Юли 2006 - Тема 85

  • 18 106
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 309
Весело изкарване на рождения ден,Ронка!Ако трябва да избирам и аз бих предпочела пътуване с приключения пред нещо материално.
Арлина-весело изкарване и на вас в любимия ви Лондон!Роуън Аткинсън,комика?Да вземеш автограф,ей!
Нанни-как се оправяш направо незнам-възхищавам ти се!Майка ти не може ли да идва отвреме-навреме?Да извежда Дани,а ти да си лягаш следобед с малкия например.Много целувки на сладурите! Heart Eyes
Жоржи-върви ли бизнеса?

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:24 от didito.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Ехо,момичета не сме ви забравили. Heart Eyes Hug
Чета ви от време на време ,но нещо муза за писане нямам.Ние сме горе долу добре.Освен,че след тази шарка на няколко пъти ни се налага да лекуваме хрема и кашлица.Оправи се за една седмица и пак наново.Какво ли не изпихме.А и се оплаква често от болки в коленете,което много ме притеснява.
Приеха ни в детската градина ,така че от септември сме там.Друго интересно няма.Ако не съм в болнични съм на работа и така...През почивните дни се чудя къде да ходим.Миналата седмица бяхме на Шабла-разкош.Четох,че има Фестивал на пясъчните фигури в Бургас.Рени ,ако знаеш нещо по-подробно дай повечко инфо.Август месец ще сме на балкан,така че се надявам да се позакалим малко.Обикновено поне шест месеца има затишие след това.
Пускам ви едно клипче със Жорко-http://www.vbox7.com/play:fbbc3ba9.
Надявам се да се включвам по-често ,но не обещавам.

Много прегръдки от нас . Hug

# 47
  • Мнения: 314
Зоя тази сутрин пак ми се събуди с температура,ще се гръмна вече #2gunfire
Иначе сега си е добре,даже прекалено добре щом ме ядосва. #Cussing out
Сузи:много е сладък Жорко WinkВключвай се по-често.

# 48
  • Мнения: 2 484
Дю тази сутрин се сетих, че освен че са ви на една дата термините със на моята съседка,бащата на бебето е от Смолян,само че не го познавам,пък и той се изплаши и се скри,ще го гледа сама  Cry Confused Не и върви с мъжете Rolling Eyes

Ние отиваме в Хисар малко при бабите Flutter Hug  Heart Eyes бай бай

# 49
  • София
  • Мнения: 309
Арлинка-що така те ядосва малката?А вчера и Влади се събуди с "натура",както той казва,но след малко Нурофен спря и повече не вдигна-какво беше това чудо незнам.
Сузи-много готин Жорко-и каква музика сте сложили  superuu.Страхотни къдрици има,а как се смее-като играчка Grinning.Това бъги негово ли е?Моя позната каза,че ще купува на 3год. си син,но аз предположих,че е малък,ама ето виждам малкия си се справя-браво!
Ели-приятно изкарване!Много кофти с приятелката ти-милата тя!Аз като си спомня каква опора и подкрепа беше мъжа ми по време на бременност-обуваше ми обувките,купуваше ми сладолед посред нощите,правеше ми масаж на краката и ми казваше колко съм хубава,дори когато станах 95кг.и имах петна по лицето.Не мога да си представя,че има такива мъже като тоя дръвник!Ама тя като се окопити,като си го роди и изгледа детенце ще видиш как ще доприпка самотен и остарял да си търси детето...дано му дойде акъла по-рано де.

# 50
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 091
Сузи, много готино клипче. Heart Eyes Оправи ми настроението направо Party

Ели, какво стана с парите от Велчо Бельов? Нищо не казваш Crossing Arms Whistling

Дидито, Дю, тази е хижата, която Иси е показала http://shambhala-center.ru/bg/khizha/ Но изобщо не знам в какво състояние е, купи я един руснак /с лифта заедно/, модернизира я, но се чуват слухове, че лифта е затворил ... та може и хижата. Ако се интересувате, мога да питам в Информационния център /преди работех там/. Иначе това е над Сопот, на около 2 км от нашата къща. Там е и въженият град, дето го даваха в Бягство към победата. Там са и манастирът и воденичката от Под игото. Това е точно в подножието на Балкана. Ние сме на около 140км от София, по подбалканския път. Иначе лифтът е от две части. Слизаш по средата и може да се качиш на втората част. Ако решиш да продължиш пеша до Незабравка е около 30 мин умерен към бърз ход, но с почивки и с деца може и 1 час да стане. Не е труден преходът. Ако обаче се качиш и на втория лифт, той ще те закара съвсем близо до хижата, на 5 мин. Тези пътища съм ги обхождала на длъж и на шир хиляди пъти Crazy и много съжалявам, че не мога вече. Иначе има и широк път /от града до хижата/. По него ходят ентусиасти с мотори. Качват се и с джипове, но трябва да имаш опит с оф-роуда /поне колкото Жорко Grinning/, защото има много стръмни участъци.
Но природата е разкошна, дива и красива. Всяка планина си има своята красота, но на мен Стара планина ми е по сърце, защото съм отраснала тук. Ако знаете само какви гледки се откриват от лифта Crazy
Надявам се, че бях изчерпателна.

Ронка, а брат ти къде живее, та Испания ви е по средата? Thinking

# 51
  • Мнения: 2 484
Нан няма пари още,аз ако бях взела щяхте да знаете  Peace

Дидито този не е такъв да доприпка,мъж на 40 години не доприпква с късен акъл,той или щеше да си стои или никога няма да се върне вече,имал голяма дъщеря,първи брак,не искал втора дъщеря искал момче,а тя чака момиче,,дълга история ,но тя не сика да го маха защото е над 30,живееше 10 години с предишния,преди 2 години правиха сватба,той я заряза година след сватбата заради скайп- любов и сега този намери- той още по- бързо се видя какъв е,абе не и върви,но тя е много силна жена и не и пука Peace

Хайде махаме се да се храним

# 52
  • Мнения: 708
Зоя тази сутрин пак ми се събуди с температура,ще се гръмна вече #2gunfire
Иначе сега си е добре,даже прекалено добре щом ме ядосва. #Cussing out
Сузи:много е сладък Жорко WinkВключвай се по-често.
Арлина миля ,че едни контролни изследвания на кръв и урина няма да навредят. Това вдигане на Т толкова често  newsm78. Ние така бяхме зимата.
Сузи ех тези къдрици  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Но природата е разкошна, дива и красива. Всяка планина си има своята красота, но на мен Стара планина ми е по сърце, защото съм отраснала тук. Ако знаете само какви гледки се откриват от лифта Crazy
Надявам се, че бях изчерпателна.
Peace Peace Peace Peace спор няма .  Толкова е красиво ,че аз думи нямам. Но както казваш може би и на мен ми е слабост ,защото и аз съм отраснала там. Това всяка събота и неделя бяхме в балкана с майка и татко и сестра ми. След манифестациите на 1 и 24 май пак бяхме в балкана  ех спомени. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 240
НАН, много изчерпателна беше, благодаря!  Hug

Ели, голяма гадина е този, как така ще се изплаши... Дано успее приятелката ти да се оправи сама. Ама то по-добре сама, отколкото с такъв плюнчо до теб. И смолянчанин на всичкото отгоре.

Арлина, дано не е нищо сериозно. В момента сестра ми са тук и снощи малката племеничка вдигна Т, сега на обяд пак имаше, сигурно е нещо вирусно. Приятно пътуване.

Сузи,  Hug Ще чакаме по-чести включвания от теб.

# 54
  • Мнения: 1 341
Dobro utroo! Hug

Ние с Калин сега се излюпихме след снощното парти, а Ема още спи! Shocked АМа то игра до 4ч. не е лесно, въпреки, че спа до 19ч. вечерта. Имам няколко снимки на тел. на Калин като ги свли ще ви покажа сладурите...то си беше и като детски РД!

Нан, брат ми и снаха ми са във Валенсия. На тях им е мааалко по-близо като разстояние отколкото на нас, но не фатално-50-60км.

Дидито, разбирам, че би заложила на емоционалното прд материалното, но това от гледна точка на това, че си имате всичко. Ние сега като сепреместим, отиваме в апартамент с голи стени! Пералнята ни е проблем, матраци-3бр. и ред други, които не можем да не купим. Но мисля, че ще се лиша от фотоапарат за сметка на едно пътуване до Барса и да видя малката душичка-племенника. Peace Та винаги има начин. Wink

Ели, наистина хич не й върви на твоята позната. Но това мъжете са... #Cussing out Не всички де, винаги има изключения, или пък винаги има време да станат за резил. Снощи си говорихме с едно момиче, има син на годинка и половина и казваше. че малкия още не говори. Та вика и с оглед на това, че е мъж...се развива по-бавно. Една жена на средна възраст се включи в разговора и вика.."аа то лошото, че израстват до определена степен и повече няма прогрес в развитието им" Joy Всичко това с добри чувства разбира се, все пак за деца говорихме. А пък тоя, че искал момче и я оставил, щото чака момиче...Е повярвай по-голяма глупост не бях чувала. Наистина има много ограничен народ, които не оценява когато има просто здраво дете! Confused Но всичко в този живот се връща, лошото е, че детето ще страда.
Ух, много се разписах, викам да спирам вече.

Арлина, бързо да се оправя Зоята! Hug

Сузи, навестявай ни по-често, особено със снимки и клипчета на Жорко! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 433
Мале,Ели какъв идиот #2gunfireСамо като се замисля,че моя приятел,за който ви бях казала, се съгласи да приеме детето,без ДНК тест само и само защото трябвало да има и баща,а дори и не обича майката ShockedСъщевременно има толкова бащи,които не могат да имат свои деца..Тъжна работа,но пък от друга страна тя си е направила избора да го гледа сама,а иначе можеше да го махне..По този повод така се изумих вчера на лекарско безочие...Моя позната е бременна и отишла на преглед при собственика на частната ни клиника във Варна..Та същият идиот я питал съвсем хладнокръвно:"Ще го задържаш ли или ще го трепиш,защото някои и това правят" ooooh!И това ми било лекар... 

# 56
  • Мнения: 314
Зоя пак вдигна температура,ама заспа.Като се събуди ще я водя в спешния.Стискайте палци да  не е нещо сериозно Confused

# 57
  • София
  • Мнения: 309
Арлина-стискам пшалци да е безобидно нещо!
Ронка-права си,ние не мислим за наем,друго си е.Абе вие ще си прецените в крайна сметка,дано да ви стигнат за всичко.Тук абсурд да ти дадат парите назад.Веднъж бях закъсняла със сроковете и не ми дадоха детските за месец.После ги подадох наново и питах дали ще ми дадат за месец назад,а те ми се присмяха,такъв бил закона,питах ги да не би този месец да не съм се грижила за това дете?И става въпрос за 20лв.-простаци!
Иначе племенника колко голям стана?
НАН-много хубаво описание направи-толкова да ми се ходи на Балкана!Аман от ремонти!
Тиция-верно ли лекаря е казал "да го трепеш"?Е не мога да го повярвам това!

# 58
  • Мнения: 314
Ами казаха ЛЯТНА ангина,каквото и да значи това.Изписаха и нов антибиотик,както се и предполагаше още миналата седмица,че ще стане,витамини,Тантум Верде...та сега ще я оставяме при свеки в Добрич да се гледат там.Пак няма да ходи на градина.То егати градината стана,1 ден ходи,после 10 дни у дома. ooooh!

# 59
  • Мнения: 708
Честит Рожден Ден сладка Киара! Бъди  жива и здрава ,много добричка и обичана,продължавай да радваш мама и тате! amerie това е за теб .Ти ни забрави тотално. Пиши как сте?

Честит Имен Ден първо специално на Пиер-Павел на лала и на всички носещи имената Петър и Павел!

Общи условия

Активация на акаунт