРЕН! ДА БЪД ЗДРАВ! ДА БЪДЕ ЧЕСТИТ! ДА БЪДЕ БЛАГОСЛОВЕН!
И аз помня като вчера вълненията в тези дни на очакване и очите ми се пълнят! Целувки от Спаси!

Бон Есперанс, добре завърнала се в недотам стройните ни редици! Честито християнче. Очаквам да ви видя възможно най-скоро!

# 59
  • Мнения: 57
4akaite da vi spodelq ne6ti4ko...
Nali vi kazah 4e Mia i tati ne sa si u doma ot nedelq..I az sam v nelegalnost;) a za6to v nelegalnost?..vzeh si taini4ko 2 dena otpusk, spretnah si edna brigada u doma,kupih lateks ocvetiteli i milion i edna 4etki..i belite steni na detskata staq ne sa ve4e beli..ama nikak  Twisted Evil
ne uspqh da dovar6a plana si, no na 80% staqta e v raznocvetni kartinki..kuku-ruku jivotinki,edna golqma muhomorka, i vsqkakvi drugi ludi izmi6liotinki..
toku 6to mi se obadiha 4e tragvat za nasam i cqlata sam v o4akvane kak 6te se prieme tova mi deqnie hihi
interesno mi e kak 6te reagira Mii4ka,a tatkoto..napravo neznam  Mr. Green
bqhme skicirali nqkoi kartinki no toi ne bi i predpolojil 4e 6te se hvana sama bowuu 4e daje i tri novi lampi sa instalirani( s pomo6t ot priqteli estestveno..
Ta taka momi4eta,mnogo mi e edno prevazbudeno i re6ih da go spodelq s vas sled cql den raz4istvane Simple Smile to nali se se6tate 4e za da e kefa palen nqmahme voda nqkolko 4asa - 6to da e lesno ?Wink
golqm maitap ako se varnat i ne go haresat  Whistling
celuvki i to be continued.. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт