Стенли си има братче вече, Виктор нарича се малкото човече

  • 16 359
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 149
Нуни , много е хубаво, че си намерила занималнята, дано все така добре да се чувства Яна-Писана Hug Heart Eyes
Вени, дано и помен да не остане от твоето тръшване! Grinning

На Дидо днес му пуснаха стерилната урина, в сряда ще е готова, за да видим има ли някакъв растеж и ако има антибиограма да има. Но пък му излезна носовия секрет - ами той много по-зле от първия. Стрептококите ги няма, но Стафилококи Пневмоняе масово, та инфекция има детето - АБ Аугментин започнахме днес. УНГ каза , че ако уроинфекция излезне имаме шанс АБ-то да действа и на нея. Praynig И да ми се оправя мишката, че ми е много мъчно като хърка и като ми е кисел, а в неделя нали на море да го водим искаме, как ще пътуваме ако не е здрав ooooh!

# 31
  • Мнения: 3 478
Наде, да ти е честито и второто момченце ( с любимо мое име) нека само радост да ви носи! На теб бързо възстановяване Hug

Честито и на всички именници в темичката, да са винаги здрави!

Днес ходихме в Морската за сефте от срещата и Лекса веднага пита дали Алекс ще бъде там. Понеже него най-много го е виждала и предполагам за това само за него  пита (или му е хвърлила око, знам ли). Татянче, тоалетните са вече по 20ст. Wink Mr. Green

Аги, дано вече се оправят нещата при вас, много ви се насъбра.

Ние чакаме първият "учебен" ден в сряда...

# 32
  • Мнения: 2 149
Оооо, добро утро! Не съм спала - Дидо се дра на по 20 минути цялата нощ  ooooh! Кво беше това чудо не ми е ясно! Сега спи, ама Тони вече е буден и познайте мамка им дали се е наспала.  Wink
Започвам от днес малко по малко да стягам багажа, понеже всичко, което изпера едва съхне, имсля даже да вложа усилия в глаедне, за да не гладя поне Дидо и Тони там. Ако стигна до нашите дрехи ще е добре.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 785
Честит малък Виктор, Наде!!!

Да расте здрав, красив и добричък (достойна конкуренция на бати Стенли)!
На теб, бързо възстановявне и много приятни емоции в пълната къща!  bouquet Hug

Честито на вчерашните именици - Пепи на енви, Петето и всички априлски татковци с красиви имена! bouquet

Тина, честито возило! С кеф да си бръмчиш... по софийските улици! Joy

Ванче, много гадно така да ви отрежат нета! Crazy

Аги, този резултат след Бактробана ли? Shocked Имам чувството, че сте влезли в порочен кръг.  Rolling Eyes С Преслав съм го преживяла - да се редуват стрептококи и стафилококи + различни щамове гъбички (заради АБ), и накрая го оставихме с някакъв по-безобиден стрептокок в носа.... Защо се съмняват за уро-инфекция? Confused

Смини, на въпроса ти от предната тема..., на същото място ще ходим  Mr. Green Ако решим да се разходим до Варна, ти имам gsm-a. Wink

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 15:27 от Иленка

# 34
  • София
  • Мнения: 958
Добр'утро!   food010

Мисче, вие като едни истински варненци, не припарвате често до плажа, а? Wink Стискам палци да ви потръгне успешно градината!  Peace  А много еФтинджос са тоалетните при вас, в С-я са 50ст. Mr. Green

При Валски от днес са сборни групи и ще видим, как ще му понесе, че ще са в друга сграда, с други деца и госпожи Досега като са ги събирали, никога не е била толкова драстична промяната

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ренка, варненци лятото се разпознават най-лесно, бели са  Joy За протокола ходила съм само веднъж на плаж  Twisted Evil

# 36
  • София
  • Мнения: 1 802
Привет от завеждащата форума и jobs.bg  Mr. Green

Вчера се чухме с Наденцето, праща поздрави на всички добре са, гушката се с Викторчо и няма търпение да си ходи вкъщи  Heart Eyes

Аги, за къде заминавата? На мен оправянето на багаж ми е супер досадна работа, така, че ти съчувствам.

# 37
  • Мнения: 2 631
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Трябва със закон да направят следпетров ден почивен ден  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Мисче, а той пита за нея като минем през площадката  Laughing то и ние рядко стигаме до морската, а до площадката - инцидентно през седмицата, но има много народ  ooooh!
Иленке, може и ние да дойдем бре, кажи само дати плийз, ние ще почиваме последната седмица на юли, но не знам къде все още  Rolling Eyes
Красе, и ние един път след работа сме ходили на плаж, ама студена водата, а моят жабчо не излиза от там  Sunglasses та сме си белички, той е с ТКЗСарски тен, от градината  Laughing

# 38
  • Мнения: 766
Тинче, успех с шофирането и честито ти ново возило!
Аги , весело море със здрави деца!
Мисче, стискаме палци да и хареса на Алекса в "училището". На Яна също!

Момичета, наскоро имам чувството, че се включвам само за честитки и с оплаквания. Но се надявам да ми простите. Просто като се оплача тук и сякаш по-бързо закърпваме положението. Сега аз съм се тръшнала с някакъв остър синузит. Половината глава не ми функционира, тоест функционира само за да ме боли, ходя всяка сутрин на дренажи, доктора ме навиваше за пункция, но аз се дърпам. Сега ще си правя рецептата с мед, но помня че Юлчето споделяше някаква друга вълшебна. Юлее, тук ли си? Или да те търся по телефона.

И да не е само оплакване, да споделя, че и аз май ще си сменям работата. Нещо много нерви изхабих последната година, да се надявам, че на новото място ще е по-добре.

# 39
  • Мнения: 2 149
Черепахче, мила  Hug Може да сложиш в тенджера с вряща вода клон чубрица, прави ш си парна баня  и дишаш през носа!

# 40
  • Мнения: 2 631
Янче, Hug
Юлчето е на море.
Аз май не те занимавам в удобен момент с другите неща...
Embarassed


Аги,
все забравям - страхотен аватар - свежа, щастлива, закачлива! Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 3 648
Янче, купи си морка сол, нагряваш количество, колкото да сложиш в една носна кърпа, на котлона и загряваш, слагаш в кърпана и на синусите дършиж. Нагрей колкото моежш топло да търпиш. Аз си оправих снузита така. Има и хомеопатични, които предизвикват гнойта дати изтече през носа като хрема. Най-често предписваното е Калиом бихромикум 5 - носа ми както си беше напълно запушен без грам проходимост, така се отпуши като река и всичко идтече от това лекарство. Пие се начесто, да кажем през час или два.

# 42
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Благодаря за пожеланията!  Hug
Да са здрави и щастливи и вашите именици! Много хубави моменти да имате заедно! Hug
Най-слънчево детство желая и на новия член на априлската банда Вики! Бързо възстановяване на мама и много прегръдки на щастливите батко и татко!
Подкрепям идеят за почивен ден подир Петровден, ама кой ли ще ни послуша? ooooh!

Айде, който е болен - да оздравява, че лято не остана! Време е за игри и забавления!

И Митко е попресипнал, но се оказа, че настива в градината, където го слагат да спи следобед по потник и гащички. Настоях да си го обличат, че хич не е момент за болести.
Къш, къш - в дън гори тилилейски да се скрият,
нас и нашите близки да не открият!

За синузит имам спомени за терапия с кестени - три дена, по 1 час се държи по едно парченце в ноздра. Изрязано и оформено гладко, че да не направи беля, а и с конец в единия край за по-лесно вадене после. Сичкото дето е навътре, си намирало път навънка. Стои се у дома повече, щото носа тече на чешмичка, до де свърши. Една колежка в БАН разказваше, че така се оправила.
Хомеопатичното предложение на Вени при всички положения е по-приятно.

Хубав ден и бъдете здрави!

# 43
  • Русе
  • Мнения: 785
ЧерепахчеHug.
Аз, да не се оплаквам, само честитките пиша... Rolling Eyes (Майка ми пак ни ошашка последните дни, затова ме нямаше...)

А, на юлчето рецептата беше с чесън - запрва се с люспите и се диша над котлона. Аз за случая използвам Цитросепт/Биоцитрин.

Смини, елате, елате, да разнообразите  Grinning - следващия понеделник, живот и здраве, тръгваме и ще стоим 2 седмици.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз пък се схванах от течението в хотела, едвам се движа. ако някой знае лек  Rolling Eyes
Никича изгорял като колхозник. Днес го пуснах по потник поне целите ръце да са изгорели, а не на ръкав. По цял ден са навън. Като гледам чак носа му спря да тече, пу-пуууу.
Янче, и аз съм чувала за морска сол. Успех на новото място
Данче, ти като завеждащ джобса, я пусни някое място насам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт