Юли 2009 - Тема 71

  • 12 966
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 83
Julsko bebe/ Драга мисля че в понеделник е деня
:.Stef.:. мерси много не се притеснявам до 1 момент като тръгнахме към болницата и полудях
Mishe333 май ти ще ни зарадваш утре

# 46
  • USA
  • Мнения: 675
Emily, Hug
Берушка и Мима, много съжалявам.  Sad
Момичета искам да ви попитам има ли в бг Mylicon за колики.Някои ако го е ползвал да ми каже дали има резултат.
Иначе моето бебче не го събуждам, но и тя никога не е спала повече от 3 часа, обикновено 1.5-2.
С гърдите ми, топчетата си стоят, нито компреси, нищо не помага, купих си лецитин, слагам и зеле, но нищо.След 10 дни съм на дoктор и ще му кажа, надявам се той да ми каже нещо което ще разреши проблема ми. ooooh!

# 47
  • Canada
  • Мнения: 649
Mishe33, тук ли си още или тръгна към болницата?
Аз чакам и се надявам малчо да заспи, че и аз да се уредя... Mr. Green
Май и ние ще трябва да минем на Колийф, че тази нощ имахме доста лоши колики... Явно Саб сиплекса не помага... newsm78

# 48
  • Мнения: 40
MAMA MISHE - нормално е да те боли така.
Safo  - при нас гледаха кг, с които е изписан.
Stef - ние сме изцяло на АМ. В началото стерилизирах всеки път, но сега не. Два пъти на ден ги стерилизирам, а през останалото време с гореща вода. Направих го и умишлено, защото според мен тази непрекъсната стерилизация не е много добре. А и то е малко силно казано стерилизация, защото като се извадят шишетата отива на кино. ...а и не се знае от къде ще дойдат витамините  Grinning
Драга - стискаме палци и чакаме много хубава новина скоро от теб!

Мале, аз съм като наркоманка. Стана ли сутрин, чакам Константин да заспи, правя кафе и на компа във форума. Всяка сутрин така ми започва деня... с вас  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте
Да се запиша само набързо.
Сафо както са ти казали момичетата, гледат се килограмите при изписването
Успех на мамите, на които скоро им предстои раждане Peace
Днес трябва да почна да давам Вигантола - да попитам как го давате - в яденето или отделно newsm78. Нещо не можах да разбера от упътването

# 50
  • Мнения: 40
nellyr - аз давам по 1 капка 30 мин. преди хранене с малко мляко. Това става вечер преди да го изкъпя, тогава се събират повече мин преди храна, иначе не става.

# 51
  • Мнения: 32
Някой случайно да ползва този стерилизатор????? http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3457
Нещо сега го включих да го тествам, уж се изключва сам, ама аз не забелязах такова нещо. На всичкото отгоре се престарах и кутийката, която имах за силиконовите зърна, на която много се радвах, защото има къде да си ги държа, е вече я няма, оказа се, че не става за стерилизация.

# 52
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!  Hug
Не съм писала в последните десетина дни, но чак сега ми дадоха да ставам за малко повече от леглото. Раждането ми мина много бързо, но след това майко мила  ooooh! . На 11.07. си отидох в 12 часа да ме прегледа доки, че нали вече се водеше, че преносвам. Той ме прегледа и каза, че ме приемат, защото съм с 6 сантиметра разкритие. В 13 часа вече ми бяха оправили документите за прием и ми направиха клизмата. След това поседях малко на системка с окситоцин. Мале как боли!!!  #Crazy В 13:45 ме заведоха в родилна зала и след малко напъни бебка се оплете около пъпната връв. Извадиха я с форцепс в 14:10 часа. Беше една лилава!!! Взе я педиатъра и докато я чуя, че плаче ми се стори, че мина цяла вечност. После един час имаше шев и кройка за мен! Проблемът е, че ми се отвориха едните шевове и сега ходя всеки ден на промивки и чакам мястото пак да стане подходящо за шиене  Tired
Добре че Дария е кротичка, а ио таткото добре се справя. Аз с това лежане само я кърмя.
Да питам мамите, които вече изкарват бебчетата навън с какво ги мажете за слънцето  newsm78 Само това не бях взела преди да родя. А мисля бабата сутрин и таткото след работа да я извеждат навън. Аз като не мога да я разхождам не смятам да я държа вътре докато се оправя като има кой да излиза с нея.
Спирам с писането и се връщам да чета тази тема, другите ги следих нищо че не съм писала.  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 493
Добро утро.Аз тази сутрин се разбудих от зверската контракция,просто беше ужассс..  Shocked  Викам си,разбира се,че е фалшива,няма начин просто да почвам да раждам.След около 15 мин,точно се бях унесла и пак като ме резна кръста и корема и всичко,ужас,едвам дишах.Реших да стана,да не се правя на интересна.Е,станах и нищо.  Crossing Arms  Ще взема пак да легна,барем се появи нещо.Иначе утре ще предизвикваме раждането и сега като прочетох Тоничка че казва,че много боляло,ужас.Аз една контракция едвам я издържам,представям си системата.Не искам да предизвикват,но не искам и да преносвам.Защо бебо не го разбере това??!!  baby_neutral

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Привет и от нас. Честита нова тема и се надявам да я изпълним с хубави новини.

Вчера ви изпуснах и сте изписали старата тема. Не зная какво да пиша, при нас нищо ново. Мънинката е много хаотична, режим няма, един ден се храни през 3 часа, друг през час. Понеже вода не давам и ожаднява и иска да цоква по малко. Вчера едвам изкарахме деня, в резулат на това аз бях на ръба на ръбчето и изпаднах в нервна криза вечерта. Абе всичко и всички ме дразнят и като ме хванат братята лапвам арника, че да се успокоявам. От сутринта пак ме ядосва каката, Неви тъкмо заспи и тая нашата отива да я мачка и целува и я събужда, следват рев и викове. Таткото пък си спи и аз вече не издържам. Добре, че поне снощи бебка направи една пауза, която ми дойде супер. От 12 като заспа и стана да яде чак в 5.
Сега ще ставам, че се разбужда, а и идва време за хапване.

# 55
  • Мнения: 40
Някой чувал ли е за памперси на Чико? Дали има он-лайн поръчка? Нищо не мога да намеря.

# 56
  • Мнения: 83
kukumiavka в бг в 40 седмица ли предизвикват раждане защото гледам че утре ти е термина а на мен тук ще ме държат до 41 седмица и ме е страх че бебо ще стане много голям и да не му стане нещо
успех на всички чакащи като мен и да ни зарадвате с хубави вести
при мен нищо още отивам да се разхождам пък дано се появи някоя контракциика  Laughing

# 57
# 58
  • Мнения: 36
Честито на мама Хриспа!
Честито и на всички месечници!
Мама диди-ще пробвам Доктро Тайс и Стелатопията ще изпрабвам-пъпките са малки,като обрив,само по лицето.
Галето123-просто описваш моят казус-наистина е омагьосан кръг-суче 10мин,унася се,после реве,повръща,пръцва и решава,че пак е гладна-люшкам,гушкам НЕ-реве и това е-сега ме посъветваха да и сложа моя блуза или друга дреха в креватчето,да ме усеща-довечера ще пробвам
Радина,МамаДиди-и аз така правя с Колийф и съм спокойна,но са по 4 капки

# 59
  • Мнения: 4 473

Благодаря на всички за поздравленията! Hug Трогнахте ме, наистина! Heart Eyes
Изписаха ни в сряда, а едва сега успявам да седна за малко на РС-то. Нямам време за почти нищо останало, но обещавам скоро да пусна и снимки на близнаците. Simple Smile

Честито и на всички момичета, родили междувременно докато отсъствах! Да са живи и здрави дечицата ви! Hug Hug Hug

Имам доста да наваксвам, затова ще извините неадекватното ми включване за момента. Wink

Хубав и ползотворен ден желая на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт