Почитатели на Майкъл Джаксън 5 - REMEMBER THE TIME

  • 26 186
  • 598
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
liliyyy,мила много тъжно звучи всичко написано от теб.Аз вчрвам,че въпреки всичко той е бил щастлив.

ДАЛИ???

ДАНО!!!

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря за новата темичка, прекрасна е  Hug
Лили, разплака ме за пореден път, много си права, за всичко  Cry

# 32
  • Мнения: 4 195
Не е бил..........
Лили....... Confused

# 33
  • Мнения: 84
Съжалявам,че ви разстроих!

Хайде сега всички искам да се усмихнете!
Поне докато гледате една от най-любимите ми песни на Майкъл.Обожавам я!

http://www.youtube.com/watch?v=Ey_fowOcRxA

# 34
  • Мнения: 937
Момичета вие сте моето семейство сега в този труден момент....не искам да внасям повече мъка в темата ни за това ще ви покажа някой от мойте снимки ако искате дайте и-мейли защото съм сигурна че ще искате всички една от тях....ще ви я изпратя....

Това е от Прага първата ми "среща" след която треперехме всички от бг групата неудържимо....


това бебе му го подари някой фен

# 35
  • Мнения: 937
Тези са от Будапеща пред хотела отново - бях на първия ред и гледах грима по лицето му....


магазина за дискове за които ви разказах ние сме на витрината и щракаме ли щракаме


стъклото на витрината се счуи и той се качи на колата крещейки "Stay back, stay back" невъзможно е да забравя гласа му този до болка познат изпепеляващ душата ми глас

# 36
  • Мнения: 4 195
galiushana ............... НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, че сте били толкова близо.............аз никога няма да бъда, никога Confused
Моля те не пускай нсимките тук, утре е ги има из всички жълти боклуци Confused
или ни ги пусни с парола на лични някъде Peace

# 37
  • Мнения: 937
Боже колко се вълнувам като ги публикувам никога не ми се е случвало такова нещо.
Но искам да ги споделя с вас...не искам да ми завиждате или да се хваля искам да ви направя просто част от това.

Ето тази снимка няма как да не я искате всички....тя е от една журналистка - в Румъния са му направили концерт с деца и той е бил почетен гост и тази журналистка се е доближила до него за автограф и снимкаааа, която имахме удоволствието да сподели с нас...

упс точно щях да публикувам и ми изписа че има едно съобщение....ок дайте ми и-мейли за последната......

# 38
  • Мнения: 4 195
публикувала си ги в Multyply, заключи ги там Peace

# 39
  • Мнения: 668
много хубави снимки Hug

# 40
  • Мнения: 937
това се опитвам да направя но не знам как дава ми обции да ги виждат хората което са ми в контактите това ли е?

Да снимката ще ви я изпратя само на и.мейл защото наистина и супер и може да се появи по вестниците.....утре ще ги изтрия...

# 41
  • Мнения: 1 246
Момичета,темата е хубава.
Препрочетох Лунната разходка на Майкъл 2 пъти,връщах се върху определени пасажи много пъти.
Още тогава говори за самотата,най-самотния човек на света,така се определя,говори как на сцената се преобразява,това е неговата същност и най-голямо желание,да прави хората щастливи....А представте си,после какво се случи,след написването на книгата,тежестта и самотата ,не може да се опише,как се е справял този свръхчувствителен човек!
galiushana,как да не ти завиди човек,благодаря за снимките Hug

# 42
  • Мнения: 3 271
Изтрий ги снимките, да, няма да искаш да си ги гледаш из целия нет...

Много са хубави! Остави ги само за контактите ти и ни добави нас Simple Smile Благодаря много, че ги сподели!

# 43
  • Мнения: 4 525
galiushana, страхотни снимки!  Hug
Още нямам време да седна спокойно да изслушам разговорите му, към които сте дали линк. Вчера опитах, но около мен е шумно, а записът беше доста тих, въпреки че бях усилила всичко.
И може и да сте коментирали, извинете ме, ако е така, но кога са публикувани тези записи? Сега ли излизат наяве?

# 44
  • Мнения: 937
Разглеждам сайта които дадохте тазин снимки не е ли от репетициите сега за Лондон

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт