Първият триместър отминава, ето че ДЕКЕМВРИ наближава!

  • 12 696
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 52
благодаря stuffinka    bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, мацки! Колко много сте изписали тези дни! Много хубаво заглавие, поздравления! Разгледах албума, много сте готини! Радвам се да се запознаем задочно! Скоро и аз ще кача. Не зная как е при вас, но на мен днес ми е много лошо, даже и повръщах Sick, а трябваше да минава гаденето! Във вторник съм на лекар и нямам търпение да рабера, дали ще се види пола! Много съм любопитна!
Лека вечер и спокойна нощ от мен!

# 32
  • Мнения: 1 391
Янкова дава само чернобяла снимка - с показателите които са най-важни.
Не прави шоу с 3д, но пък прецизно гледа каквото трябва. То това е целта на този преглед всъщност.

# 33
  • Мнения: 363
Привет и от мен,аз имам може би един малко тъп въпрос,кога/коя г.с/започва четвъртия месец,аз мисля,че от днес влизам в него-тъй като термина ми е за 21.12-но не съм много сигурна,благодаря ви предварително за отговорите  Hug

# 34
  • Мнения: 2 768
Слава, 4ти лунарен месец започва след завършването на 12г.с., значи ти си в него вече четири дни  Peace

Днес пак пазихме басейна, този път в пълният смисъл на думите.
Наложи се да вадим жабешки яйца (за пръв път виждам!) и да махаме гнезда на оси. Една дори ужили София по корема и то милото много се уплаши "една пчела ми влезе в коремчетооооо"

Този път съм докарала добър загар. Героите са изморени, сега се мием, бием и по леглата  Simple Smile
Хайде хубава и лека нощ! (аз нещо трудно спя напоследък)

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Да се включа и аз, преди да съм откъртила.
Днес ми е много изморено, бахме на плажче и беше страхотна водата и времето. После като сме откъртили с малката до 18.00, та досега прах , гладих и готвих. Сядам да ви чета и да хапна. Взех си и диня, че много ми се е прияла тези дни, невероятен вкус  Wink

# 36
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен,
И аз днес повръщах ,а съм в 4 месец. Sad Няма ли вече да минава това състояние. С първата ми бременност беше тотално различно.
Лошото сега е и ,че не мога да си почина когато имам нужда от това. Ето -днес не съм седнала с каката.
Чак сега заспа и реших да ви навестя. Wink
Относно влизането в месец-имах преглед на 3 юни и моята акушерка ми каза ,че влизам в 4 месец чак на 12 юни.Тоест термина ми е 12 декември. Според нея ,не се брой 12-та седмица за начало на 4 месец.
Ох,съвсем се обърках..... newsm78
Отивам да легна ,че съм като смазана.
хубава вечер

# 37
  • Мнения: 1
Да се включа по мръкнало и аз  Mr. Green
Днес празнувахме 1 година от сватбата, памучна била и не трябвало да се празнува специално, защото се предполагало, че младоженците вече за пистъпили към ежедневието след еуфорията и празненствата. Ние и без да знаем така сторихме. Шон коси тревата, аз готвих и прах, мотахме се навън и навътре, спахме, михме колата (децата се пръскаха с маркуча), къпахме се, вечеряхме и сега по леглата....Simple SmileУтре момиченцето, което ми е на гости си тръгва, хубаво беше да реша дълги руси коси и да простирам розови гащички, потничета и клинчета...Може пък и аз да си имам скоро;)
Лека нощ и сладки сънища!

# 38
  • Мнения: 1 745
Според табличката на първа страница 4-ти месец е от 14 до 17 седмица! newsm78 И аз така си го смятам!

# 39
  • Мнения: 38
Аз съм в 16 седмица почти. 15 седмица и няколко дни от 16. След още една и няколо  дни ще влизам в 5. Rolling Eyes
А къде ми изчезна линийката ,мъча се да си я подновя ,ала
 нещо тази вечер май не ми върви.
Лека нощ

# 40
  • Мнения: 2 768
gdd, да точно.  5ти лунарен започва с началото на 17г.с. (или пълни 16г.с.)

# 41
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен,
Тъй като много ми се ходи на море, а все още не съм се информирала добре за това кое е препоръчително за бременните и кое не, та исках да ви попитам вие по колко време стоите на плажа. Само сутрин до 11 и после след 5 и само под чадъра, влизате ли изцяло в морето, при плуване тежи ли ви коремчето?

Лека и успешна нова седмица.

# 42
  • Мнения: 2 768
Според табличката на първа страница 4-ти месец е от 14 до 17 седмица! newsm78 И аз така си го смятам!


Табличката не е много верна, защото терминът обозначава края на деветият месец, т.е. трае 10 лунарни месеца, ако трябва да сме точни  Simple Smile
Те са го компенсирали, като са направли няколко лунарни месеца с по 5 седмици.  Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 618
sunnyflo , ще ти кажа за себе си- ходя на плаж към 11, 12 и стоя максимум 2 часа, защото с моето хлапе повече не издържаме да ни подлудява. От водата тя не излиза, съответно и аз с нея, краката ми са винаги във водата да я вардя Mr. Green Изцяло влязох вчера, защото водата не се търпеше такава тиха и хубава. На сянка не обичам да стоя, аз в такъв случай, мога да стоя на някое кафе. Лягам на слънце, но отново силно казано, че малакта не ме остава да се застоя много легнала Mr. Green Ние не сме болни, а бременни, не се шашкай, отиди си на моренце и се огледай колко е пълно с бременни жени Hug

Сега Добро урто с чаша ароматно кафе:

# 44
  • Русе
  • Мнения: 621
She_R, мерси за кафето. Аз бях чела някъде, че не е препоръчително влизането във водата, защото можело да ти докара контракции и разни бацили да ти влязат. юнезнам колко е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт