Жената ЛЪВ - II част

  • 14 474
  • 372
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 699
хихиии, изчислих си Асцендент-а Рак каквото и да е това, щото хич не ги разбирам тия работи (фъстъчка-дребосъчка е зодия Рак). Аз през живота си 1 хороскоп не съм прочела.

# 46
  • Мнения: 613
Та чела съм, че за Лъвовете обикновено втория брак е успешен.

Хехе, я какво хубаво нещо прочетох тук  Wink Дами-Лъвици, ще споделя (евентуално, разбира се, ако се случи) дали е вярно. До сега съм доказала верността наполовина, но гледам не трябва да губя надежда. От зодията било  Laughing

За готвенето - ако някога имам предостатъчно пари, това което ще си наема е готвач/ка.
Няма по-неприятно и досадно нещо за мен. И да живеят 5-10 минутните манджи   chef Всичко, извън това сериозно навлиза в конфликт с Лъвското ми търпение  Wink
Успокоих се, обаче и по тази точка. Лъвска била вината, не моя   Joy

Спорт - обичам спортове, които не ме карат да се чувствам, сякаш се самоизтезавам. Като разни дълги кросове, например. Които съчетани пък с ранно ставане са си направо  Rolling Eyes
Но, например тенис, скуош (?), федербал, волейбол, плуване обичам. (може и да съм пропуснала някой спорт).И на последно място, но не последно по значение -

Гергина, страхотно оформление! Лъвското ми самочувствие беше погъделичкано отвсякъде !!!!  Wink

# 47
  • Мнения: 9 776
Запис да Ви следя -не съм си дала датата, защото избягнам във виртуалното пространство да споделям лични данни

Ние по принцип не сме мнителни Rolling Eyes. Но - хора разни.

Аз пък обичам да готвя, но поради липса на време все го правя припряно и напоследък имам доста лоши резултати ooooh!. Не обичам да чистя, но ми дай да подреждам нещо - под конец го правя. Леко се вманиачавам Embarassed.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 210
Успокоих се, обаче и по тази точка. Лъвска била вината, не моя   Joy

Хи-хи, вината никога не е наша, естествено  Wink. Момичета, ми то било много готино да се намираш сред себеподобни  Hug

# 49
  • Мнения: 699

Не обичам да чистя, но ми дай да подреждам нещо - под конец го правя. Леко се вманиачавам Embarassed.

Не ми тежи чистенето, а за подреждането съм същата маниячка и всичко винаги си има място и мразя да се мести. Но така е по-лесно всички останали из къщи да ми помагат и да знаят кое къде е и вместо да ми казват, незнам къде е, намери ми го, донеси ми го и т.н. Мисля и че сме много практични.

# 50
  • Мнения: X
За най-ранобудните слагам по кафенце    Hug

                                                   
Пожелавам ви лек ден   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 708
Мерсиии, имам нужда от кафе. Днес съм на изпит, стискайте палци!

# 52
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерсиии, имам нужда от кафе. Днес съм на изпит, стискайте палци!
Успех, addrianna, и да се похвалиш после Wink
newsm10

# 53
  • Мнения: X
Мерсиии, имам нужда от кафе. Днес съм на изпит, стискайте палци!
Стискаме   fingerscrossed  и аз утре съм на изпит и направо не ми се мисли  Cry

# 54
  • Мнения: 364
Мерсиии, имам нужда от кафе. Днес съм на изпит, стискайте палци!
fingerscrossed fingerscrossed

# 55
  • Мнения: 9 776
Мерси за кафенцето Hug, аз и без това съм само на виртуално Rolling Eyes.

Стискам и аз палци за изпитите и лееекичко ви съжалявам, че в тая жега ви се налага да се занимавате и с това Confused

Останалите какво правите в жегите? За ходещите на работа е ясно, а другите?
Аз два дни стоях с децата на един басейн, но днес решихме да си останем в къщи. Може да си спретнем едни сладки следобед.
В тая връзка обичате ли да си правите планове? Аз не смея много, особено напоследък все нещо ми се менят плановете, което адски ме изнервя. Обичам нещата да ми се случват така, както си ги подредя в мислите и всяко кривване направоооо ooooh! много зле ми се отразява.

# 56
  • Мнения: 71
Добро утроо...то май пак стана обяд преди аз да успея да се вмъкна... ама работа, какво да се прави  Simple Smile

В тая връзка обичате ли да си правите планове? .... всяко кривване направоооо ooooh! много зле ми се отразява.

Peace именно.

А НАЙ-МРАЗЯ да си правят сметките без мен и после да очакват да скачам с двата крака. Да ама не  Stop ! Подобни ситуации направо ме изкарват извън равновесие.  Аз като една себеуважаваща се Лъвица ( Laughing ) винаги имам някакви свои си планове. И не очаквам от всички да се съобразяват с тях, винаги мога да си ги променя... само ако някой ме уведоми обаче Naughty и то навреме.

# 57
  • Мнения: 9 776
... И не очаквам от всички да се съобразяват с тях...

...ама предпочитам Mr. Green.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 210
... И не очаквам от всички да се съобразяват с тях...

...ама предпочитам Mr. Green.

и се цупя и сърдя, ако не е по мойта свирка  Joy

Ааа, забравих да кажа, че пред хората съм света вода ненапита.... ама на милото или на по-близки, направо им се ще да ме няма, ако са ме ядосали!

# 59
  • Мнения: 9 776
И съм страшно убедителна, тъй че всички да дойдат на мойта Laughing.
В общи линии мисля, че имаме добра преценка за нещата bowuu.

Общи условия

Активация на акаунт