Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 49 250
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 595
АНИТОООО- ма Душе ти си сЪ свЪршила бе момиченцееее. Кви са тез 43 кила #Crazy Радвам се обаче за она твоя убостник, че е със тебе. За Бате ко да кажа като го викат emergency как да откаже. Това е съдба-и тяхната и нашата. Важното е да се държим. newsm47
МЪ ЛЕНОЧКЕЕЕЕ БЕЕЕ- ама ти мЪ уби с тез баклавииии. Ми кЪк да ти откажа. Няма кЪк нищо, че Ич не ги долюбвамо МоловИте. Hug
Как сте другите Русалки? Hug

# 46
  • Мнения: 112
Привет морячки, четях ви но нещо не ми се пишеше, а и време нямах.
Леночка с голямо закъснение честит ти рожденик, много успехи му желая и много късмет!
Моето момче е от три дни в Китай и си поприказвахме - купи си карта и си зарежда ваучери- много съм доволна, че след дългия преход можахме да се чуем като хората. Обаче не се знае какво ще става от тук нататък- нямат товар, сменят им чартьора, а се чувало че и менинговата фирма сменят и може и да се върнат преждевременно ...
Сега отивам  да пия кафе с една приятелка в квартала, обаче да знаете че и аз обичам баклавица Wink

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте русалчици,аз да се разпиша,че утре на работа,а във вторник раничко заминаваме за Ахтопол.Никога не съм ходила там и се надявам да си прекараме добре,че аз съм по живота и дано има заведения.Леле мале не мога да се позная-миналото лято почти не се прибирахме в къщи,а сега откакто се е прибрал не съм ходила на дискотека #CrazyТова за мен си е рекорд.Снощи без малко пак да се размине почивката,че убавеца пак се накриви.При всяко скарване казва край.Кога ще разбере това момче,че искам само него и мнооого го обичам WinkАйде лека ви вечер,а като се върна ще разказвам

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 595
АНИТОООО-
Хайде Купонджийкеее, да си искарате страхотно.! И му свий сармите на сръдльотоооооо newsm10

# 49
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУ Русалкитееее Hug
Ще закусвате ли бе или пак сте на диетииииии smile3503
Хайде лапай народе и да ви е сладкУУУУ smile3503

# 50
  • Варна
  • Мнения: 22
 Hug
Здравейте,момичета!
 newsm10От мен по кафенце,че аз така се събуждам по-лесно.Да ви е сладко и успешен ден на всички русалки!

# 51
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432

 Добро утро и от мен момичета!
Айде аз пак на линията на чакащите.Изпратихме се с мъжо - най-накрая тръгна след великото чакане...
Отдъхнах си малко. Сега поне малко по-малко ще по-закърпим нещицата.
Че и аз ще поразтоваря - физически и емоционално.
На детето обаче му е доста криво.Свикна с татко си и сега като го няма получава едни нервни кризи-не е за разказване.
Хем още мъничко, а всичко разбира дяволчето...И като я гледам, на мен все по-мъчно ми става.
Добре, че рейсовете ги направиха по-кратки.
Леночка, да ти е  живо и здраво детето! (с малко закъснение от мен)  bouquet
Тутуне, голям сладур палечко.
Лек и ползотворен ден на всички.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 136
,Добро утроооооооооооо

# 53
  • Мнения: 113
Добро утро,русалки.Тутуне само кафенце ли предлагаш?А нещо питателно за закуска няма ли?Ето нещо вкусничко от мен.Да ви е сладко.Делти и Лени  кога ще хапваме сладките изкушения?Аз днес съм свободна,волна птичка.Лек ден на всички русалки.

# 54
  • Мнения: 121
Здрасти, русалчици Laughing
От ранни зори съм се лепнала за компа и въздишам пред вида на предлаганите с голямо намаление в един американски сайт бижутерски истории  Shocked - лошото е, че половинката ме следи изкъсо и няма как да си поръчам нещичко Cry /той все ще тръгне някога и тогава... Twisted Evil/
Иначе мързел, спане до късно и разходчици по хладното Wink Марка, ти си волна птица, ама моето момче така ме е обсебило, да не говорим, че синко изживява някакъв период на ревност и е лепнат за мен като гербова марка Laughing - тъй че изчакваме по-благоприятен момент за "голямото подслаждане" Hug

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 595
MARKA-
аз пък днеска съм много заето. Бате като тръгне и имам много неща за вършене. Туко що се прибрах да плащам сметки а след обяда съм на тренировки и се прибирам след 20 часа. Поне до петъка съм във разход. Така, че немога да кажа за сладостите точно кога. Защото като обещая трябва да го направя.
АНГЕЛСКИ КРИЛЦА- радвам се, че се обади Hug Не си сама на клона на чакащите, споко smile3503 Моя го качиха даже по рано. Заминали са във един ден със твоя гледам Simple Smile

# 56
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУУУУ Grinning
Гледам аз съм затворила темата снощи и тази сутрин пак аз си я отварям. Нещо самичка си говоря. Ама ако кажа - хайде на баклави- всички ще цъфнетееееее smile3521
Хайде да закусим, сега

# 57
  • Мнения: 121
Делта, ама как ще си говориш сама Shocked - ние дека сме Laughing
С тез баклавички разбуних духовете, няма как - ще трябва да спасяваш умиращите за сладичко Wink

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Ами Леночке
липсата ви е хванала. Като гледам по умряла тема от нашата няма.
То ако на това казваш разбунени духове кЪт стоим 2 дена на 4 страница аз незнам какво да кажа за тез" разбунени буйни духове"

# 59
  • Мнения: 113
Делти нали каза че имаш работа до петък и аз затова не те притеснявам.А другите русалки имат по-интересми занимавки и ги няма тук.Аз от както обещахте баклавички 4 дни правя като за световно разни сладки неща на хлапетата и те всичко  унищожават без оплаквания.Майтапят ме че  решението да   отидем  да ядем  балавички много добре ми действало.Лека вечер на всички русалки и по-леко със земетресенията.

Общи условия

Активация на акаунт