Юли 2006 - Тема 84

  • 13 731
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 091

не сьм го казала да засегна някой или нещо от този род. Peace
Ти пък да не помисли, че нещо съм се засегнала Grinning Ма нали трябва да върви лафа.

За правенето на хубави филми - не бе, и сега правят, само че ние пораснахме. И мен рядко ме впечатлява нещо.

# 46
  • Мнения: 1 341
Всеки втори пост мой, ама човек без работа е така.. Mr. Green

Ух с тез моретааа, искам и аз. Дано ни се отвори парашута и отскочим поне за 1 уикенд. Хубаво, че море, планини всичко ни е на близо.

Деска, радвам се, че вече шофираш. Наистина е много неприятно когато си зависим от някого. Колкото до крака, аз силно вярвам, че рехабилитацийте ще дадат резултат и няма да се наложи насилствено сгъване.
Иначе Калин наистина се кефи на името, въпреки, че не го признава открито. Wink

Нан, каква е тази висока Т посред лято. Дано не е нещо сериозно. Много е лошо в горещините да са болни дечурлигата.
Тя и Ема влачи едни сополи 3-ти ден. Двам Умкалор, Мед с пчелно млечице и Вит. Ц. Май минава. Сутрин като стане и започва да се оплаква, че е болна...държейки се за челото. Joy Голям шут е.

Ако искате ми вярвайте, но ми омръзна от сметки. То не бяха данъци, наеми, ток...сега и водата за 1г. назад ми дойде. Но няма цена, ще чакам до второ нареждане, направо не ми се мисли, като знам наши познати как плащат големи суми. ooooh! То водата уж влиза в наема(плащаме допълнително парички към наема), но ако тези пари не стигат си доплащаме. Дано не е голяма разликата, че ми иде да се гръмна.
Хайде оплаках се.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 18:07 от Ронка

# 47
  • някъде
  • Мнения: 4 956
За правенето на хубави филми - не бе, и сега правят, само че ние пораснахме. И мен рядко ме впечатлява нещо.[/i]
май има нещо вярно Peace

Всеки втори пост мой, ама човек без работа е така.. Mr. Green
засрами се де Mr. Green Hug
не говори за сметки, че ми става зле. В четвьртьк трябва да оставя една солена сума в пощата/там се плащат сметките/ ooooh! ooooh! ooooh!
моя син понякога като му се измени гласчето и вместо да се изкашля за да се оправи той вика- мамо, аз болен Laughing

# 48
  • Мнения: 433
Ронка,изпращам ви малко слънчице и полъх от морето... Heart EyesНие днес след градината пак плажувахме и беше супер..
Наде,покрай тая кафемашина ме подсети за мъжо,дето подари преди 4 години на Зам.министъра на Судан джиджана кафе машина и онези изобщо не я използваха понеже не знаеха как JoyСигурно са я гледали като висша математика Mr. Green
Наде,хайде чакаме ви Hug
Иска,нещо ми се губиш по варненско тази година.. Naughty

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мили момичета и сладки дечица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вече не ми остава време за четене,камо ли за писане Tired

За това искам да пожелая на всички едно прекрасно лято,изпълнено само с положителни емоции.Много здраве и късмет HugБременлийките за се пазят много,и да си налягат парцалите в жегите Peace

Забравих да честитя бебока на Исито.да е жив и здрав!!!   bouquet  bouquet  bouquet


И така,това е от нас.Живи и здрави сме слава на Бога.ще видим дали ще имаме пари за хляб тази зима Tired,че както е тръгнало Confused



Как ми се е сменила лентичката,чак не мога да схвана newsm78


Обичам ви много,пазете се Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug...Аз ще наминавам,като ми остане малко свободно време
 Wink

# 50
  • Мнения: 1 341
Абе не знам какво става, но и моите лентички се смениха. #Crazy
Явно е от сайта им.

Джорджи, включвай се когато намериш време! Hug

Лети мерси, скоро и при нас ще стопли. То не, че е студено, но просто се мъчи да вали и е задушно.

Да ви се похваля, Ема е с прическа. Днес я клъцнах отзад и бретончето. Много хубаво я оформих, прилича на човек, че преди беше като луда в главата.
Утре ще снимам вече, че и днес не успях.

# 51
  • Мнения: 314
Иси;верно,голям късмет сте имали Hug
Пиги:да не се претоварваш newsm78Сега и с това шофиране...по-полека го давай.
Ронка:хубава е тази Джейн,колко кила е?По-лека ли е от триколката?И защо на новата ти лентичка терлиците са розовки? Wink
Бета:бързо оздравяване на Яна Hug Hug Hug
На мен пък Ангели и демони ми хареса,може би и защото и в кино го гледахме.Тези дни ще ходим на Териминатор,докато Зоя е на градина.
Аз пък днес цял ден се припичах на басейна,утре пак.  grinning039Към края на седмицата мисля да сляза до плажа.
Джорджи:кръстницата ми взе под наем магазинче на Кранево по централната улица,каза че има работа.Най-много имало юли,ама и сега не се оплаква.Продава плажни принадлежности,сувенири,даже няма много стока още.

# 52
  • Мнения: 314
Ааааа ясно,не е във вас проблема значи Mr. Green
То хубаво ще снимаш Ема,честита и прическа,ама и корема си обещала Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 1 341
Арлина, мисля, че само шасито й е към 7кг. Значи в летния си вариант е към 8кг. Peace

Проблема е в сайта. Влязох и пише, че го обновяват.

# 54
  • Мнения: 314
Изтеглете си сериала Калифорникейшън с Дейвид Духовни.Доста добър е,много ми беше забавен.Мисля че го дават по НВО.

# 55
  • Мнения: 1 341
Сега си направих  няколко снимки на тумбака.

Предупреждавам да не се плашите, особено с оглед на долнището пижамата ми. За стриите и паласки няма да говоря, че съм потресена от себе си. ooooh!

http://media.snimka.bg/3286/012828325.jpg
http://media.snimka.bg/3286/012828266.jpg
http://media.snimka.bg/3286/012828272.jpg

# 56
  • Мнения: 314
Не се уплаших,моооо ти е хубаво коремчето даже Wink
Аз държа рекорда за сега за най-огомен тумбак,немойййй ма минитиии.  Joy В градината на Зоя мислят,че скоро ще раждам,питали даже една позната майка тоз месец ли ще да е.А съм едва в 7-мия Mr. Green
Номада не е ли по-лека бе Ронка?Сега е на промоция тук,мисля беше на 490лв.

# 57
  • София
  • Мнения: 512
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ИСИТО  Hug  bouquet Hug
Ей и лятото няма спасение от тези болести  Tired Цецо е трета седмица със сополи, писна ми вече. Уж е заради третата сливица, ама няма край  Sad
И аз искам на моренце вече, ама много искам, но не знам кога ще ме огрее  Rolling Eyes
Ронка, екстра си ти е коремчето  Peace

# 58
  • Мнения: 314
Тя и Зоя вече повече от 2 седмици се влачи,вече нищо не и слагам,даже и Стеримар.Казвайте каквво да я правя. newsm78

# 59
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен.
Днес съм ранобудна, бързо се наспах да не повярва човек.

Мерси за комплиментите.
Аз като, че ли предният път бях с по-голям тумбак отколкото сега. Поне по снимки и спомени...но и с по-голям гъз. Mr. Green

Не знам какво да ви кажа за сополите. Ема няколко дни ги влачи вече...Само стеримар слагам и то сутрин и вечер, през останалото време не дава. Та чакам сами да си минат. До вчера давах Умкалор и вит.Ц,. но днес и това спирам. Ще й правя чай с много мед и лимон, тя го обожава. Дори миналата седмица като бях на ФМ те се гледаха с баща си. Прибирам се, а тя изпила 3!!! чая! А навън беше към 35 градуса.

Арлина, Номад-а е по-лек с 0.5кг., но на мен не ми харесва толкова колкото Карерата.

Общи условия

Активация на акаунт