Мама ДЕКЕМВРИйка на тумбаче се любува как тати нежно го целува

  • 18 654
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 130
Привет на всички и честито на научилите пола на  smile3504
Надявам се и аз да го разбера тази седмица  Wink

kostadinka79  преди 2 дни и на мен ми се случи,ужасно странно е! Цял ден ми изтръпваше корема и гърба,а от време на време  и краката(подобно на иглички).Идея си нямам от какво може да е,но от тогава не се е случвало отново..само него ден..предполагам ,че не е нещо притеснително.
Усмихнат ден от мен!
 
 

# 46
  • Мнения: 1 391
Izzabella , не се психясвай - не винаги е по закон еднакво - все скоро ще го усетиш!
аз също съм втора бременност и съм с предна плацента - предполагам това е и причината също по-рядко да го усещам - щото си рита в плацентата и там не се усеща, докато е още малко.
Аз усещам от 16-17 седмица - но много епизодично - на 3-4 дни веднъж. И то само щото знам какво е усещането.

# 47
  • Мнения: 1 541


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, La Fée !!! Желая ти името ти да е орисано с безмерно щастие, много успехи и най- вече с най- важната от всички за една жена орисии- тази на пълноценна, щастлива и всеотдайна майка!!!

Движенията на бебето- не се притеснявайте, момичета. Най- рано се усещат към 18-та, така че тепърва ви предстои да ги почувствате. Вие и сега ги чувствате, но все още не можете да сте категорични дали са те или движенията на червата, така че не бързайте, макар да знам колко много ги очакваме тези така желани ритници  Laughing Аз с първата си бременност усетих Яна още в 14 г.с., което си беше лудост, но беше уникално усещане на множество пеперуди в корема ми. Тогава обаче бях ненормално слаба и това също допринесе за ранните усещания. Усетих го веднъж и после доста по- късно вече характерните ритничета. Този път, въпреки че ми се води 4-та бременност бебка се разбушува отчетливо чак към края на 18-та, но лекарката изрично предупреди, че е едричка и ще я усетя по- рано  Wink Аз така или иначе не бързах да отдавам усещанията си на бебето, чак докато вече не беше без съмнение- но при майките за пръв път винаги нетърпението е по- голямо, знам  Laughing Всички скоро ще ви боксират- не се безпокойте  Hug
tinitka , честит момък в пупата   bouquet

Днес цяла сутрин отделих на борби свободен стил в УНСС- е няма по- противни и бюрократични местенца в тая държавица от НОИ и университетите ни  Tired Цяла орда женици се изредиха максимално да се изгаврят, крещят и разкарват по етажите моята скромна особа, която просто искаше да си остави снимките за дипломата  Crossing Arms ВъзмУтена съм!

Collibri , браво за хубавия уикенд! А дали ще мога да заема малко инфо от теб във връзка с градинското парти, понеже ние оставихме нашето за този, а с половинката сме в принципен спор за храната- каква беше вашата? Може и на лични да не дотягаме тук  Hug

Джема, чакаме разказ в/с картинки от теб  Peace

Стиснати палци за преглеждащите се днес!!!!

# 48
  • Мнения: 1 391
Да не пропусна да похваля хубавото бебе, на новата ни тема - страхотно детенце! Ей такива сладурковци на всички нас!!!!

Също и снимките в 5 месец албум  - страхотни коремчета мамчета! давайте още снимки - гледам и вашите са високи - и на мен така  - странно ми е щото знам че матката е до пъпа някъде, а моя корем е подут и по-нагоре - но явно так аси трябва. Там трупаме запаси за бебчо - хихихи храница, водица  Grinning

А градинското парти -  то беше в двора на една къща - на братовчедка ми. Бяха направили барбекю - пържоли, кюфтета, кебапчета и тиквички печени на барбекюто, и салати - домати, краставици, зеле, снежанка. Разни безалкохолни и бира. Плодове - банани, праскови. И торта естествено. Беше много добре - много вкусно и хранително и чудесно като за лято!

Аз мисля да правя горско парти на детето на 15 август - в планината и ще е нещо подобно - барбекю, салатки, ще видя.

# 49
  • Мнения: 9
Rumito, то си е за хвалба  с тоз 1кг.   желая ти ежедневни и здрави ритничета отвътре !
Rdena , да се включваш по-често , ей !
mimko1 , верно и аз съм пропуснала ! да ти жив и здрав малкия МЪЖ и моля , пий си магнезия  Grinning!
Bobby Alex , честито  момченце и на теб ! много интересно това за двамата Марков-ци . може-би по-големия е този с медийните изяви .не съм обърнала внимание на първото му име . оказа се , че той ме е гледал онзи ден . отблизо ми се видя още по-млад , че и хубавичък  Mr. Green !
стискам палци и чакам добри новини утре от Marleen и CatWoman !
Milady ,  La Fée , scrye , Choosy, за мен не е важно колко гонини си заедно с някого , а колко години са щастливи и пълни с удовлетворение ! желая ви , при вас да са още много !
добре дошли на всички нови мами декемврийки !
Krasidan , добре ,че пак писа наскоро , иначе щях да ровя и да те търся назад !   аз пък незнам какво е БС newsm78!изследване на двата хормона ми звучи дори по-надеждно от БХС  , стига да има кой правилно да разчете съотношението помежду им  и към нормата .

pokahontas, се справи много бързо с решението за или против амниоцинтезата . вече е на моренцето  , но въпреки това искам да я подкрепя и да й пожелая спокойна бременност ! дано съмненията не я спохождат , а на финала се радва на живо и здраво бебче !
признавам , че моето решение дойде но неведоми и непредвидими пътища и не беше никак леко !

за черил , хвърли ме в доста размисли . някак не съм сигурна ,че наистина е измама , но ако е , бих искала да има някой който разследва тикива случаи . ако иде реч за  психическо разстройство , то този човек се нуждае от помощ не по-малко от някай инвалид например . обществото проявява съчувствие и загриженост към последните и учудващо  негативно отношение към хората с психически и писхологически проблеми .често те са лишени от лечение и грижа , а имат най-голяма нужда от топлота и разбиране . сигурно сте се забавлявали с кастинга на "мюзик айдъл" , но за мен отношение като това на журито към някои участници е направо недопустимо !
смятам ,че може да са причинили най-малкото депресия на някои от по-плахите   деца , да не говорим ,че имаше и такива които очевидно не бяха съвсем адекватни !
дано черил не е такъв случай  Praynig!

дълго и разточително , но не исках да пропусна някой !
ние сме добре . мама беше на гости и овършах магазините и къщата ! другата седмица съм на преглед .

Здравей Oska.Неправилна абривиатура,за което моля да ме извиниш.Става въпрос за БХС.А защо ми пускат изследвания на два хормона незная.Утре съм при Докито да ми разгледа резултатите и ще докладвам.Надявам се на добри новини.
Радвам се за всички мами с добри резултати,а също и на онези,които вече знаят пола на своите Малчовци(искам МОМЧЕ  newsm17).
Моля някой да ми даде парола за албумчето.Искам и аз да гледам.
А и някой да знае как се онаследява кръвна група?Чувала съм нещо от сорта на това,че момчетата имали кръвната група на майките.Аз съм 0+,а тати А+.(Имахме спор с тати fight,та искам да му натрия носа)

# 50
  • Мнения: 29
_Vic_  доки ми каза, че това изтръпване е по скоро от червата....че сега ядем много зеленчуци и от това е било, но точно от къде идва това изтръпване не каза, но не е било опасно Laughing...и на мен само онзи ден ми стана така...сега нямам такова чувство и дано да нямам вече...защото доста ме уплаши....
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА La Fée ! Бъди жива и здрава, моного щастлива и все така лъчезарна!

# 51
  • Мнения: 9
О и на всички мамчета,които се чудят дали да се къпят в морето...
Ние вече два пъти ходим за по три дни на море и аз не пропускам да пошляпам във водата.Усещането за малкото човече,което нося в мен е НАПРАВО НЕОПИСУЕМО Hug.Ти плуваш в морето,а то плува вътре в теб.А ако Вашите татковци са като моя и решат да ви подхвърлят леко из водата,ще усетите как малкото човече подскача нагоре заедно с вас.А ако таткоците сложат ръка на коремчето Ви ще го усетят и сами.Ох,това не се описва с думи прости...Пожелам на всички да го усетят

Последна редакция: пн, 20 юли 2009, 13:47 от krasidan

# 52
  • Мнения: 188
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА НАШАТА ФЕЯ ИЛИАНА !!! БЪДИ МНОГО ЗДРАВА И ВИНАГИ МАГИЯТА НА ДОБРОТО И КРАСИВОТО ВИТАЕ ОКОЛО ТЕБ!!! ХУБАВ ПРАЗНИК!!!



Хайде мамите минали на преглед да се отчитат  Grinning

Слънчев и леко прохладен ден, момичета

# 53
  • тук
  • Мнения: 510
La Fée  честит празник с пожелания за много незабравими щастливи моменти с онези, които обичаш

успешна и спокойна седмица, изпълнена с добри новини на всички останали мами от мен   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 391
вижте какъв хубав късмет ми се падна във фейсбук - точно в периода на моите терзания и вълнения преди прегледи и т.н.

Действайте така, сякаш всичко, което желаете, вече сте го придобили.
Вярвайте, че всичко, което търсите, духом вече сте получили и желанията ви ще се изпълнят.


Изпращам го към всички вас, да ни е общ късмет и да ни действа окуражаващо!!!


La Fee
това е специално за теб! С пожелания да разцъфти твоето малко цветенце в теб!!! Приказно дете на приказна фея да е!  Grinning

# 55
  • Мнения: 6
Здравейте и от нас! KOstadinka79  безброй БЛАГОДАРНОСТИ. Всичко е наред с ФМ. 100% МЪЖ. newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Прегледа ни започна с перфектната му поза... Пишока ни се виждаше от всякъде. 30 мин. ни гледаше лекарката много е готина от 1ви започват да записват часове за септември аз в края на септември ни е втората ФМ. И с БХС също всичко е ОК.  Hug И ЦЕЛУВКИ ОТ НАС

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добър ден, момичета!

La Fée честит празник да ти е живо и здраво името   bouquet

Collibri страхотен късмет Simple Smile

Честито на всички мами с добри новини от прегледите и успешна и ползотворна седмица.

# 57
  • Мнения: 5
 Embarassed Благодаря момичета !!!
Толкова сте мили и внимателни  Hug
Трогната съм!  Heart Eyes

Collibri , не го мисли толкова този преглед.
Нали интуицията ти подсказва, че всичко ще бъде ОК !
А и твоят малък Дими е голям борец ( и победител) !  Hug

limonkata , Честити сини гащи и на теб !!! Мислите ли за име вече?

# 58
  • Мнения: 17
Момичета,привет,да се присъединим и ние към вас,ако позволите Grinning!Очакваме нашето чудо  в розови гащички да се появи към 20.12.2009 г.,живот и здраве Grinning

# 59
  • Мнения: 83
La Fée, честит празник, феичке  Grinning желая ти само хубави мигове с хората, които обичаш Hug


portman, хубави покупки си направила, чак сега видях албумчето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт