Мнения за ЧДГ "Мария Монтесори" - Горна баня?

  • 4 823
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17
  Мили мами, здравейте,
Опитвам се да намеря някакви мнения за ЧДГ "Мария Монтесори" - Горна баня, но из целия форум има само подобни на моя въпроси и никакви отговори. Моля ви, ако имате някаква информация за там, пишете. Интересува ме какви са условията, в които пребивават децата, какво е отношението на възпитателите и въобще - доволни ли сте?
   Благодаря ви предварително!

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:40 от hriskata

# 1
  • Мнения: 285
И аз се интересувам от тази градина.
Моля, да споделите мнения.

# 2
на първа страница от подфорума има пусната такава тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381243.0

# 3
  • Мнения: 285
Тази тема е специално за метода на Монтесори и за различните детски градини, в които той се прилага.
Тук става въпрос за конкретна детска градина, не само за този метод на обучение. Peace

# 4
  • до Него
  • Мнения: 91
не видях, че има вече запитване за тази детска градина и пуснах и аз Simple Smile
Това , което знам е
12 деца в група-1 г-жа и 1 лелка
отделно по различните занятия учител-музика, балет, физкултура....
1 група-3годишни имат англ. само 2 пъти в седмица , нямат плуване /още са много малки и се нуждаят повече от гушкане пък полесно се разболявали-думи на директорката/
всяка група има отделна стая-занималня, отделна спалня-креватчета на два етажа..пускат им приказки и така заспиват, ако нчкое неиска не го насилват..дават му книжка или някаква мека играчка, ако случайно заспи да не се нарани
като се запишете и платите таксата попълвате един въпросник...алергии, страхове, любими занимания на детето..., специфични нужди...
има автобусче, което кара и взима децата от "врата до врата"
таксата е 3500 eur 60% при записването /края на май се попълват местата/, 40% до края на декември
ако се откажеш по-рано 10% от сумата за тях
храната е супер-така каза една майка, която записваше дъщеря си за следващата година и много добре се грижели за децата / пак така тя твърдеше/
игри - Монтесори, но нямат клалиф. човек за тази програма, купат игрите от Канада , четат упътването и така..тази година ще пращат човек за обучение по програмата Монтесори

# 5
  • до Него
  • Мнения: 91
извинявам се за грешките, пропуснах да редактирам текста преди да го пусна Embarassed

# 6
  • до Него
  • Мнения: 91
децата посещават градината от 15.09 до 30.06, а през всички зимни, пролетни ..и  каквито още имат учениците ваканции не работи и детската градина / 24.05,  великден..

Общи условия

Активация на акаунт