Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Брех, голяма активност в новата тема!!!  Hug МАЙКА,  мерсаж   bouquet

рикк, добре дошли на баба и дядо!   bouquet Кой знае колко са уморени след пътуването, но сигурно и безкрайно щастливи да са с всички вас и особено с Ники!

АЛФИ, ти да не си вече в БГ? Май се пообърках чии родители са в БГ и кои в САЩ  Embarassed  Hug

МАЙКА, заинтригува ме с тази рецепта. Моите деца понякога искат да им купя макарони чийз и ги ядат с голям апетит. Но аз никога не съм правила у нас. Ще взема да се разтърся и да изпробвам някоя рецепта у нас.

Срещу нас има 2 японски вишни. Ако знаете колко са красиви цъфнали. Нарцисите и зюмбюла ми също цъфнаха и съм си сложила във ваза у нас. Мирише толкова хубаво на пролеттттттттттттт !! Весело и свежо пролетно настроение на всички Вас!!!!!!!  Hug Heart Eyes Grinning

# 16
  • Мнения: 5 183
Мили, много е вкусно наистина.
Особено в студените зимни дни, това ястие първо свършва в нашата кафетерия на обяд!
Там готвят страхотно.
Пуснах тема в Готварския форум.

Рикк, как сте? Как са щастливите баба и дядо? А Ники кокори ли се в почуда от новите обитатели на вашата къща, обграждащи го с ласки и внимание?  Hug Heart Eyes

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 10:27 от МАЙКА

# 17
  • Мнения: 59
Момичета, много сте изписали.
Черпя Ви виртуално, от вчера имам кола  Grinning Свободна птица съм, мога да ходя където си поискам. Днес затънах в една кал, та се наложи една бабка да ме бута, но това е друга тема какъв шофьор съм. Също така вчера си получихме писмото от строителя, че официално ще ни връчат ключовете другия петък. Почти е готова къщата, не можах да спя от вълнение.
Милич, майка ми ще ни гостува за пръв път. Тя също не говори никакъв език, малко и аз се притеснявам, но мисля да и напиша бележки на английски , все някой ще и помогне. Сестра ми е идвала два пъти засега, надявам се скоро пак да ни гостува. Бащата догодина, като засадим лозето - да ни помага. Това съвсем сериозно - искаме да си направим малко лозе, да си правим наше вино.
Рикк, с коя компания летят вашите? Майка ми лети с Емирейтс през Атина (до Атина с Bulgarian Air).
Момичета, ако ви се гледа - малко снимки от къщата, не е все още готова, но съм много, много щастлива как става всичко.
http://www.pbase.com/katilias556/house
А тук все още е студ, няма пролет.

# 18
  • Мнения: 5 183
Катилияс, къщата доста добре се получава. Браво... А къде ще е лозето?

# 19
  • Мнения: 832
Ох, че хубави вълнения имате, rikk, katilias! Чак малко ви завиждам  Wink Иска ми се и на мен, ама няма да е скоро ... Ние сега търсим квартира.  ooooh! Голяма мъка ми се вижда, чак отива към непосилна. Да видим какво ще стане и кога ще стане.

# 20
  • Мнения: 5 183
Дион, стискам палци!

Последна редакция: ср, 29 юли 2009, 11:42 от МАЙКА

# 21
  • Мнения: 19
Привет и от мен....и аз в новата темичка Simple Smile...ние нещо се по разболяхме с юнака...тука едни хреми ни гонят...ама то времето много променливо..сутрин студено по обед понякога за къс ръкав ,вечер пак студено..луда работа...
dion -писах ти един сайт в който можеш да видиш квартири..там всъщност има всичко...
rikk -благородно ти завиждам за гостите...и аз се надявам да е живот и здраве и моето майче да дойде през октомври

# 22
  • Мнения: 780
Катилиас, снимките излъчват много свежест!!!! Разтопих се по полираните дъски и оранжевото в банята!!! Много харесвам оранжево, жълто и червено за домашен декор. Моята кухня е с картини на цветя рисувани в тази гама и повечето ми покривки са в тези цветове също + щори в червено и бяло.

мама_Т, да оздравявате бързо. С това променливото време наистина бързо се хващат настинки.

дион, успех с квартирата!

МАЙКА, разрових в нета: макарони с кашкавален сос.  Писах в готварския.

# 23
  • Мнения: 5 183
МИли, благодаря!

Мама_Т, оздравявайте!
А пктомври е добър период за гостуване. Колко време ще остане майка ти?

# 24
  • Мнения: 329
Ние см недоспали, но доволни. Баба и дядо са щастливи, Ники и той се радва, изобщо - joyful harmony  Laughing

Засега не сме планирали някакви конкретни разходки, освен обичайните наоколо.

Катилиас, много ми харесва къщата и изгледа от кухнята, и не само. Много красива природа.

Моето майче обича да сади цветя, така че дворът ще е на нейно разположение.

# 25
  • Мнения: 5 183
Рикк, колко време ще останат?

# 26
  • Мнения: 780
рикк, имаш място - ще сади. Аз нямам сантиметър празен. Обаче сестра ми е много запалена цветарка също и като видя какво разнообразие от храстчета и китки се продават, не можа да се въздържи, та купувахме, купувахме и после... със дни сме се чудили къде точно да им намерим място да ги садим - накрая поразкопахме ливадата  Mr. Green отпред. Мъжът ми като видя,  ooooh!. Скоро пак "заграбих" един квадратен метър - ми тъй де, и без това тревата не расте заради сушата миналото лято..  Mr. Green

У нас, живот и здраве, татко ще поеме зеленчукопроизводството това лято - хем обича, хем да му е занимавка Simple Smile.

От мен "Лека!"

# 27
  • Мнения: 5 183
Мили, колко време ще остане баща ти?
Исках нещо да те питам за училището - започвате ли вие скоро таблицата за умножение? На мен ми се стори 4е е рано, но учителката каза да започваме вкъщи да учим таблицата ...

# 28
  • Мнения: 780
МАЙКА, таблицата сама по себе си не я учат, но имат задачи, в които има да кажем 5 групи (така им казват) от по 2 ябълки. Трябва да напишат с числа колко групи от по 2 ябълки има и колко ябълки са общо. Но не ги карат да запаметяват все още. Просто да свикнат с "групирането" и да разберат самата идея.
И на мен ми се струва рано за таблица. И за други неща, които правят. Например пари: дават им картинки на монети от по 2 и 1 долар и монети-центове. Трябва да могат да ги сборуват  Crazy За мен е много да се очаква от дете на 6 години да може да събере $2 + $1 + 50с + 20с + 5с + 10с. Настава пълна обърквация, при положение, че са все монети... а и това си е събиране до 100.
За справка, Кейт в момента упражняват събиране до 20 и изваждане до 10 + "групиране" до 20. Броене до 100 по 2, 5, 10, 20; четни, нечетни.

# 29
  • Мнения: 494
Мили, аз сега съм при моите родители. На 20 ти август летим за бг при другите баба и дядо.

Общи условия

Активация на акаунт