Отговори
# 30
  • Мнения: 2 768
Милейди, на първо четене се сещам за 3 хотела с перфектно местоположение - хотел Плаза, Капитол и mOdus. Всичките са около Фестивалния Комплекс и входа на Морската Градина. С две ръце препоръчвам последния  Simple Smile А в първият знам, че стаите са доста големи.
И да се обадиш, ей! Веднага ще направим една варненска запивка  Wink

# 31
  • Мнения: 1 250
Писах, писах и ми се затри поста.
ефито, аз съм от Пловдив, не съм при Марков. На ФМ съм чак на 18.08.
Фейче, така да бъде. В 18ч пред Кастело. Браво за хубавите новини от прегледа.
Палечка, честита ти синя радост.

# 32
  • Мнения: 1 541
Ета, безкрайно съм благодарна за инфото  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Сега ще звънна да видя къде ще ни вземат  Heart Eyes А за почерпАвка- само да има желаещи и аз се обаждам веднагически с голям кеф  Peace И сега, ако мога, да си изпрося и едно препоръчано име за доФтор при вас, че все пак в това положение ме е страх да остана без мед. лице, да не дава Господ....Знам,че съм нахална  Embarassed

# 33
  • Мнения: 98
Веднъж и аз да реша че мога да помогна с ифо и току виж някой ме изпреварил и то не кой да е а Ета рарзбира се  newsm62, но въпреки добрите предложения нека си кажа и аз, *MILADY* препоръчвам  хотел Мусала  http://www.musalapalace.bg/ на централно и удобно место с паркинг, което си е голяма екстра за центъра!!!
evil браво за хубавите новини от прегледа
mayanka все пропускам да ти благодаря за полезните линкове с магазини във Варна, а рисунката е страхотна, после да покажеш снимки на стаята в завършен вид!!!!

# 34
  • Мнения: 868
Choosy, бременен мозък, объркала съм се!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 130
Ох да се впиша и аз ,а утре ще ви дочета ,че много се изморих днес.
Спокойна вечерррррррррр hug

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 21
И аз да се запиша. Горе долу по един пост на темичка успявам да пусна. То много работа при мен. Особено днес колкото нерви изхабих. Направо си мечтая вече за майчинството.
Радвам се, че всички сме добре и бебоците растат.
mayanka много ми хареса идеята за стаята, дано и художникът е добър.
Лека и приятна вечер на всички.

# 37
  • Мнения: 2 768
*MILADY*, само кажи кога и свирим сбор  Hug
А иначе ако се налижи нещо спешно (дано не се налага де), бих ти препоръчала Майчин Дом. Денонощно има дежурен лекар, мили и отзивчиви са. Д-р Яков (младши и старши), д-р Капка Атанасова, д-р Боян Георгиев - за тях съм чувала добри отзиви. 

# 38
  • тук
  • Мнения: 510
хайде и аз хем в новата тема, хем за лека нощ
Евил, на теб нали не ти е първи мъж  Laughing ,трябва да си им свикнала на номерата вече - пожелавам ти  да си расте все така и да си го родиш леко

Лимонката, аз понякога го усещам супер ниско, а понякога чаак над пъпа - те сега си имат място и шават, недей да се притесняваш изобщо, почивай си и ще видиш, че всичко ще е наред

Етка, дойде Тъмито Simple Smile много е смешно и да ти кажа честно, започнах да се притеснявам малко Sad Те нали малките бебчовци не трябва да сядат в началото, а тук сядат. Как ти се струва това??? я още нещо да те питам, че забравям два дни - има ли си срок или специален преглед, по време на който се прави това изследване на пъпната връв, за което разказваше?  

и за финал да се жалвам малко - аз нали съм сама от петък насам, че мъжът ми заведе детето на море за една седмица , а имам ужасен страх от бури, гръмотевици и светкавици  newsm50 не знам как ще спя тази нощ, а май и утре дават такава прогноза

хайде на вас лека, а може ние с моето бебе още в 3-4- да ви сложим кафето  Joy

# 39
  • Bourgas
  • Мнения: 2
И аз да се запиша Simple Smile отново супер сладко заглавие. Не знам много за форумите, ама ей много пишете, страхотно! Simple Smile На следавща софийска среща и аз ще гледам да се поява. Сега да се опъна и аз на кревата...

Лека ви вечер

# 40
  • Мнения: 2 768
portman, не би трябвало да има проблем за Тъмито, нали дават новородени как къпят в него. А те и в корема един вид "седят", преди да заемат изходна позиция. Аз моето ще го поръчам накрая, че да не го подритвам из къщи няколко месеца. (а и се сещам как веднага малката ще го хареса за игра  Laughing)

За Доплера на пъпната връв - предполагам, че тепърва ще се прави на всеки преглед, тъй като от тук нататък най-вече се следи темпа на растеж и как се храни. Само показателите са различни за различните седмици (тъй обясни д-ра)
ето снимка … 78;да

# 41
  • тук
  • Мнения: 510
абе, мацки, някой да си е говорил с Jennie скоро? Аз съм много разсеяна и затова не разчитам на ума си, но ми се струва, че супер дълго не съм я мяркала

# 42
  • Мнения: 1 391
Феичка, Евил, Палечка, честито за хубавите прегледи!!!!

Лимонката, спокойно! Както ти казва Портман, бебетата се разхождат нагоре надолу. ИМам дни в които много ме рита, в други не го усещам по 2-3 дни изобщо - но явно си е там и си мърда нагоре надолу.

Ета, накрая и аз ще взема да се зарибя с прословутата количка, като ви чета малко ми остава!

Ей, завиждам ви за срещите които ще пропусна, но се надявам че ще има и още, а дотогаав ще гледам снимки

Портман, това с пъпнаат връв го прави и Марков и Велковски, така че споко - не се налага да ходиш на такоав специално.

Простете за грешките но съм се излегнала тук с лаптопа и не ми е много удобно .Днес заваля един дъждец и така освежи - как мирише само на гора.... чуууднооо

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 52
добър вечер и от мен и запис в новата прекрасна тема!!!
Аз не съм писала от многоооооо време,но все не успявам да се добера до компютъра.
Днес бях на преглед и бебчето се развива супер,огледахме главичката,гръбначния стълб,ребрата,сърчицето.Измери главичката и бедрената кост,абе всичко е ок с бебчо. През цялото време ми махаше с ръчичка и шаваше. За сега и ние сме в розовия отбор ,макар ,че не се видя на 100% защото се беше свило..
Ние нали си имаме момиченце и сякаш малко се разочаровахме от новината,но......... да ни е живо и здраво.  Grinning А и малката все повтаря,че ще си имаме бебе и ще се казва Данчо(Йордан). Знае ли човек може и да излезе някой мъж накрая!  Laughing
Иначе аз съм добре,качила съм цели 3 кг от началото до сега.  Crazy
Миналата седмица се завърнахме от морето,изкарахме страхотно.Ще кача малко снимки да ни видите.
Е това е от нас за сега.Лека вечер на всички.  Hug

# 44
  • тук
  • Мнения: 510



добро утро, мили дами, закуската е сложена

денят е прохладен (надявам се на повече места по света и у нас), така че по-пищно от обикновено

Общи условия

Активация на акаунт