Почитатели на Майкъл Джексън 4 - SMILE

  • 32 523
  • 886
  •   1
Отговори
# 30
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Страхотна тема, браво! Благодаря на всички момичета за усилията, които са положили да съберат тези материали!   bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 0
Здравейте, не мога да се ориентирам как върви организацията около съботната среща, а се свързаха с мен от няколко медии, за да им потвърдя, че събитието ще се случва. Аз съм админ на mmlegends.com и тъй като около 25-ти юни ме потърсиха от много места, сега им съобщих за новата инициатива. Потвърдиха ми от БТА и bTV, че в София ще има екипи. От радио Пловдив ме помолиха да дам координати на някой, който ще присъства там, за да му вземат интервю за сутрешния блок. Би било чудесно ако някой може да го направи, защото така повече хора ще разберат за събитието. Аз ще съм във Варна, където със сигурност поне хората, които познавам ще се съберем. Въпросът е да сме повече! Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 563
На 25-ти юли ли? как ще се познаем?

# 34
  • Мнения: 5
за новата тема предлагам това интервю
http://thesportsinterview.com/mjackson.html

Момичета, моля ако някой може да пусне превод на това интервю  Embarassed Peace

# 35
  • Мнения: 0
Вероятно по балоните. Simple Smile Нали идеята тръгна оттук... Надявах се, че се знае за това.
http://www.mmlegends.com/index.php?option=com_content&task=v … 143&Itemid=22

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря за новата тема, прекрасна е  Hug

На 25.07 няма да мога да присъствам на нито една от срещите, но вчера купих балони, ще ги надуем, надпишем и заедно с детенцето ми ще ги пуснем от балкона ни /Ботевград/.
Ще Ви чакам и гладем в новинарските емисии и много ще Ви се радвам  Hug  bouquet

Дано в настоящата тема няма караници и разправии, обидени и напуснали темата момичета  Praynig

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тази тема тръгна страхотно newsm10

# 38
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
И аз ще се опитам да дойда в събота пред Народния театър, с балончета... Трябва да измислим нещо за да се разпознаем мамите от BG-MAMMA... Толкова са ми омесени чувствата, че не знам всъщност идва ли ми се или не... ту искам да си скърбя за него самичка, в най-скришното и съкровено място в сърцето ми, хем искам да споделя всичко това с другите, които обичат Майкъл... Просто и аз не знам вече какво пиша... извинявайте...  Embarassed

P.S. ВИжте сега какво видях:
http://bg-mj-fans.hotcompetitions.com/viewtopic.php?f=4&t=43

# 39
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Прекрасна тема сте сътворили момичета  Hug  bouquet
Браво!

# 40
  • Мнения: 267
Mомичета ,темата е страхотна и става все по-уютна  Hug благодаря на всички за това   bouquet

Балоните трябва да са с Хелии,за да летят-та в тази връзка всеки сам ли ще си купува?Някой беше казал,че може да се обади на човек ,който продава такива балони да дойде -мисля,че ще е добре.Най-малкото и случайно минаващи хора могат да се възползват  Peace

# 41
  • Мнения: 0
Не знам за София, но във Варна има карнавален магазин (надявам се все още да го има), където пълнят балони с хелий. Намира се зад подлеза на Шипка.

# 42
  • Мнения: 3
damita Благодаря ти за всичко,което правиш за да се реализира идеята и да се съберем повече хора   bouquet

За Варна някой каза и за колхозния пазар,но не помня къде точно  Embarassed
Там май ще сме най - много хора,поне така показва статистиката за момента  Simple Smile

Ето какво намерих,ще потърся още
Балони с хелий
Балони с хелий има и на ъгъла на  "Баучер" и "Ген.Колев". Това са магазинчета за парти артикули.
Също и в "Сбъднати мечти" на ул.ген.Колев 76 . Намира се на ъгъла на светофара между малкото Пикадили и пазар Чаталджа.

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 13:41 от mi6ince

# 43
  • Мнения: 19 326
Благодаря zа новата тема  bouquet

# 44
  • Мнения: 0
damita Благодаря ти за всичко,което правиш за да се реализира идеята и да се съберем повече хора   bouquet

За Варна някой каза и за колхозния пазар,но не помня къде точно  Embarassed
Там май ще сме най - много хора,поне така показва статистиката за момента  Simple Smile
За мен е удоволствие. Дължа го на Майкъл. Simple Smile
Надявам се, че ако не всички, то поне голяма част от гласувалите в анкетата ще се присъединят действително. М&М-ци ще сме там със сигурност. И в София, и във Варна. Само за Пловдив е по-рехаво положението.

Общи условия

Активация на акаунт