Отговори
# 270
  • Мнения: 3 718
Хриси, стискам палци бързо да се възстанови Гого  Hug
Това с пъхането в носа е един от основните страхове на мъжа ми. Той си е пъхал цял балон в носа и много се притеснява да не би и на Алекс да му хрумне. Дано занапред на твоя човек да не му идват пак такива експериментални идеи.

На нас изведнъж се оказа, че ще ни предстои ремонт. Хем се радвам, защото определено не е излишен, хем се чудя как да сметна сметките, че да ми излязат накрая  #Crazy Та ако някой си е имал работа с дограма и е доволен, дайте координати.

# 271
  • Мнения: 3 034
Хриси, дано Гого се е страснал достатъчно, че да не го прави това повече. Дано се оправи и нослето му и няма проблеми. Hug
Ваяна, която никога не е лапала нищо, за разлика от сестра си, пред месец на вилата си пъхна топче в носа. Малко. Излезе само с духане, но аз се притесних, че може да отиде навътре.
Да ви кажа, до един доста късен етап очите ни трябва да са на 16 и да ги наблюдаваме, което не винаги е възможно.

Шаманката
, да ти кажа от опит, сметките с ремонта никога не излизат. Аз вече мога да напиша наръчник "Ремонтът като начин на живот".
Това лято сменяхме дограма в две стаи, много съм доволна от майсторите, акоискаш,ще ти дам координати. Много бяха точни - казали са 8 сутринта, идват в 8 сутринта, свършват си макс. бързо работата и си тръгват, нямаше никакво мотаене.

# 272
  • Мнения: 2 274
Шаманката, само не ползвай услугите на Ролпласт, а скоро видях във форума, че и Мултитех не стават. По-добре питай Ивето! Щом е доволна, най-добре ще е да ползвате същата фирма  Peace. Само едно предупреждение - Ремонтът има само начало, краят никога не идва  Tired!
  Малеееееее, Хрис  ooooh!! Аз пък крия такива дребни неща, защото ме е страх точно от такова пъхане в носа. Веднъж го хванах точно на местопрестъплението докато се опитваше да си натика вече не помня какво в носа. Погледът му беше толкова дяволит  Twisted Evil  Tired! Скарах му се и му обясних какво може да стане. Незнам дали ме разбра, но от тогава вдигам на високо дребните неща.   
  Стискам палци Гого скоро да се оправи напълно  Peace!
     Хубав ден, момичета   bouquet!

# 273
  • Мнения: 3 718
Иве, искам копие от наръчника  Laughing А иначе ние сме в ремонт от както сме се нанесли, но повечето неща са в стил стъкмистика.

# 274
  • Мнения: 41
Здравейте мацки, ооох и ние сме в ремонт, обаче започнахме от юли и още не сме готови....наистина няма край Mr. GreenА детенце вече свикна с детската градина, твърди че и харесва, само че като се връща вкъщи е по-раздразнителна и понякога крещи и се тръшка.....

# 275
  • Мнения: 301
Успешна учебна година на малките и големи ученици!

При нас цялата година е една и съща при леля Ваня  Laughing Ежедневието ни е почти едно и също. Ходихме тази неделя в Ботаническата градина в Норфолк  -  http://chapelita.snimka.bg/family/botanical-gardens-sept-09.424141.14969582 Приличаше ни малко на Морската градина във Варна с вход  Mr. Green

Жени, Хрис, да нацункате мъниците, да се оправят и дано не ви сполеятавт повече от такива неприятности.  Praynig

Ремонти не правим, тъй сме още под наем. Къщите им тук никак не ми харесват, но пък лихвите по заемите така паднаха, че вече се замислям ..  newsm78


Много цилуффффки от нас  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 276
  • до морето
  • Мнения: 2 304
момичета , благодаря ви за съчувствието  Hug

# 277
  • Мнения: 591
Божкеее, Хрис! Ужас е това, което сте преживели. Явно в тази възраст точно им идват наум подобни номерца, защото миналата седмица, буквално два-три дни след операцията, Михаил си пъхна в носа обелена слънчогледова семка. И добре, че за късмет, в същия миг видях, стиснах носа, тя излезе навън, аз я хванах и измъкнах... Нямаше време да бута навътре и да вдишва, но направо бях разтреперана #Crazy

# 278
  • Мнения: 93
Да се включим и ние... тази събота, към 22 часа хвърчахме към Бърза помощ, защото нашия Борис си беше пъхнал ЛЕШНИК в носа  Shocked. Както си хапвал ядки, напъхал се под масата (мамите на скорпиони знаят за какво говоря- малкото скорпио обожава "тайните" местенца) , свършил белята и заявил, че си е пъхнал лешник в носа. Това се случва по време на престоя на децата у родителите ми. Помислихме , че е някакво малко парченце, накарахме го да си издуха нослето,но...не стана. тръгнахме за Бърза помощ, извадиха "находката",която се оказа цял лешник (от тези суровите, които са с по-издължена форма като на бадем).
След като всичко приключи, докторите се събраха край Борис и го питат : Абе ,малкия, как успя да го направиш това? Thinking А той, с най-невинната си физиономия се изцепи: Ами то..имаше и ОЛЕХИ,ама..не можах да ги пъхна..  #Crazy Докторите изпопадаха от смях. Единият от тях му вика:" Сега ще ти пришием един голям нос, да можеш да си пъхаш орехи в него."  Mr. Green А нашата кака заяви :ТОВА ще си го впиша в дневника Joy

# 279
  • Мнения: 498
Здрасти Банда!  Grinning Hug

Хриси, направо ми настръханах косите! Супер стряскащо е било, добре, че навреме се е реагирало, и е по-малкото зло.

ПО темата - Лина никога почти като бебе не е пъхала неща в устата си. ДА - но сега го прави! Явно всяко нещо трябва да се преживее   Laughing Така, че и аз съм нащрек нон стоп какво слага в устата си. Последиците от едно вдишване на предмет може да са фатални... Иначе имам спомен, като малка, как стоя с майка ми под една лапма и тя с пинцети ми вади топчета станиол, които съм си напъхала дълбоко в ноздрите  Shocked

За детската градина, катко са писали - книжката Горската детска градина в момена е любима и е задължителна част от подготовката за тръгване на градина .Закупихме си я прилежно от книЖАРницата на Дил.  Peace

Трябваше да тръгнем на 1 септември, но правят ремонти на редица градини в града и приемът започва едва от 1 декември. Лина е при баба си с двете си братовчедки и за 3 месеца дръпна драстично.  Единствените отрицателни неща са някакви маниери, които явно отработва с братовчедка си  Mr. Green, като тази седмица на мода е съскането и хъхкането. Всичко ново я вълнува и е станала доста активна и неспираща се на едно място, но все още нямаме сцени с тръш, а само мрънкане и преминаване в една гама по-нагоре, което трае кратко, особено ако трърдо реша, че отговорът ми ще е НЕ и спра да и говоря повече.

Изи, радвам се че си сложила снимки - отивам да ги видя. Мислех за вас тези дни и мъничката Габи. Как сте, пиши ми плийз, и аз ще се опитам да съм по-подробна.

Отивам да чета назад

# 280
  • у дома...
  • Мнения: 3 091
Здравейте и от мен.   bouquet
Ангелина и тя, милата, да не остане по-назад от ноемврийската банда - лежи си преди два-три дена на земята и ми вика "Мам,о имам топче в нослето" и бърка с пръст вътре, и тъпче... Ама ми го казва с възможно най-спокойния тон, като че си е напълно нормално нещо. Скачам аз, стисвам и отстрани нослето и топчето излиза... С него и сърцето ми удря пулс 200! Следва една дъъълга тирада от моя страна, която завършва с актуалната за момента заплаха - "Ако правиш пак така, ще ходим на доктор и няма да си прзнуваш рожденния ден!".

Иначе от 14 сме вече в детската градина. От първия ден тръгна със абсолютно желание. И нали е най-дребна, ама най-цапната в устата, е първа любимка на учителките. Даже ни успокоиха, че и избрали легълце до парното, та да била на топло през зимата. А тя никак не обича да спи на топло. Иначе за пет дни се "отрака" двойно - баща и я моли да му помогне да съберат книжките и и тя отговаря със сериозен тон "Тате, не мога, щото съм голяма, имам чольопашник /чорапогащник/ и съм ДЕБЕЛА!"  Shocked На последното с баща и изпопадахме, щото още неможе да стигне 10 кила с мокри дрехи, ама била дебела...
Сега сме в луда треска за рожденния ден. Очертава се да го празнуваме три пъти - веднъж в градината, веднъж с бабите и дядовците и веднъж с наши приятели с децата им. Въобще изобщо екшъна при нас е пълен.

Много здраве и целувки от нас.

# 281
  • до морето
  • Мнения: 2 304
леле , то било масово!!!
С голямото си дете , не съм имала такива изживявания  fingerscrossed. Дано този период отмине по-скоро.
Георги не ходи на градина и с този проблем в носа няма да го пусна скоро.Иначе искрено се радвам на всички посещаващи детските заведения.

# 282
  • Мнения: 758
Привет и от мен! Аз от доста време не съм "наминавала", но да чукна на дърво, нещата при нас са наред.

Изумях от инцидента с Гого на Хриси  smile3555, а пък малкият Борис направо ме тръшна на земята от смях. rotfImbo
Прави сте, че сега трябва да сме още по-нащрек, защото не се знае малките им мозъчета какви неща ще родят, за които няма и да е сетим.
Да се отчета, че и ние вече сме на детска, няма проблем за сега. Малко се налага сутрин да го убеждавам, че не мога да остана с него на детската, защото няма други майки, а и трябва да работя. Иначе адаптацията му за сега е добра и му помага това, че има няколко дечица, с които беше в една група в яслата.
Поздрави!

# 283
  • Мнения: 302

Поздрави на всички НОЕМВРИЙЧЕТА и техните щастливи родители от Аля!


# 284
  • Мнения: 93
Dr.Jend,
Голяма красавица е Аля   bouquet
Да ви е жива и здрава и... може ли да я вземем за снахичка  Praynig?

Общи условия

Активация на акаунт