Венцислав на Звездолина не се е появявал от месец МАЙ преди година!(може би и 2)

  • 18 169
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 423
Сега разгледах снимките на Нанчи-страхотни са,браво!Мъжа ти е много добър фотограф и много симпатичен  Grinning,ти също.Можеш ли ,когато имаш време да пуснеш по някоя снимка,но с описание ,защото има доста места,които не разбрах кои са  Peace Много идейна снимката в метрото-с отраженията ви.
Ани-за Руми писах,но не се притеснявай,няма да остане така Ивко,явно му трябва повече време  Peace

Жули махна преди година и половина и повече дори..,но сама памперса,първо дневния и след 2 дни и нощния,просто винаги беше сух и го махнахме Peace

Ето снимки на Жули  Hug

http://media.snimka.bg/3733/013721375-big.jpg

http://media.snimka.bg/3733/013721834-big.jpg


от рожд.ден


http://media.snimka.bg/3734/013722791-big.jpg

специален поздрав за Дени

http://media.snimka.bg/3734/013723461-big.jpg

каква съм мацкаа

http://media.snimka.bg/3734/013723983-big.jpg

поздрав от един морски вълк

http://media.snimka.bg/3735/013724543-big.jpg


а това е личния плаж на Жули  Heart Eyes


http://media.snimka.bg/3755/013766321-big.jpg

  специално за АНи


http://media.snimka.bg/3755/013765131-big.jpg

http://media.snimka.bg/3755/013765474-big.jpg

http://media.snimka.bg/3755/013764861-big.jpg

# 46
  • Мнения: 271
Привет!

Руми и ние като лудите още в 18.00 следобед бяхме навън, тези деца не ги плаши ни жега, ни нищо... Града беше опустял, нямаше жива душа, даже и коли нямаше. Но пък като се поразхлади на мен не ми се прибираше, прибрахме се едва преди малко.

Преди минути гледах късните новини на Нова. В репортаж за българските почитатели на Майкъл дадоха Тери. Вече си имаме сериозна медийна звезда.

Мимозка, много е пораснала Жули. Това дете не го бяхме виждали от доста време. Показвай ни я по-често.

Лелеее, тия дни много хора се загубиха или са на почивка или жегите ги морят много.

Лека и спокойна от мен!

# 47
  • Мнения: 4 370
Oooo Мимоз, мерси за снимките! Жули е голяма мадама!  Heart Eyes

Днес Иво за пореден път се изпусна в гащите и не му се карахме. Благодарение на съветите. И аз бях против да се карам, но като започна да се случва почти всеки ден от две седмици  и накрая не изтърпях и последните два пъти му се карах. Но сега пак обръщам добрия край и ще си хвърлям мирно и тихо гащи в коша, пък дано има резултат и то в скоро време. Но много ми е чудно от какво се получи това поведение. Като спи не се напишва дори, а за акането първо започва в гащите и тогава се усеща.

Днес си е голяма жега, но ние и преди обед и след обед все сме навън.

П.П. По коя телевизия я даваха Тери?

# 48
  • Мнения: 0
Мимозке, мерси за хубавите думи, ще трябва да го направя това с поясненията, че наистина не е много ясно кое какво е, но и ние по-скоро имахме за цел да покажем живия живот в Париж - изразен чрез хората, улиците, кафенетата, а не толкова традиционните забележителности. А иначе това с отраженията не е метрото, а влака за Брюксел, там се снимахме,докато го чакахме наобратно за Париж. То ние за малко нямаше да идем до Брюксел, защото моят мъж най-чинно и старателно беше изрязал изпринтираните билети, а то не трябвало в никакъв случай и в последния момент ни пусна шеф-кондуктора на влака, иначе ги считаха вече за невалидни.

Между другото не ви разправях как за една бройка щяхме да си останем на летището в Париж, когато трябваше да летим обратно за София. Закъсняхме с излизането, но въпреки това щяхме да успеем, но изведнъж спряха влакчето за някакви проверки, времето летеше, то си стоеше, тръгваше за малко и пак спираше и ние вече виждахме как сме заклещени в нищото. Бяхме останали с 14 евро, дори не можехме и да се върнем до града... Добре че видях едни италианци и те като нас изпускащи полета си и им предложих да слизаме и да се комбинираме за такси, те се съгласиха и почна великото тичане с багажи, куфари, раници и чанти. В 18.00ч. бяхме на летището с вече 2 евро само в джоба и ни казват - свърши чекирането за София. Аз обаче вече ревях и казах - Моля ви се - това е последния ни шанс, имаше проблеми с влака, не сме виновни и т.н, те се смилиха и ни чекираха и казаха - Now, you have to run, go,go !!! И пак аз тичам и продължавам да рева от нерви, че ще си останем там на това летище, защото беше и събота, никакви банки не работеха, обаче предредихме всички за проверка на багажа, навсякъде ни пускаха и накрая стигнахме до финала - потни, запъхтяни и невярващи, че сме успяли. Казвам ви такъв екшън не съм имала в живота си, но ми е обица на ухото за друг път да тръгвам 3-4 часа по-рано.

Е това е, а Мимозке - снимките са ви супер, така ми се ходи на море, ама тая година поприключихме с почивките. Живот и здраве - догодина вече ще идем.

Лек неделен следобед...  Hug

# 49
  • Мнения: 4 423
Хе хе екшън си е Нанчи,напълно те разбирам,ние имахме подобни изпитания на отиване за Китай.Защото в последната секунда заради мъглата в София ни хрумна/по-точно на мъжа от другото семейство/ да хванем самолета не от София,а направо от Истанбул.Обаче билетите са София-Истанбул-Пекин и ако не се чекираме в София изгаряме,трябва да се чуем с представителя на Тюркиш Еърлайнс в София ,той обаче не вдига телефона си на непознати номера ,а това става събота 22,00 ч  Shocked Shocked Шок и ужас,платили сме всички хотели в 3 държави,5-6 вътрешни,големи и скъпи полети,както и най-скъпия-основния и ще изгорим с всичко...За късмет открихме колежката на този,който е дежурен,тя му звънна даде му моя номер,така представителя ни звънна и вкара в списъка си моя номер и почнахме да обсъждаме и да се чудим-да рискуваме ли да отидем с колите да летим от София или да рискуваме и да караме до Истанбул .почваме връзки и познати по аерогари-възд. контрол и метереолози да кажат какво ще е в неделя,научих що е то вертикална видимост и кога разрешават на самолетите да излетят,кога да кацнат..Накрая един познат шеф на въздушен контрол казва,че според него утре почти е сигурно,че полетите от София в този часови пояс,който ни интересува ще бъдат отменени Shocked Rolling Eyes И сутринта вместо да тръгнем за София,тръгваме за Истанбул,там перипетии с документи и преводи на същите на границата,до последно поддържаме връзка с представителя на авиолиниите да не пипа билетите,че ако не минем границата,ще караме към София  Rolling Eyes Минаваме с леки перипетии и по-бързо в един момент ,защото ни помогнаха български изселници,които са много мили и добронамерени,дори ни изкараха до летището,че имаше невероятна мъгла и там..Казахме му на тоя да прави билетите Истанбул-Пекин ,като махне София ..Благополучно пристигнахме на летището в Истанбул,оставихме колите,което беше в началото основното ни притеснение.Бяха ни казали,че колите се оставят само на митнически склад,а такъв в момента не работи понеже е неделя и Рамазан или някакъв такъв празник и,че няма да ни пуснат на самолета заради колите.то това беше и основното ,което ни спираше да летим от Истанбул..В последната секунда научихме,че това отскоро е отменено и можем да си оставим колите безпроблем на платения паркинг на летището..Така и направихме,в това време доволни,че почти сме успяли ни звъни представителя на Тюркиш  Еърлайн и казва-Добре,че отидохте до Истанбул-отмениха полета и сега имам 150 разгневени пътници без полет,поне вие не изгоряхте..Да де ама още не сме чекирани и се притесняваме ,дали няма да кажат проблем с билетите..И слава богу дойде заветния миг на чекирането-Успяяяяхмееееее,всичко мина  и така по живо по здраво все пак осъществихме екскурзията по план.. Grinning

Представям си какво ви е било,бях вече в подобна ситуация,страхотно напрежение.. Peace
Но пък преживяванията и това което видяхме после си струваше.Незабравимо е!
С удоволствие бих отишла пак.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 877
привет мамчета,
само да драсна два реда за добро  утро от вили Костенец, или по-точно хотелски комплекс Езерото, благодаря ти ФАЙ!

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs122.snc1/5253_102 … 556_7520949_n.jpg

тук е чудничко и си почиваме от вчера, макар днес да отиваме може би към Хисаря....
само да спомена, че снощи докато похапвахме край езерото и се домъкна едно лисиче, което идва да похапва вечер, беше голяма атракция може би имам снимка да споделя по-късно Simple Smile)
не съм чела, затова толкова от мен, ще наваксвам, приятен ден!!!

# 51
  • Мнения: 937
Благодаря Ванче за закусчицата и приятна почивка в планината! Чакаме отчет в картинка!

мимозата и Нанчи са разказали чудни неща и даже кафето ми изстина, толкова увлекателно разказвате! Това пътуванията са си страхонти емоции - човек е човек когато е напът!  Mr. Green Пътувайте момичета и разказвайте не ни жалете, можеме да поемеме доста информация  Mr. Green
Ние в събота в тия жеги се качихме на Витоша на Алеко там бяхме в 10,15 и вече не се дишаше слезнахме чак към 18 и беше мор в града а горе няма да ви казвам към 12 какво стана бебета, колички, деца, деца, имаше даже около 15 бременни сигурно егати и чудото все едно беше среща на майки с деца много странно ми беше. мариса спа там на тревата абе беше супер просто. После ще кача снимки и ще сложа да видите.....

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет майчета!

Люба, надявам се вече да си по-добре  Hug!

Ние жаркия уикенд бяхме кръстници на един малък сладур на 3 месеца. Не питайте как се потихме в адската жега, но какво да се прави като деня беше определен много отдавна.

На Тери медийната изява и ние не можахме да видим, но сега я има качена тук ( търсете на видеоемисии на 3 -та страница вече, защото е от 25.07. ) http://www.btv.bg/videos/search_videos.pcgi

Имахме и една бързичка, но много хубава среща с Никола и Таня Аркови Simple Smile.

Хубав ден!

# 53
  • Мнения: X
Добър ден!
Люси,по-добре съм...ама още не съм толкова добре колкото ми се иска.....нещо хич не ми харесват темповете на въстановяване/и най-вече невъзможността сама да си върша задълженията....че те си се трупат-къщата прилича вече на ергенска квартира/.Отделно,че направо ме хваща клаустрофобията-като знам,че не трябва да излизам и ми се излиза,ходи ми се.......абе,откачена работа.Поне вчера,на контролния преглед,доктора ме успокои че се възстановявам по план/като за такъв вид операция/и поне ми облекчи една от параноите,като ми показа резултатите от хистологията-поне това дето са ми изрязали е било доброкачествено.....И,за да не съм само на вълна мрънкане и оплакване-да се похваля,че тия дни си чакам сестричката да се приберат,та ще си имам хем радост....хем помощ/че мъжовата сестричка,са още тук.....ама са като на хотел-минават,ядят,къпят се ,хвърлят дрехи за пране.....и заминават навън....ама още една седмица-все ще го преживея/
Люси,тамън ме беше яд,оня ден,че съм изтървала Тери по ТВ-то,пък и Аркова ме "подразни"че сте се виждали...ама сега вече мога да спя спокойно...Много ти е сладка медийната звездичка...и само да кажа,че и у нас си имаме фен на Майкъл Джексън-тия дни Иво си пуска все музикалните канали и там нали често пускат Джако,та седи като хинотизиран пред екрана и казва,че му харесва музиката...
Мале,какво земетресение ни тресна току що...бягам някъде на по-сигурно/демек в антрето/

# 54
  • Мнения: 937
Ето да покажа и ние къде изкарахме съботния горещ ден

# 55
  • Мнения: 0
Мимозке, моите преживявания са като бели кахъри пред твоите...  Mr. Green Добре че сте се оправили, че горенето е щяло да бъде яко!  Crazy

Галюшана, много сте сладки двечките !  Heart Eyes

Любе, браво, че са ти добри резултатите, а за земетресението даже и второ сте усетили, ама май няма да има повече.  Praynig

А  Терито аз си я видях по Нова в късните новини и веднага я показах на Гери, щото тя мойта си ляга по 23.00 ч. напоследък, но за сметка на това спи следобеда до към 17.30. И все иска да е при нас, а не в леглото си, но ние я местим, като заспи, че не се издържа в тия жеги.

Ванилка, чакаме снимки и разкази.

Лек следобед, че пак си стана горещо и това си е  Whistling

# 56
  • Мнения: 225
Здравейте милички  Simple Smile
Аз наминавам само да се обадя,че сме живи и здави....и мързеливи  Mr. Green
Следя си ви аз,но не пиша нещо.
Да не мислите ,че сме забегнали на почивка-няма такова нещо за нас тази година  Sad
Но на всички почиващи и очакващи пожелавам хубаво време и прекрасни емоции  Heart Eyes
Морска среща имаше ли все пак този уикенд?
Люба,излезе ли вече от скривалището?То си е страшничко това,но поне не ви е тресло нощем,че тогава е още по-стресиращо.А ти не се опитвайда се правиш на камериерка-който си цапа дрехите да си ги пере,ида си подрежда моля.Предай им моля,че лекарят е препоръчал само форум,възглавнички на дивана и хубави филми  Wink
Тери,беше много приятна изненада в новините и ми стана едно миличко-нали си е наше дететнце  Heart Eyes
Алекс е отново нещо болен,но тия дни прекалихме с плажа на терасата май....
Изчезвам,че съм на ново работно място (по заместване,но ми е супер тук).
Поздрави и много целувки  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 213
Здрасти на дружината!

Цял ден ми стои отворен форума, поне да взема нещо да ви напиша. То не че има нещо особено да споделям...
Тези жеги ми идват малко свръх. Идва ми по цял ден да кисна в банята и да не излизам от там въобще. Днес за екстра и глава ме заболя.

Иначе детето вече му писна да го гледа баща му и рече: "Искам вече да тръгваш на работа!" Явно много му липсва баба му. Та днес за първи ден е при нея отново. Любимата му братовчедка е тук и пада луда игра. Така се превъзбуждат и двамата, че после трудно заспиват - моят син с триста зора към 17 часа заспива следобеден сън.
Пък колко са забавни не е истина. Тя, милата, нали живее в Щатите и се обърква с комуникацията и от време на време изръси нещо от сорта: "Ноу рейса!" (когато Ники се опита да й го вземе) или пък друго: "Искам уотър"  Mr. Green

Аз ще изляза в една принудителна отпуска от началото на август и така съм си препълнила отпускарския график със задачи, че не знам как точно ще ги изпълня.

Тя Люси ви каза, че сме се виждали ама нищо не каза за децата... Тери се е променила коренно. Вече въобще не онова свенливо дете. Сега е станала толкова комуникативна, че само заговорничеха с Ники каква щуротия да измислят - то не се катериха по бара, то не пускаха листа в радиатора, то не се кискаха и хилиха. Беше им супер забавно на децата. И без да си експерт ще разбереш, че се разбират отлично и си допадат.
Ани, сори, ама на Ивко позициите му нещо взеха да изстиват!  Joy hahaha

Толкова от мен. До нови срещи!

# 58
  • Мнения: 4 177
Здравейте.

Много се радвам, че Люба, Калинка и Милена са по-добре.
Разгледах и няколко снимки.
Галя, много сте сладки с Мариска. При нас няма жеги. Но в четвтърък сме канени на басейн. А всички сме бели. И не знам как ще издържим цял ден. Имам някакви мазила, но се притеснявам. ОСобено за децата, които няма да се пазят.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 671
Добра нощ ли да ви пожелая, добро утро ли  newsm78

Ели, отиваш с уговорката, че ще се мажете с "кремче" на всеки час иначе няма басейн; при нас минава  Wink

Ванилка и Мия, и Мимозата и Жули, и Галюшана и Мариса  - всички сте много сладки на снимките  Simple Smile

Сиска, къде се загуби, бее???

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 03:30 от Rumya on hold

Общи условия

Активация на акаунт