Бързо времето лети, през ДЕКЕМВРИ мама ще си ти

  • 12 590
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 186
Запис и от мен,после ще пиша smile3503

# 46
  • Мнения: 1 391
ейй, че хубавоо - брачни халки -   Hug

# 47
  • Мнения: 61
Добро утро дами!Тази сутрин трябваше да ходя на БХС,но........решихме с тато да не го правим.Каквото сабя покаже Praynigсе всичко да е добре.А вчера с доки поспорих и аз,че не можело да усещам бебчето толкова рано.Аз викам,че от 2-3седмици си шава-той не било възможно,били спазми на червата Joy Joy.Ами това е засега утре съм на 3D и се надявам да се разкрие малчо.Вчера най-демонстративно ни обърна дупе и не даде да се разбере.С характер ще да е.Лек и прохладен ден от мен  bouquet









# 48
  • Мнения: 318
Приветики Simple Smile

Леле, как завиждам на спортуващите.....аууу. През миналата бременност си купих професионална бягаща пътечка, гири и всеки ден по 1 час на пътеката и половин час гири Simple Smile Отделно по 2 часа ходене пеша, на -15 градуса си перках по улиците като куку  hahaha
А сега - не ми дават нищоооо, даже да ходя....егати  Confused Кой знае  каква лоена топка ще съм на финал  ooooh!
 
За бързото минаване на времето, с Иван бременността ми беше една такава дъъълга, любопитна, всеки ден се отброяваше, следеше се кое колко е пораснало, см и ръст на бебето  Joy стори ми се много дълго - очакването , а към края вече - с шкембака на татко Барба беше най-бавния цикъл Simple Smile
 Сега, въпреки всички перипетии или пък именно заради тях - не усетих кога минаха почти 5 месеца newsm78
 Премерих се, вече съм 6 кг +......ще се гръмна

Иначе, за инфото на първа страничка  - дивачка в рокля чакаме и съм втора бременност Hug

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте мамита !Браво полина13-радвам се че при теб всичко е ок!и за бебка също : браво и вие ги наредихте. Аз мисля след обед да отскоча до плажа с малката днес е хладно и има облаци тъй че ще изпълня предписанията на доки да стоя на хладно  smile3521 smile3521

# 50
  • Мнения: 614
Добро утро и от мен.

Амбър - пожелавам Ви да си намерите най-хубавите халки  bouquet

polina13 - а пък аз от мързел не спортувам, пък и много енергия нямам Simple Smile

тъй като док не ме премери предния път и незнам как съм с кг - вкъщи нямаме кантар, ама така като се гледам за сега май още не съм качила- или най-много кило-две.

# 51
  • Мнения: 110
Здравейте. Как сте?
Аз отдавна не съм писала но бях за задържане в болница и после 2седмици наказана в леглото. Бебо вече е добре но не иска да се покаже а аз съм любопитна.
За първата страничка да си кажа и аз - втора бременност на 27години от София

# 52
  • Мнения: 1 541
Добро утро   bouquet

Най- после снощи качих няколко снимки- съжалявам, че са сватбарски, но други под ръка нямах. По- нататък ще намеря и някакви битови  Grinning

Амбър , прекрасни занимания си имала- поздравления! Кога ще е големия ден?

polina13, и аз много страдам по спорта, тъй като сега ми е в червената зона на занимания, но и нашето време ще дойде!!!  Laughing Сега спортуваме бейби- билдинг, а после ще погнем боди- билдинга!



Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 12:09 от *MILADY*

# 53
  • Мнения: 1 250
Добър ден.
*MILADY*, много си хубава. На последната снимка приличаш на Жени Калканджиева.
polina13, не се притеснявай толкова за килограмите. И аз все се тегля и при най-малката промяна нагоре и ooooh!. Но най-важното е да изкараме до края и да родим здрави бебета. Другото ще го наредим, килограми се свалят.
Стискам палци на всички, които днес са на преглед.
П.П Аз много се чудя на една йога за бременни, но пусто сама не ми се ходи.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Амбър, сега се сетих, че аз за първи път усетих бебето (каката) на сватбения ден Blush Успех с покупките Hug
За килограмите не съм се теглила от седмица, но до тогава нямах качен килограм още и дано, че още си ги имам натрупани от предния път Close

# 55
  • Мнения: 344
Добро утро и от мен! Hug
Сега се притеглих ... нищо.. стоя си все там.
Честита щерка, Полина   bouquet
Пепинчето, аз на мойта доки й казах още в 11с и 4д ,че усещам бебо да шава - и тя така каза, че не можело, било абсурд, ама след 2-3 дни сложих ръката на майка ми на корема и тя го усети.. тъй че .. тия доктори нищо не знаят  Laughing Joy
Според мен всяка бременност е различна (и различно чувствителни майки) и не могат да постявят такива окончателни НЕ-та. Сега почти всяка вечер таткото "прослушва" с ръка дали е заспало бебо,  а онзи ден дори получих и ритник. Така че .. да си говорят лекарите. Ние си знаем най-добре какво усещаме.

Аз от вчера започнах да пия Алое Вера за витаминки и тонус. Чувствам се много добре когато го пия Party
Айде стига толкова от мен за сега, после може пак да се включа. Бай бай Peace

# 56
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ето ме и мен!Привет девойки!Преди малко се прибрах в къщи от преглед,запис на бебчо вече има,да се запиша и аз за  сини гащи........,е баткото малко разочарован,искаше сетричка,ама и това не го дава....иначе  ,,момъкът ,,спеше,доки го бутна леко,почукна,ама не спи си..правих изследвания ,другата седмица ще са готови,така дотук с добрите новини,продължавам с лошите:мериха ми кръвното 140/90,сестрата зяпна,високо било,какво ще правя докрая,аз и казвам че се чуствам добре,тя не,ако и другия път съм го дигнелашв болницата...ужас,аз съм с ниско кръвно/преди бременносттта с 90/60/,все ми беше лошо,виеше ми се свят,а сега таман добре се чуствам,брей тези доктори,само на книга те претупват,ама щом е за плащане,веднага с усмивка към теб.Както и да е е,сега съм на безсолна диета,допегит за кръвното и магнерот за контракциите+почивка на легло и да не ходя мн.мн.Е,оплаках ви се,извинете ме ,за дългото писане,отивам да пазя кревата и да се успокоявам.Целувки на всички и да се пазите.  bouquet

# 57
  • Мнения: 37
Здравейте и от мен  Hug

Браво на спортистките, инамен ми се иска ама ме мързи, иначе съм качила 2кг. досега, но и те са ми много.
Приятен плаж на всички които са край моренцето или басейнчета. Аз все още се колебая къде да резервирам почивка - Албена или Гранд хотел Варна. Офертите почти се доближават. Предполагам края на Юли ще е претъпкано и на двете места, все пак Варненските мами може да ми помогнат със съвет, не съм била никога на Северното черноморие.
Иначе днес следобед заминаваме на палатка  newsm41 lalalala , дават го превалявания утре-вдругиден, ама няма отказване.

Айде чао от мен до понеделник и весел, много весел уикенд на всички  Hug

# 58
  • Мнения: 37
Ей devi4ca честити СИНИ ГАЩИ   bouquet и забравих честита ПРИНЦЕСКА за сега на MILADY   bouquet
за кръвното не се притеснявай, може да е нещо инцидентно, щом като по принцип си с ниско. Стискам палци, всичо ще се оправи, само спокойствие се иска и хубави емоции.

# 59
  • Мнения: 5
*MILADY*, много си хубава. На последната снимка приличаш на Жени Калканджиева.

Ето кой бил на сватбените снимки !!! Миналата вечер реших да разгледам албума. И се чудих, чудих коя ли красива мама може да е това  newsm78
Май съм започнала и аз да чета по диагонал  Laughing

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 15:02 от La Fée

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт