Бързо седмици летят, ОКТОМВРИйче е на път

  • 11 202
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 668
Хмъ... дайте няой сайт с тези вибрации, ако ви е попадал... Че само мисълта как се затрисам до славейков вцелия ми блясък ме изморява неистово  Joy Joy Joy.
За надуването на краката - според моето доки трябвало да мина на белтъчна диета... По този начин съм щяла да изхвърля задържаната вода (правила съм изследвания миналата седмица и всичко е наред)... Аз нещо не мога да си го обясня по каква логика белтъците ще изхвърлят водата  newsm78 та не съмя почнала, ама ми стана смешно заради диетата на Еди... Дюкян ще се окаже полезен за бременни  Joy Joy Joy... А и сега като почват жегите въобще не я виждам тая работа как ще набивам месо по цял ден  newsm78.
За течението - при някой жени може да има засилено такова, ама преди да го приемете за нормално е добре да се направи микробиология, че факта че е без мирис и цвят не значи, че не си отглеждате гадинки някакви...
За термометрите - за сегашното бебче аз си взех за чело и ухо - комбиниран. Тези биберонестите според мен не са особено удачни по причина, че всяко дете си има любим биберон (форма, материал и т.н.) и напъхването на каквато и да е друга биберона е неравна битка, в която аз винаги губех... Та биберона ми термометър си остана неизползван, защото иван го изплюваше след около 1 секунда и нямаше как да измеря нищо...

# 286
  • Мнения: 23 114
Гер40,и на мен онзи ден позната ми каза,че при нея се получило задържане на течности,заради липса на протеини и белтъчини в организма,явно има общо.Ще се опитам да ям месо,ама....
Ти кой термометър имаш за ухо-чело?Азимах на ЧИко за чело/тогава нямаше комбинирани/,но го дадох на познати и ми го върнаха счупен.Сега искам да си взема нов.На сестра ми й подарих някаквъ,белгийски,от Хиполенд,не помня макрака.Мереше и стайна температура също.

# 287
  • Мнения: 1 341
Хмъ... дайте няой сайт с тези вибрации, ако ви е попадал... Че само мисълта как се затрисам до славейков вцелия ми блясък ме изморява неистово  Joy Joy Joy.

За течението - при някой жени може да има засилено такова, ама преди да го приемете за нормално е добре да се направи микробиология, че факта че е без мирис и цвят не значи, че не си отглеждате гадинки някакви...

I аз ще съм благодаряна, ако някъде в нета има инфо за вибрациите, че няма откъде да я намеря тази книга.

Герчо, напълно си права за течението и микробиологията. Няма как да се правят заключение без нея. Peace

Аз гледах термометри за ухо на няколко марки. Всички са с едни и същи характеристики. Мисля на такъв да заложа.
На мен за болницата ми искат 2 термометри-един за мен и един за бебето. Crazy

# 288
  • Мнения: 141
Момичета, мисля че от тук може да се изтегли въпросната книга на Линда Гудман

http://astrology.sicrets.info/modules.php?name=Downloads&d_o … D0%B0%D1%86%D0%B8

Натискате там където пише да се свали файла...

# 289
  • Мнения: 1 668
Деска, препоръчаха ми го в пигис хаус - нещо с Л беше, ама бременният ми мозък не запомни нищо повече... Довечера ще видя  ще пиша
Имаше някакви, които мерят температура на ввъздуха, на водата във ваната, на храна и на кво ли още не, ама според продавачките марката не била особено реномирана, а и въобще не си падам по некви супер универсални неща, щото после се оказва, че от около 10 функции не работи нито една... Всичките, които гледах бяха на цена около 70-80 лева, нямам представа дали има и по-евтини....

Оф, аз много мразя да не мога да си обясня нещо и затова и се ослушвам на идеята с месото... Просто искам да ми го обясни, ама....

Ей не мога да си се нарадвам на линийката - днес и аз влязах в седми месец...
сега си записах час при димитрова за последна ФМ на 26 август 19.30... Малко късничко ми идва, че ще съм в 33 г.с., ама каквото-такова... По-ранни часове няма.

# 290
  • Мнения: 23 114
Този,който купих беше Томи...не-нам-кво-си.....И бе 85 лв.също.Те май толкова си струват.Чиковскич едно време беше 65евро,но той е само за чело,може сега иза ухо да имат,знам ли.Микролайф имат също комбиниран.

# 291
  • Мнения: 0
Момичета, хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт