Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Здравейте и добре дошли на всички нови бъдещи мамета.
Честито за хубавите резултати и на тези които разбраха пола, съжалявам че няма да цитирам Hug
Аз съм добре и от онзи ден когато имах зацапване бебо почна повече да се обажда и доста отчетливо.
Pamivo не се притеснявай ако бебето не се е обърнало още с главата надолу, време има доста докато си заеме изходната позиция  Hug
Много хубава идея за албума само където аз също не съм я разбрала, ще преместя снимките в другия албум, а също забравям да кажа, че не е хубаво да давате паролата директно тук, а само на лични  Hug
Лека вечер на всички, че днес от 7.00 съм на крак и бяхме до София по работа, отивам да почивам

# 16
  • тук
  • Мнения: 510
 Hug на мацката, която е направила новата тема - голям смях се смях на снимката на първа  Joy
добре дошли на новите момичета и успех занапред
аз изчезвам, че имам много работа, а освен това утре ще си посрещна каката за 24 часа и така се вълнувам - домъчня ми за на мама принцесата

и тъй като темата изисква загадки - ние май вече решихме името - но не знам как да подскажа  - съкращение е на едно от най-"властните" мъжки имена хи-хи, идиотска подсказка

# 17
  • Мнения: 188
Страшно заглавие,много е сладко ,да благодарим и на създателката на темата   bouquet

Колкото до загадките за имената,айде помислете за portman, а аз ще помисля за някакъв жокер,че този за който се сещам е много силен  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5
... съкращение е на едно от най-"властните" мъжки имена

АЛЕКС !  Grinning

# 19
  • Мнения: 344
Един съвет.. нека заглавието на темата да бъде "... ДЕКЕМВРИйките..." тоест месеца да е с големи букви, за да се отличава. Какво ще кажете?

# 20
  • Мнения: 274
запис и от мен  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте мамчета,не мога да Ви изчета......много сте изписали!За именцето на Portman и аз си мисля за Алекс,но още ще помисля.
Krasidan аз съм от Шумен , приятно ми е да се запознаем!

# 22
  • Мнения: 666
Скок в новата тема. Днес бях на лекар при мойто джи пи и си говорихме за бъдещото бебе. Тъй като той е хомеопат ме разпита какво сънувам, какво ми се яде, какви страхове имам. Обясни ми че странните сънища по време на бременност и желанието за определена храна са всъшност резултат от енергията на бебето. Много интересно си поприказвахме и в заключение каза че по натура мойто щяло да бъде много послушмо и грижовно дете и човек. Айде дай Боже, че сегашния хубостник да ми е жив и здрав, ама е хиперактивен, чак ме съжаляват по ресторанти и магазини  Crazy

# 23
  • Мнения: 329
Здравейте, искам да попитам по-знаещите, в 17 г.с. съм и от два дни съм със страхотно чувство за разпъване в корема, имам чувството, че коремните ми мускули не успяват да се справят с растежа на матката, а коремът ми сякаш много порасна за тези два дни. В легнало и седнало положение не усещам такова напрежение, но изправя ли се, сякаш коремът ми ме дърпа навътре, сякаш иска да се прибере,  много е странно усещането, освен това сякаш непрекъснато ми се пишка. Знае ли някой на какво се дължи това, дали е нещо опасно, на мен не ми прилича на контракции, но знае ли човек. Благодаря на отзовалите се.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 130
Аз не съм от много знаещите,но и на мен ми се случваше по едно време да ми опъва така...,но предимно в легнало положение..неприятно беше усещането,но не болезнено.Да кажат и другите мами. И аз имам питанки ама ще ги оставя за утре:) Приятна и усмихната вечер на всички Hug

# 25
  • Мнения: 5
Скок в новата тема. Днес бях на лекар при мойто джи пи и си говорихме за бъдещото бебе. Тъй като той е хомеопат ме разпита какво сънувам, какво ми се яде, какви страхове имам. Обясни ми че странните сънища по време на бременност и желанието за определена храна са всъшност резултат от енергията на бебето. Много интересно си поприказвахме и в заключение каза че по натура мойто щяло да бъде много послушмо и грижовно дете и човек. Айде дай Боже, че сегашния хубостник да ми е жив и здрав, ама е хиперактивен, чак ме съжаляват по ресторанти и магазини  Crazy


Аууу, колко интересно !!!
Сега Bibi2202 остава да ни кажеш какво ти се яде и какво сънуваш  Wink.
Да си направим изводи и ние.


Хей, какво става с Джени ? От дълго време не е писала. И аз още чакам снимките с новата прическа  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 666
Ами сънувам много странни, понякога дори страшни сънища и общо взето все нещо ме е страх в съня ми, все нещо ме притеснява. А ям таратор като освирепяла, извара също (правя си я с червен пипер и чесън) и все ме кара на солено. С Кристиан умирах за сладко, а сега нещо хич не ме влече.

# 27
  • Мнения: 689
Мили мамета според мен това с апетита и сънищата си е индивидуално за всяка от нас.
И аз с Веси ядах само едно определено нещо (няма да цитирам да не му се прияде на някой по вечеря), което тогава го определяха на че ще имам момче, но не беше така  Simple Smile
Така, че всеки си е отделно за себе си  Hug
В крайна сметка е важно да се родят живи и здрави и да ни радват   bouquet
Лека вечер

# 28
  • Мнения: 96
Привет, привет!

Честита нова темичка - нека я напълним само с добри новини!

Добре дошли на новите мамчета - ще ви хареса при декемврийската дружина! Лека и безпроблемна до края!!!

Гледам нова гатанчица има - хм, не знам защо, но на мен ми хрумна Иво - от Иван (ИВан Шишман, Иван Александър, Ивайло и т.н)
Ама виж и Алекс отговаря на жокера, та ще чакаме Portman да ни осветли по въпроса или да ни подаде нова сламчица.

Чакам и Nedalinchi да се включи в играта, пък като свършим с имената, може наистина да минем на професии, хобита и пр (както беше предложено в предната тема, от Колибри мисля)

Аз днес бях на ФМ при доц Томова и.....................девойката ми се оказа 100% мъж hahaha
Тъй, че напускам безславно розовия отбор и се вливам в сините редици! Е, нашарихме ги, пък мамите гледали момченца ще помагат!

Лека и спокойна нощ на всички мами и бебенца!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честита нова тема, ама защо така сте одрязали първа страница наникъде?
Иначе, Пепс, не пускай само човечета, как си ,отдавна не си писала Hug

P.S. Видях вече не одразяна

Общи условия

Активация на акаунт