Венцислав на Звездолина не се е появявал от месец МАЙ преди година!(може би и 2)

  • 18 182
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Ники,ми то някои ни е срам вече Embarassed...ама добре,че не сме от много срамежливите.... Mr. Green
Аз се разписвам,`щото от утре съм на работа/с уговорката,че няма да се пресилвам/
Уна,съжелявам,че така са се стекли нещата при теб,но важното е ти и беб да сте добре.....пък и щом има кой да помага за Рали и домакинството,на теб не ти остава друго освен да си лежиш и да мислиш позитивно.Стискам палци за леко раждане Praynig/всъщност колко остана до края?/
Галче,нали си знаеш,че искаме снимки и разказче....и да знаеш,че ти се радвам много на ентусиазма Peace

На всички Ви пожелавам лек и слйнчев уикенд-пък дано да имате време и желание за разписване/че да има и аз какво да чета/ Heart Eyes Hug  bouquet

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да драсна че тук замирането е доста осезаемо...Мариса ще си дойде не в събота а в неделя... Cry вече с баща й откачаме от мъка и нетърпение.
Утре програмата ми е пълна...мисля да ходя пред НДК в 13 часа да танцувам танца на Майкъл, после съм на концерт на Мадона самичка, а после в дискотека на Майкъл парти...ако оцелея в понеделник ще разказвам.

Приятен уикенд на всички от мене!   bouquet

Галя денси и заради мен в София. Този път няма ка да дойдем, Мъжо от днес е вече официално безработен и в момента сме без возило.
А за да съм тематична. Траяна живот и здраве от 07.09. е на детска градина. Другата седмица ще й правим изследвания. Стискайте палци да не е трудна адаптацията Simple Smile .

# 242
  • Мнения: 188
Благодаря за пожеланията  Hug

Да ви кажа не е никак лошо да си лежиш. Това е най-дългата ваканция което съм имала в моя съзнателен живот.
Направо дори съм си за завиждане, прочетох един тон книги за които преди не можех да намеря време, вече съм в час с всички сериали  Mr. Green и се замислям дали да не почна да шия и гоблени за детската стая
Люба в седмия месец съм. Още малко, а и трябва да устискам още 4-5 седмици, после дори е препоръчително да почна да ходя, че операция ме чака и трябва да съм в добра форма.

И аз чакам утре да ми докарат Ралица и такава треска ме тресе. Не съм я виждала 2 седмици и така ми липсва...
Мисля да се пробвам да я гледам няколко дена, че напоследък много ми е мъчно за нея.
Тя знае, че съм болна и така сладко се гушка до мен на леглото  Heart Eyes и си четем книжки... ехх... да си идва по-скоро

Еххх... Галя...блазе ти за утрешната програма.

Люси, дано Траяна бързо да свикне с детската.  Peace

FY - твоя уикенд изобщо не искам да си го представям, че ще се пръсна от завист.  Twisted Evil ИСКАМ И АЗЗЗЗ.....

Ръш, почивай си и ти, времето минава толкова бързо. Докато се обърнеш и ще е дошло време да раждаш. Намери си нещо с което да уплътняваш дните и ще видиш колко бързо ще минат.  Hug
А лежа защото в началото плацентата ми беше много лошо разположена и трябваше да лежа постоянно. Така изкарах 2 месеца и нещо, но слава Богу бебето нарасна и плацентата се премести и вдигна, но пак трябва да внимавам, да не пътувам, да не вдигам тежко и като цяло пак да си пазя къщата.
Но наистина не ми тежи това положение. Чета книги и така времето минава.

# 243
  • Мнения: 4 208
Здравейте,

По-късно ще чета. Минавам да Ви почерпя за здравето на Ема. Вече е голяма Simple Smile




# 244
  • Мнения: X
Ей,че то имало повод за честитене:
Да е жива и здрава Ема!Много обичана и глезена!
,а това е за мама:

Уна,като "излежала" и двете бременности мога да ти кажа само,че после ще ти липсва това...вярно,че от време на време направо те "хваща съклет"...ама си струва  пазенето......и резултата от него.

