Бира,скара,кафене,а ОКТОМВРИйка на море!

  • 10 504
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Да се включа и аз Simple Smile
Аз ако избера секцио ще си е напълно по мое желание без грам да слушам лекарите.
Все още не съм решила обаче. Иначе и моето сега е седалищно. А сина ми се обърна чак в началото на 9 месец, така че сега няма  никакво значение къде и как му се седи Simple Smile
Ани много сте сладки и много свежо изглеждаш Simple Smile
Аз довечера ще ходя да разгледам кошарките да знам дали ще сменям моята...
Днес я разгънах и си ми харесва да му се незнае Joy

# 31
  • Мнения: 103
За краката и подуването им - аз нямам този проблем, но като ставам усещам болки в ахилеса и на двата крака. Странно ми е но не мисля, че е е сериозно.

Ani_Boland , чудесни са снимките, а ти си една нежна и красива бременна Grinning.
 За раждането - моя приятелка загуби детето си след много тежко раждане, не знам дали е уместно да го разказвам на бременни, да се притеснявате. Първо само искам да кажа, че това е частен случай иче трябва да мислим позитивно.
Тук в нашия град е често срещано да се подпомага /ако мога така да се изкажа/ раждането с едни хапчета. Та моята приятелка й поставили такова във влагалището без да има каквато и да е родилна дейност, просто защото нейна близка била на смяна, а и приятелката ми й има доверие. И след около час-два започнали контракции, бързо раждане, но доста кървяла и при излизане на бебето, то било синьо, не изплакало и близо 15 минути било без кослород. Оказало се, че има сериозно разкъсване на шийката, извикали трети лекар, който я оперирал и спасил. Резултат - малкият Ники, почина на около 50ия ден от раждането си  Praynig  то без почти никакви живи клетки в мозъчето си,  приятелката ми й бе остранена матката, за да оживее, след загуба на много кръв. Това го съпреживяхме заедно. И РАЗКАЗАНОТО Е В ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МЕК ВАРИАНТ.
 Шестото й чуство й е казвало да не бърза, а да чака момента когато бебо сам реши, че е време да излиза, но се е доверила на акушерката и докторката.
 
Затова мисля, че първо трябва да слушаме вътрешния си глас и да обмислим хубаво възможностите, но най-вече да вярваме, че ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД.

Аз искам естествено да родя, но повече искам да родя живо и здраво дете.
За предлежението на бебето - док. ми каза че в тези месеци то е много активно и постоянно се върти, важно е накрая да застане в "правилна" позиция. Grinning

# 32
  • Мнения: 68
Благодаря Ви  Hug Знам си аз, че имам готино мъжленце  Heart Eyes

Нашето бебче за 15мин. Ехографски преглед се обърна на три позиции. И аз го чуствам, че постоянно се обръща! Нека си лудува, докато има място, че после като му отеснее ще си седи и ще ме слуша  Twisted Evil

Между другото, от Америка купих на Алекз страхотни маратонки АДИДАС, целите кожени, бели със сребърни линийки на адидас отстрани. Заедно с тях едни сандали NIKE (черни), много сладки!. Оказа се, че и двата чифта са му малки. Размер 26. Ако на някой биха му свършили работа да пише на лични!

# 33
  • Мнения: 203
Мацки аз ще Ви оставям-ще ходя на козметик след работа и после се качвам на колата и два дена ще съм на гости на майка ми,за да се видим,че и племенницата ми е там изабщо ще е много весело!
Приятни почивни дни на всички Ви  bouquet Hug

# 34
  • Мнения: 22
Здравейте октомврийски мами! И ние чакаме нашето бебче октомври:hug:.....отдавна не съм писала, но ето че от няколко дни започнаха по-чести стягания на корема, по рядко бодежи ниско....Взимам магнерот, и когато много се шашна нош-па....и все пак много се притеснявам! Днес цял ден лежа, а мразя да бездействам, кой ли обича :tМоля се на Бога всичко да е наред до края, ще се изтърпи всичко стига бебо да е добре...
Всичко хубаво мили мами Wink Wink Wink

# 35
  • Мнения: 103
Знаете ли каква количка сега видях "Оrbit" , стана ми интересна изглежда доста практична

# 36
  • София
  • Мнения: 1 197
chip4e   заинтересувах се още я няма в българия! http://www.moebebe.com/wp/2009/06/24/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0 … 0%BA%D0%B0-orbit/

# 37
  • Мнения: 123
 Tази количка ми "взе очите"  Simple Smile ,
МОмичета, знаете ли дали в България, НО-шпа се взима с рецепта ?

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 26
kallii, на мен са ми искали нигока рецепта и мисля,че не ти трябва  Peace
chip4e, направо ме разби с тази количка-та тя се сгъва самичка  Party Изглежда много интересна

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 420
Здравейте октомврийски мами! И ние чакаме нашето бебче октомври:hug:.....отдавна не съм писала, но ето че от няколко дни започнаха по-чести стягания на корема, по рядко бодежи ниско....Взимам магнерот, и когато много се шашна нош-па....и все пак много се притеснявам! Днес цял ден лежа, а мразя да бездействам, кой ли обича :tМоля се на Бога всичко да е наред до края, ще се изтърпи всичко стига бебо да е добре...
Всичко хубаво мили мами Wink Wink Wink

Привет, Ели;-) Споко, пиле! И аз съм на магнерот и си лежа - всичко ще е ок!  Peace само спокойствие и силна храна;-)

# 40
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Да ви се похваля днес си купих блузка и панталонче. Обачеее изглеждам така все едно си облякъл бъчвичка в дрехи  hahaha Ако продължавам да пълнея сигурно  като отида да раждам ще съм 100 кг  #Crazy май вече и водата ми се лепи ...
Ани, страхотни са снимките, накара ме да се размечтая за пътешествия.
chip4e,  количката е страхотна ...
Днес разглеждахме колички със щерката. Разпитах аз за Пег прего, Чико и Джордани, а продавачката   newsm78 #Crazy Ами те такива не били продавали само Чиполино, Грако и Бейби макс .... просто нямам думи идеше ми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Elena_85, спокойно мила и аз доскоро бях като теб, ами ако стане нещо ... Сега вече я карам по спокойно, като усетя, че ме наболява си полягвам и само в краен случай вече пия лекарства.

# 41
  • Мнения: 71
Здравейте, момичета! Много сте изписали, докато ме е нямало, незнам дали ще имам време да изчета. Минавам, само да ви споделя моята болка. В сряда ме приеха по спешност в болницата с контракции и 1см разкрие, оказа се , че шийката ми е омекнала. Сега ме пуснаха вечерта да се изкъпя и утре ще ида да ме изпишат. Бях на системи 3 дни и инжекции. Мислех, че ми мина, но сега пак ме заболя корема. Изписаха ми Магнерич и Нош па и само да лежа. Но кой ще ми гледа детенцето, докато лежа незнам. Моля, се да не се наложи да лежа до края. Много съм изплашена и само плача. Знам, че не помагам така, но ме е страх.

# 42
  • Мнения: 123
   И аз днес бях с болки, ниско в дясно, преминаваща в кракът и леко към бъбрека. Чаках да мине, чаках, не минава. А е една лека, но постоянна и дразнеща. Подобна на менструалните  ooooh! .  Моето мъжле днес си беше взел почивен ден, и пълноценно се занимаваше с детето. В 6 часа се прибра от разходка с бъдещия батко, като ми беше купил и но-шпа.Пих заветното лекарство. Мина болежката. Днес ми беше от дните, в които не съм се натоварвала, а се сринах. Когато тичам , като магаре, нищо ми няма. Май , като се отпусне човек, става лошо  Crazy

# 43
  • Мнения: 103
ей, момичета, кураж!!!   Hug  Hug  Hug
ани, чак сега гледах снимките! много сте готини, а мъжът ти е голям симпатяга.  Peace а с тези торби на всяка снимкаааа. мммм  #Crazy

# 44
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте моми4ета Hug
Ето ме и мен в новата теми4ка,за която благодаря,невероятна  е.

Ани,снимките са 4удесни,големи сладури сте с мъжлето,а ти изглеждаш страхотно.

Тери,не се притеснявай мили4ка,бъди спокойна,за да се 4уства добре и беб4ето.

Аз в Неделя летя за Бг, и ми е супер притеснено,не съм първата бременна  ,която лети,но нормално да се притеснявам.

Лека ве4ер на вси4ки и приятни сънища.

Общи условия

Активация на акаунт