121–Слънце жарко над арабско грее–да се сбъдне това,за което всяка от нас копнее

  • 22 349
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
здравейте и от мен,макар и доста време да ме нямаше чак сега намерих време да ви пиша  Sad
не съм прочела нищо какво е ставало !
започнах работа и изобщо не ми остава време за форума!
НАдявам се всички сте добре и всичко е наред!
Обичам ви!
  bouquet
 Hug

# 46
  • Мнения: 465
Хайде арабелки-хубавелки, ставайте за закуска   bouquet



НСЕ, чуден уикенд сте си спретнали.. Завиждам и то не съвсем благородно.  Embarassed Аз отивам на работа след малко и то до довечера.  Confused За татуировките мнението ми е 100% това:
Цитат
Апропо, изключително мразя татуировките,независимо от това какви са и на какъв език...
Делтичкееее, блазе ти и на теб за Истанбул.  Heart Eyes Магическо местенце.. много се надявам пак да имам възможност да го видя и то за поне седмица.
Найра,  Hug
Алвера, сега ще ти пиша на лични координатите.  Mr. Green

Хайде, лек ден от мен!   bouquet

# 47
  • Мнения: 3
Добро утро момичета Hug
Ехааа кой по планини,кой по Цариграда,кой като вас.А пък аз работкам без почивка,че да има за отупуската 5 дена,а на всичкото отгоре тука е стуууууд,в средата на лятото навличам поло,че понякога и един дебел елек Crazy Но 9 дена до заминаване,а аз още нищо,ама нищичко не съм похванала да приготвям.Мързела ми се е качил на врата и неще да слиза ама изобщо. ooooh!
Делтичка,мила,що да ти е късно бе душа,с моята сестра разликата ни е 14 години и мама сега има 7-годишна щерка и 3-годишно внуче.Внуците и децата само се допълват,не си пречат. Flutter

# 48
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУУ Hug
ЯБЪЛЧИЦЕЕЕ-хубава закусчицааааааааа HugИ пожелавам да си спретнеш и ти една почивчица като нашата за 1 седмица newsm10
НАЙРИЧ-много натоварена работа имаш, но важното е, че си я открила и дано да си я харесваш Simple Smile
Малейй. ЛИНЧЕЕЕ-не ме вкарвай във такъв филм бе Душа. Наистина няма време за бебенца. Всяко нещо със времето си. Но благодаря иначе, погали ми самочувсвието, до обяд сигурно ще съм усмихната повече от обикновенно newsm03
Хайде днес един усмихнат и прохладен ден. Тука до преди малко валя-от 5 часа голямо валене и голямо трещене беше.

# 49
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Здравейте!
Ябълчице златна, благодаря за кафенцето,закуската оставям за вас, но кафето ще си го пийна самичка.
Делта, защо да е късно за дете, в една къща децата и парите никоаг не са малко и не е късно за тях. Много хубави емоции ти желая в Стамбула!  bouquet
Ние се готвим за почивка от първи. Ще ходим някъде по южното черноморие, но още не сме решили къде точно. Нямам търпение да мине седмицата .
Лина, късмет в Египет!
На всички  приятен ден !

# 50
  • Мнения: 550
златна ябълке, закуската е точно по моя вкус ... мерси   bouquet
НА теб и Лина, спорен работен ден .... уфф, неделя на работа  Sad не ви завиждам!

Лина, аз преди голямо пътуване, особено на напълно непознато място си правя списък какво да купя, какви неща да свърша, какво да имам винаги задължително с мен (телефони на посолсотво, специфично инфо за дадената страна). Пък и в твоя случай, трябва да си двойно, дори тройно по–подготвена и предпазлива...за това, гони го този мързел, и се заемай с подготвката...9те дни ще минат преди да си се усетила!

Виж примера на Делта, като опитен турист из Ориента ... сигурна съм, че багаж, документи, план какво кога ще се посети и прави, отдавана е направен.  Mr. Green И сега остава само да се потопи в красотата и неповторимата атмосфера на Станбула!
А ние ще чакаме снимки, отдавана са ни обещани!  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 5
добър ден принцеси първо да поднеса почерпка нали е неделя повод за празник  Laughing

и да питам аз нещо много важно за мен какви документи и изобщо какво е необходимо ако искам да поканя на гости брата на моя мъж  Naughty чакам моля виииииииии  Hug

# 52
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
алла, виж в магребската, мина пита и й дадоха линк! ама са го измислили направо да те откажат да  каниш, много усложнения!за едно гости 4ак  да доказваш доходи с данъ4ни декларации ,при това заверени нам си къде!
ябълке, как си ? какви са новините при тебе,освен работа и изпити?   bouquet Hug
делти4, кажи кога се прибираш,за да ти звънна,4е напират за среща!пъки по моа повод? та весело хапване там и красоти и хубаво свежо време!  bouquet

# 53
  • Мнения: 800
алла, забрави за брата на мъжа ти. Да не ви разстройвам, ама шанса да полу4и виза е по4ти нулев  Confused

# 54
  • Мнения: 3
Ааа Беба,с документи,инфор за страната,от туристическа агенция, и номера на осолството съм подготвена.Става въпрос,че мразя да пазарувам и ми е много тегаво за пазара,потделно с багайа се мотам.Най-ваните неща са гогови-аз съм на лице,паспорта и билетите са на лице,разпечатката с номерата на посолството и с инфото са на лице.Каквото трябва да имам там от сорта на лекарства и гримове (това последното щот си е все в несесера) са готови и си седят в един несесер.Единствено се чудя да си взема ли учебника по криминалистика да си зубкам или не.Все пак после в бг ме чакат кандидатстудентски изпити отделно и темите за кандидатстуденския изпит имам да подготвям Thinking.Така и така там няма много да швъкам през деня по жегите поне да има с каквода се занимажам.Лошото е,че за самолета нямам удобна книжка.Всички интересни книги вече съм ги изчела (ми как не като хвана интересна книжка не я оставям),бях си купила една кножка на английски ама ми е безкрайно скуна.Като се има предвид,че резюмето ми се стори интересно,но някак си не ме грабна.Като стана дума за кноиги излязла е най-новата кнога от любимата ми поредица "Японски загадки" и се чудя да кажа ли на леля ми да ми я купи и да ми я донесе сега като идва,ама тя пък ще има малко време newsm78.И нея трябва да я посрещам на 29ти,че ще взима Монко-Бонбонко,после на 2ри ги качвам на самолета и ще ме чакат в БГ.Кой да предполага,че това лято ще съм такъв пътешественик.

# 55
  • Мнения: 1
Здравейте,

Колкото и да нямам нищо против горещото време при нас взе да става прекалено дори за моя вкус и издържливост...От два дена лежа постоянно разпльокана на леглото и гледам да не правя излишни движения...Климатик нямаме, а ме е страх, че от вентилатор ще настина  Sad

Май ще прилагам номера с чарафа във фризера...едно време ми го каза една нигерийка, и аз бях така  #Crazy #Crazy #Crazy Но веднъж като бях на зор го пробвах и работи. значи сгъва се един чаршаф, слага се в найлоново пликче и във фризера за половин-един час. После се увивате с него и си лягате, много приятно хладен е и държи доста време, поне докато заспите  Laughing

Имам да гладя и един куп дрехи, която явно ще стане есента  Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 18:09 от Monsoon_rain

# 56
  • Мнения: 48
здравейте момичета!направо не съм забелязала че арабската е отворена сега отивам да наваксвам Hug Hug

# 57
  • Мнения: 3 804
Да се разпиша и аз

алаа да ти отговоря и аз като Катето ,шанса да получи виза ,е почти нулев.

найра честита работа   bouquet

ябълка нали щеше да пускаш марката  newsm78 чакам  bowuu

Аз днес имах бг гостенка ,за първи път на гости на сирийската рода,като ги е смаяла -заявила,че месо не яде .А както знаете тук са месоядни .  Laughing

Вчера гледах един репортаж за Йордания -според него сердната възраст при сключване брак за мъжете там е 30 години,а за жените 27,причините са най-вече финансови,повечето предпочитат да завършат висше,да започнат работа и чак след това мислят за брак.

# 58
  • Мнения: 3 804



Катенце-за теб  Hug

# 59
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Кате,

Понеже няма да почерпиш се взимам едната количка  Laughing

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт