19 Магрибска-Лятна и все още ваканционна

  • 20 650
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. След сутрешното кросче, преди плажа седнах да почета какво сте писали, после плаж. Виждам, че нова тема сте започнали.
     newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Далка, честит рожден ден. Бъди жива и здрава.
  Пожелавам ти много трудности, за да станеш силна.
  Малко тъга, за да станеш човек.
  Много надежза, за да станеш щастлива. Живей живота си усмехвайки се. Нека всеки ден е едно ново начало.
  Лек и спорен ден на всички. newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 31
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Далка, честит рожден ден!      bouquet
Много здраве и късмет във всичко, с което се захващаш, и много любов и семейно щастие ти желая!
Но най-вече - да си заобиколена с положителни хора, с добри приятели, които да са ти опора и които да спомагат за доброто ти настроение!
Весело изкарване!  Hug




Шакира, лек път!

# 32
  • Мнения: 278
Честит Рожден Ден, Дала! Това е моето подаръче за теб - Лампата на Аладин, да ти изпълни всички желания, освен това ти желая да си винаги здрава и позитивно настроена. Това е поздрав за теб:
http://www.youtube.com/watch?v=qBRFs_6jzTY




# 33
  • Мнения: 8
Добро утро, момичета!
Dalka, честит рожден ден! Нека всеки път, по който избираш да поемеш те отвежда до нещо красиво, истинско и добро!!!!   bouquet

Шаки   започвам лекичко да ти завиждам за моренцето - много на често....


# 34
  • Мнения: 3


Честит рожден ден Дала  Hug  желая ти упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 35
  • Мнения: 1 184

Далка, Честит Рожден Ден!!!!
Пожелавам ти много здраве, радост, късмет и хиляди сбъднати мечти  Hug.

Весело изкарване на празника.

# 36
  • Мнения: 58
честит рожден ден,ДалаЖелая ти здраве и късмет, положителни емоции с любимите хора и много,ама много усмивки!!

Като гледам,Лина е получила много хубави съвети,а и пожелания, и ми се иска да вярвам,че ще бъде изключително внимателна ,изглежда ербаб девойка Peace
Тук ,из гръцките вилаети, също е прието момчето да поеме разходите на момичето,да го запознае с родителите му,ако намеренията му са сериозни,но...... това няма да окаже никакво влияние на по-нататъшното развитие на връзката,т.е ако младите се разкарат ....край...ни майка ,ни баща,ни хорско мнение е меродавно...абе нещо като в БГ Grinning Но за това пък докато гостенката е у дома им се отнасят с нея като със снаха Heart Eyes Искам да кажа,че е мъдро да поживееш сред тях, та да видиш с очите си къде си попаднала....Въпреки,че мили момичета,най-близката ми приятелка тук като дойде навремето,преди 17 год., поживя 2 пъти по 4 месеца и пак не видя мършата, а сега казва ,че много силно е воняла,но.....уви. За протокола, тя има една страхотна свекърва,но не улучи на мъж EmbarassedИ както самата тя се шегува,че ако се осмели да се разведе някога ще си остане при свекървата...
 

# 37
  • Мнения: 24
'ЧЕСТИТ РОДЖЕН ДЕН ДАЛКА!!!
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ХУБАВИ МОМЕНТИ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА ОТ ЖИВОТА ТИ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ!!!  bouquet   bouquet   bouquet  Hug

Хайде закуската (или по-скоро обяда ) от мен!!!

# 38
  • Мнения: 90
О Далче и ти лъвче като мене  Wink,честит рож ден мила бъди здрава ,лъчезарна и нека тая година късмета не те подминава
  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 278
Шаки, и аз лъвче Simple Smile Ти кога имаш рожден ден?

# 40
  • Мнения: 3
Ехааа,рожденници ще си имаме този месец,ама и аз все на лъвове ми върви-баща ми,една моя много добра приятелка,бившия мъж,хабибито.Аз обаче съм рогато и инато овне и не се давам.

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

далке, здраве и живот, любов и приклю4ения,  да си натрупаш   chefинтересни спомени за стари години! обади се ако влизаш на скайп!  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 6
Далка,честит рожден ден,мила! много любов,късмет и сбъднати мечти!   bouquet

Обаче в борбата с мелниците ,поне съм се научила да пиша правилно. bowuu

 Joy ей това ме изкефи!  Joy

да ви се оплача. до преди мъничко нямахме вода.  #Cussing out днес бях решила да ходя вече на плаж сама,но като не можах да си измия дори очите и грима,къде да тръгвам такава. няма да хващам мухи на слънцето  #2gunfire а сега вече е толкова горещо,че пак не ми се мърда никъде. отвратителен мързел съм станала.

 преди да тръгна за морето си бях харесала едни обувки (във всичките им цветове ми харесаха), но още не съм отишла да ги меря. баща ми сигурно вече ще ме изхвърли от нас.  Blush решила съм да купя нов шкаф за обувки,но се чудя и него къде да го сложа. всичко на главата ще си го подреждам вече. остава в моята стая зад вратата да го сложа,то само това нямам в стаята си.  Confused

# 43
  • Мнения: 3 804
Цитат на: PAULA_PAULINA link=topic=416046.msg12017777#msg12017777

[quote author=Дон Койоте link=topic=416046.msg12014045#msg12014045 date=1248904044
Обаче в борбата с мелниците ,поне съм се научила да пиша правилно. bowuu

 Joy ей това ме изкефи!  Joy

[/quote]

Защото има хора ,които не са се научили-както и да е,но пък за тях си има опция проверка правопис ,та преди да публикуват ,да могат да си видят грешките,но те и това не правят. Laughing

# 44
Ха ха, тук сме събрали много честолюбиви,горди,величествени и най-вече добри и верни приятели Heart Eyes а за недостатъците ще си замълчим Peace

Общи условия

Активация на акаунт