# 245
  • София
  • Мнения: 2 671
Ели, да ти е жива и здрава рожденичката, бързо да расте и все да хубавее! Да ни я покажеш скоро!

Уна, ЧЕСТИТА бременност, то почти не останало, аз сега научавам. Лека и безпорблемна до края!



При нас нищо ново, само малко майстори ми се подмоткваха из кухнята днес, че имаше за довършване (да, няма как да си спомняте, че слагаме кухня, защото тя е сложена 2004-та, сега я "довършваме"  Mr. Green ). Малко, ама те и за другата седмица си оставиха  Rolling Eyes

Чакаме другата седмица, защото ще си имаме приятна компания за парка - Никол и мама Бубилина. А и съм обещала на Коки да го водя на аквацирка, някой има ли отзиви?

# 246
  • Мнения: 152
Еееее браво на вас.  smile3501 След моя призив чак на следващата страница сте минали.
Ели, честит ви празник и честит първи рожден ден на Ема. Да ви е жива и здрава, усмихната, палава и щастлива и много обгрижвана от батковците.


Люси, ще стискам палци за градината. Дано е лека адаптацията и дано не се разболявате /или поне да е по-малко/. Лоша работа, че Валери е безработен, но поне сега си имате постоянно татко при вас.

Гале и заради мен да потанцуваш. Ако бях там щях да се включа. Голяма фенка съм и аз на Майкъл.  Heart Eyes

Уна и за теб ще има такива уикенди по-нататък, но сега гледай да си почиваш повече и да събираш сили за бебчо и Рали. А аз поне виртуално ще ви пренасям тук-таме. Ще гледам да пусна снимки и от Арапя.

Любе, моля те не се натоварвай много и се пази, че иначе ще скачам до Пв да ти дърпам ушите.  Wink

Много хубав уикенд на всички.  И не забравяйте да се усмихвате повече ... Hug  love001

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Ели, честито ти порастнало момиче  Hug Кога мина цяла година все едно вчера беше като каза, че си бременна  Wink

Любче и аз да напомня да се пазиш много, че си ми наблизо за дърпане на уши  Hug

Уна, то наистина не останало при теб! Честити ви сини гащи - всичко да е наред до края и скоро да се похвалиш  Hug

Люси, май всички ще ни тресе тая мода с градините - Кали тръгва от 15.09 Днес са казали, че в яслата ще я задържат до 14.09 чак  Party Аз уж затова си я взех отпуската да я гледам, ако я изпишат и сега съм в чуденка - да си прекъсна отпуската или да продължавам с мързела в нас  Mr. Green
Дано татито бързо си намери работа  Peace

# 248
  • Мнения: 363
Честит рожден ден на малката принцеска Ема. да е жива и здрава.
Уна, стискай още малко душко. То сега ти се е паднало и използвай максимално времето за неща дето ти доставят удоволствие. 
Нас модата с детски градини не ни тресе, Змейко. Ще се гледаме и тази зима сами вкъщи, пък живи и здрави догодина наесен с песен. А за дилемата дали да работиш или не, знам че ще намериш решение. Работа и слънце все ще има. Помързелувай си още малко Wink.
Много мами се губят. Дано намерят време да се разпишат, че да мръдне темата.

# 249
  • Мнения: X
А,добър вечер и от"работна мецана" Grinning,наминавам само да кажа,че ушите си ги не давам/за дърпане/  Naughty....и да знаете,че хич не си давам зор-що телевизия изгледах и интеренет  изчетох през телефона днес-не е истина Embarassed......ама успя един чичо да ми вдигне кръвното накрая/ама то моето и без това никакво го няма,та го докарах до нормално/.Утре се очертава още по-спокоен ден.....да видим/че след като тия дни децата буквално ме подлудиха вкъщи-може да стана фенка аз на ходенето на работа Wink/
Люси,сега му се нарадвай на татито,пък се надявам скоро да се похвалиш,че си е намерил хубава/и да му е по сърце/ работа......вярно,е че е трудно,но все пак има и добри предложения.....Стискам палците Peace
Ние също се подготвяме за ДГ -от 15 ще я подхващаме....ама още отсега имам нЕкои подозрения,че няма да мине без "ексцесии"...най-малкото не виждам Иво как ще става безпроблемно сутрин,че той първо е поспалив,второ е от тия дето като се събудят са криви/и ако не се погушка поне половин час-не му минава/...отделно,че досегашинте му представи за това що е то ДГ са малко нереалистични......,но да дойде 15,пък ще го мислим....
Хайде,бутнах едно рамо на темата-да отивам да спя...На Вас-лека и спокойна нощ пожелавам и приятна почивка!

# 250
  • София
  • Мнения: 2 671
Лека и от мен!

А на Галюшана  - дано си се накефила на концерта, чакам да разказваш. Аз не бих отишла на Мадона, ако не ми се плати кеш за това  Mr. Green но ще ми е интересно как е преминало музикалното събитие на Годината в Бг.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 497
Здравейте и от една позагубила се мама, която напоследък я домързяваше малко да пише Wink

Честит рожден ден на Ема! (на патерица) Да е здрава, кротичка и да има щастливо детство!


Галя, вчера като гледах репортажите от танца на Майкъл, се оглеждах и за теб, ама не те видях. Иначе много се изкефих на групата, бяха много ентусиазирани и интересни.
Уна, продължавай с почивките и изпълняването на лекарските препоръки и стискам палци всичко да е наред до края. Много е хубаво, че второто ще е момченце.
FY, с нетърпение чакаме снимките от купона с китари на плажа. Разказът звучеше супер, припомних си студентските купони с китари и песни, но на плажа си е друго Simple Smile
Ани, за съжаление не мога да препоръчам някой конкретен хотел в Дружба. Сега като питах Калин, той се сети за Горублянското ханче, не сме били там, но той май е единствения в района, може да го проверите.
И Румката ще тръгва на градина от 15-ти. На мен ми казва, че не иска да ходи на ясла, нито на градина, ама ще свикне, няма начин.
Люба, дано Иво и той бързо да се адаптира и да попадне да свестни госпожи там Peace
Люси, дано Валери бързо да си намери по-хубава работа Praynig

# 252
  • София
  • Мнения: 1 877
хайде, повдигам малко темата Simple Smile
не съм писала, смао чета отгоре, отгоре, че имах работа тия дни по -усилено...
румка, и аз съм као теб, и пари да ми дават, пак няма да ида , виж майкъл е друга работа Mr. Green /не мога да я трая хич/, ама да не обиждам галка и който я гхаресва, спирам.

ние се стягаме за ДГ, дано се адаптира леко..инак нищо ново, мъчно ми е за отиващото си лято... много здраво влизам в блуса Crazy

уна, пази с еоще малко, незнам дали разбра, но една сутрин срещнах малката с баба й, отиваха на детска и ти пратих поздрави  Peace, разбира се това беше рано рано лятото... хайде лека вечер!!

# 253
  • Мнения: 4 370
Бабъл, благодаря ти за предложението. Като гледам в сайта луксозните стаи са доста добри. Обикновените сигурно са същата мизерия като в оня в който бяхме. Но следващия път ще опитаме там. Май наистина в Дружба няма свестни хотели.

Честит рожден ден на Ема! Да е жива и здрава и много да радва мама татко и батковците!

Уна доста окуражаващо звучиш. Добре че тоя застой ти се отразява положително на настроението. Още малко остава. Стискам палци всичко да е наред до края. За теб и за Ръш също!

# 254
  • Мнения: 4 208
Благодаря Ви за пожеланията за Ема. Снимките са още в братовчедка ми. Не успяхме да ги прехвърлим.

Ани, Дружба не е далече от Младост, Студенски град. Може да си харесате хотел там. Нали пътувате с кола - разстоянието не е голямо.

Ние се стягаме за море. До вчера не знаех къде ще отидем. Пък и на мъжа ми хич не му се ходи. Почна да мрънка, а още не сме тръгнали.

Дано адаптацията в яслите да е лека. Много малки ми се струват още. Криси не може да говори добре. Макси тръгна на 4 год. и ходеше с голямо желание.

Общи условия

Активация на акаунт