Стенли си има братче вече, Виктор нарича се малкото човече

  • 16 371
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 631
Големи мераци имах сега да бебеправим, но явно няма да е тази година.... Sad Cry
Рени, приятна почивка, адашчето ти е казала какво да вземете  Hug

# 241
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Деси, изследвания не съм правила, доц. Димитрова каза, че няма генетичен проблем и не се налагат, правих си само за кръвната захар, но всичко е в норма, а и от аборта досега пих незнам колко пъти лекарства - първо имах някаква инфекция, а сега имам киста на левия яйчник, която вече трети месец променя само формата си, но не и размерите си т.е. не намалява, утре съм на поредния преглед и ако и този път не е мръднала, съм решила да отида и да се консултирам и с друг специалист, така че при мен бебеправенето се отлага за незнам кога, а и ме е страх....Днес беше термина ми.....гадничко ми е, но си имам дивачето Ивайло и това ми е и утеха и радост ....и все някой ден ще си купим и ние бебе от магазина.  Simple Smile

# 242
  • Мнения: 357
Първо да честитя на Ванчето , макар и със малко закъснение.
Ванче, честит рожден ден   bouquet   Пожелавам ти здраве и любов  Hug.

Два дена не мога да се добера до компютъра, но пък днес имаше какво да попрочета и доста снимки погледах. Преслав не можах да го позная , нито Иленката, ама как да ги позная като рядко ги виждам . За Преслав бая се напрягах да се сетя кое е това априлче  Rolling Eyes. Алекс, Рая и Диди много пораснали  Heart Eyes и много чаровни.
Смин, и мен ме размисли с тоя кариес, после ще ровя на Ема в устата  Mr. Green.

Раче, нормално да ти е мъчно, но мисли , че детенце му е добре на въздух.

Данче, така се зарадвах за новата ти работа  Hug.

Бубка, ама и ти една снимка, само Морко се вижда .

Погачата на Нора мина, но снимки няма  #Cussing out. Една приятелка , която имаше за задача да снима, всичките ги размазала. А така ми трябва поне една за албума, където има място за такава. Но сестра ми каза и размазана да е , да залепя, тъкмо и Нора след време ще и напомня как не се е справила  Simple Smile.
Иначе самата сбирка не разбрах как мина, много ми беше притеснено, защото повечето ми приятелки не се познават , освен това от жега бях вир вода, напитките се стоплиха , всичко се разтече. От тук нататък всякакъв род сбирки смятам да не са в домашна обстановка, малко в повече ми дойде.

Като стана въпрос за нови априлчета веднага се сетих за Смин, ама тя нещо се отметнала.
Деска, стискам ви палци  Praynig.
Надявам се като се върнем да има добри новини .

В събота заминаваме и ще се върнем началото на септември, така че отчет и снимки тогава.

# 243
  • Мнения: 766
Добро утро!
Деска, Роси Hug Praynig
Рени, приятно изкарване на Усоето!
Ние биваме. Малко ми е тъжно за Симончето в сборните групи, но няма начин. Вчера отиваме да я вземем, а тя миличката скрита зад едно дърво плаче. Наакала се. Не разбрахме дали е казала обаче на госпожата, че и се ака, или я е досрамяло. Казах и като стане от сън задължително да се опита да иде до тоалетна, независимо дали и се ходи или не.

# 244
  • София
  • Мнения: 1 534
Добро утро!

Милата Симонка! Тия сборни групи всяко дете ги изживява различно-някои много се радват, че са с по-големите, другите -не. може би зависи и от подхода на госпожите.
При Соня пък пише ,че този месец ще има сборна група, но са си само тяхната - ходят 10тина деца и тя е много доволна.Другата седмица и е последна и после на есен в новата градина. Rolling Eyes

Енви, не знам точно как се казва книгата, че ми е на вилата. Но май заглавието си е Едит Пиаф, защото е биографична.

И да помоля ако някой пуска поръчка от ЛаРедут да ме включи с едни джинси за Соня. Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 3 648
Абе, само аз ли не намирам нищо в тоя Ларедут?! Има ли сега намаления?

