Отговори
# 285
  • Мнения: 96
Portman, ето това е сайта, където има координати.

Само телефон - Tел.: 02/ 946 07 95 след 14.00 ч
                           GSM: 0899 130 550

Аз ходих при него при предишната бременност и съм много доволна.
Знам, че е в отпуск до края на юни, но може и да са се променили нещата, така че провери.

# 286
  • Мнения: 395
Portman и аз се включвам с актуална информация за д-р Марков.
Сега е на конгрес  и ще се върне до 02.07. , знам го със сигурност защото се разбрахме, ако решим да минем да потвърдим пола на 100% .
Доколкото разбрах също са му се освободили или има свободни часове за юли, иначе часовете по последна информация от четвъртък са след 10.08.
И двамата с мъжа ми сме очаровани от него. Изключително компетентен и изчерпателен.  Peace Останалите 2 фетални морфологии ще ги правя пак при него. Каза ми, че втората е добре да се направи 19г.с., защото все още, ако се наложи може да се направи амниоцентеза, а третата в 28г.с.
Успех.

# 287
  • Мнения: 2 768
Браво на ЕТА от рано се снабди с количка,а според вас не ли рано от сега да се купуват работки newsm78

И с кошара, и с шишета, и още куп неща  Mr. Green Само дрехи още не купувам, че трябва да са зимни.
За мен лично няма рано, падне ли ми изгодна възможост не му мисля много, че после може да я няма  Simple Smile Не обичам всичко за накрая, настава суматоха и се направят куп компромиси.

Портман, добре дошла, свежа и отпочинала! Simple Smile Пробвай, щом си го сънувала, и аз така бих сторила.

Днес правихме тест двамата, в курса ми се смяха, че изобщо не мисля като бременна, т.е. бавно  Laughing
Бяха се разплули от жегата пък аз бях в учудваща за състоянието ми бързомислеща кондиция.
Да видим другата събота какви съм ги натворила.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 00:49 от eta

# 288
  • Мнения: 240
Идея за ново заглавие.
Декеврийско бебче в корема личи,а мама чака да го усети как помръдва.
Лека нощ от мен

# 289
  • тук
  • Мнения: 510
Lassi, Justice, много много благодаря  Hug Още в понеделник ще направя опит, дано е успешен

# 290
  • Мнения: 5
portman , добре дошла! Липсваше ни.
Въпрос- не изчезват ли петната след раждането  ???  Shocked

# 291
  • Мнения: 0
Нова тема

Wink

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 03:39 от december2009

Общи условия

Активация на акаунт