# 246
  • София
  • Мнения: 1 534
 Сега има. Аз намирам за децата. За мен нещо не смея да си поръчвам.

# 247
  • Мнения: 7 605
Привет,

хубаво ме подсетихте, днес преди 4 години бе зачената Милена  Laughing

Ние сме добре, Милена е във ваканция вечв втора седмица  Tired Лошото е че тази седмица много вали пък и приятелката й замина на почивка в Холандия  Crazy Сега остана само другата ми приятелката но нейното дете е с 1 година по-малко и много, много не си играят  Confused

Аз продължавам със зъболечението, конците са вадени и ми сложиха един временнен зъб, който е залепен за съседните. Не е много приятно ама няма как. Освен това като вадиха зъба се виждаше кариес в съседния, който ми махнаха тази седмица, но беше много по-дълбок отколкото си мислеха, чак до корена  ooooh! И сега ми сложиха временно някакъв медицински цимент, да се успокои зъба, и чак по-късно керамиката. История без край  Mr. Green
Нооооо.....откъм синузите съм по-добре  Shocked И не само от към тях, ами изобщо. Явно и мануалната терапия все повече се отрязява, не знам, но факт е че съм добре  Grinning

Стискам палци на всички бебеправещи  Hug

# 248
  • Мнения: 404
Писах ...,писах и си затрих писанието накрая ooooh!
Та привет и от мен.
Ние сме сами, оставихме Юл при мама за 2 седмици.Не че сме останали физимески сами де, постоянно приемаме и изпращаме гости Laughing
Раче, и на мен и е много мъчно за Юл, даже май малко съжалявам че го оставих там...ама бях обещала на мама.
Янче, милото  Симонче Sad.Дано се адаптира Praynig.Юл учудващо за мен се адаптира мигновенно в новата им сборна група, ама и на госпожи и лели случихме пак явно. Peace
Рени, приятно изкарване на Усоето Hug.
И от мен палцестискане за бебеправещите Praynig, аз оставам в отбора на Данчето за 2012 Wink.
И като казах Данчето-честита ти нова работа.  bouquetВсе така да ти носи удовлетворение и повечко парички Flutter.
Това е от мен, ще бързам да се прибирам в работата, че избягах за малко, ама чакам шефовете от Сф. и ще тичам.
Мноооооооого ми лисвате Hug.
Ау Янче, все ще те критикувам за идването ви до Сл.бряг и необаждането ти Thinking
Като не пиша редовно, не означава че няма да се радвам да се видя някой приятел Wink.
Как чакам Енви с нетърпение smile3521.

# 249
  • софия
  • Мнения: 756
абе хора, как помните зачеването на децата си?! аз не помня...дори и не съм се опитвала Embarassed
за второ още не сме се престрашили Laughing

Данииии, щото все не мога да сколасам да те хвана на скайпа...да ти кажа, че и аз мноооого се радвам за новата работа Hug и очаквам като се видим другия път да ми донесеш тулубмааа Laughing

# 250
  • Мнения: 766
Ау, Ванче, идиот съм. Ако знаеш, че пътувайки натам се сетих за Цачи и Танина, на които им изгубихме следите, и за разни стари приятели, дето вече не живеят в Бургас. И мозъка ми толкова беше зациклил в миналото, че не се сетих за новобургазлиите Embarassed
Татянко, скоро да имаш здрава и блестяща усмивка.
И аз с бъдещата нова работа влизам в отбора на Данчето.
Рени, аз ларедута го избягвам по тия намаления. Все се надявам че другия месец като ида в Лондон ще направя един шопинг, ако още има намаления. като казах лондон, какво ли става с Рина?

# 251
  • Мнения: 2 149
Здравейте , отбор Априлки! Grinning
Ние благополучно акустирахме вчера в Софето, сега малките спят и аз ще се постарая да подредя багажа по местата му вкъщи. Изкарахме 2 седмици в Ахтопол и 2 дни в Стрелча. Бабето ми пусна 2 перални и поне сега няма нужда да пера като изперкала купища с дрехи.
Добре си изкарахме - имахме и по-шарено време, малко вятър, малко дъжд, но реално ден без плаж не е имало. Бяхме в едни ужасни бунгала, но да кажем, че бе компромисен вариант, за да устискаме толкова време, поне се намирахме до самия плаж и не сме се влачили в жегите и децата до плажната ивица, само излизахме от базата и се спускахме към моренцето. Ахтопол се развива очевидно, има много нови къщи, хотелчета, магазини, а крайбрежната му улица бе много красива, живописна, не като на Созопол, но въпреки това много приятна!
За криза не знам, ама нощувките от началото на юли са по 10 лв, а даже от 10.07 започнаха да ги вдигат на 12-13 и то за бунгала, със самостоятелен санитарен възел, но самите бунгала стари и мръсни...Моят първи ден бе отчетен с хигиенизиране на всичко+пръскане протива насекоми.
Тони хвана хрема в края на почивката, вкарахме я в нормални граници бързо , щото той доста морска вода изпи, но това не е нищо в сравнение с приключението му с паяка, който го налази по крака и му направи такава пътека от пъпки, някои от които се надуха и станаха на мехури  Crazy В Стрелча бълхите го нахапаха, Дидо също е пъпчив, изобщо мнного са ми сладки децата явно, и Аутан не помага на 100% да ги опазя от кръвопийци Laughing
Привечер пак ще се борим с телефона на Саш, на който са снимките, за да ги кача и да ни видите какви сме морки таралежи Grinning
Чета аз бременлийските вълнения, дано са положителни. Тони е заченат на де да знам.... 26-ти юли трябва да се пада. Дидо на 26 март, на РД на батко си.
Раче,  Heart Eyes
Градината за нас е чак есенна прогноза. Те нали сега ще са 1 група, кога ли откиват учебната година? newsm78

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 14:10 от Чаено момиче

# 252
  • София
  • Мнения: 1 534
Аги, добре дошли. Вие сте истински морски фенове. и Юлчето. Пък аз хем на AllInclusive, хем мрънкаща.

Ех, Янче, при възможност за шопинг в Лондон, лаРедута не ти и трябва. Аз досега поръчвах общо с приятелки, но сега имам собствена регистрация и затова следя намалението. bowuu

# 253
  • Мнения: 3 478
Янче, и аз ти завидях за Лондонския шопинг, искам и аз.
Симонка като е в сборна група и при друга госпожа ли е? Тогава наистина е стресиращо за малките. Дано се сработят с по-големите дечица.
Лекса, както казах още със започването тръгна в сборна с големите деца. Вчера като я взимах чух как госпожата казваше на големите да си изберат по едно малко и да му помогнат да се обуе, изключително грижовни са децата. Колкото пъти отида да я взема много я обгрижват и са винаги толкова любезни. Струва ми се, че много ще липсват на дребусите като дойде есента. Мисълта ми беше, че въпреки разликата (1ва гр. и 4та гр.) децата много са си паснали и са задружни.
Лекса вече става в 6.30 да ни буди да я водим на детска, шантава работа. До онзи ден ми ревеше, сега дори не се обръща да ми каже чао като види групата и даскалката, което само ме радва, де.

Като сте отворили дума за изследвания да питам и тук нещо, дето не ми е ясно. Някой може ли да кажа какви прегледи ми се полагат по касата (профилактични). И ако имам нужда от някакъв преглед примерно дето не е профилактичен минава ли пак през касата? Най-належащо ми е гинеколог и цитонамазка. Време ми е за профилактичен такъв и си мислех, че ми се полага, ама личната казва НЕ. На частно да съм ходила за тази цел. Питам я какво ми се полага, мънка и не казва и само ми увърта, като че ли нея ощетятвам ако искам направление. Аз щях да си ида на частно така или иначе вече, но сега ми казват, че ми се полагало с направление и незнам на кого да вярвам. Има ли ги тези неща писани някъде, че тепърва се запознавам с тази здравна система и ми писна да ме моткат и да се връзвам като не си знам правата. Може би трябва да и кажа, че имам проблем, за да ми даде направление, така ли се практикува?

# 254
  • София
  • Мнения: 1 802
Здравейте дружки!  bouquet

Мисче, знам, че имам право веднъж годишно на преглед при мамолог и гинеколог, както и изследване на кръв и урина. Къде обаче ги пише незнам.

Аги, добре дошла!

На мен нещо ми е много изморено и вече напрегнато в работата, през ден идват някакви проверки и е лудница и напрежение. От друга страна - учат ме на разни работи - торти, кремове, ала, бала и всеки си ги прави по различен начин и аз трябва да се нагаждам според всеки. За капак като ми кажат " бъркай бързо... ама не толкова бързо... " и ей такива дреболии като ми станат много една след друга и ми иде да цапардосам дразнителя с някой черпак. Мислят си, че като не съм завършила сладкарство или готварство не мога нищо да правя  #2gunfire Та така, нервират ме вече, само гледам да не взема да избухна, че нещо много нисък ми е станал прага за излитане с метлата.


Общи условия

Активация на акаунт