Лятото дойде,ДЕКЕМВРИйска мама иска на море!!!

  • 11 701
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 155
Вени1122 много се радвам,че вече си ок,това да е за последно и да се радваш оттук нататък само на бременността newsm51
Евил много си се развихрила бе маце Party,купони,сладка леле човек да ти завиди CrazyПрати молко сладко и на сам Blush
Ета страшна си ,къде ги намираш тия красоти Simple Smile ...и тия бебоци..страхотни шишета PeaceХубав плаж!За колко време ще ги доставят?
La Fee благодаря!Наистина кака Нанси е много щастлива ,искаше момче!А за петната аз нямах пигментация нито с първата нито с тази бременност,но ми излизат лунички,но си спомням че после изчезнаха.
Момичета много силно гуш Hug за всички хубави думи,вече ви чувствам като част от моето семейство,с вас ставам,с вас лягам,споделя ме си всичко...това е страхотно.
Но наистина по-натам трябва да си направим сбирка,някъде към септември а?Какво ще кажете?
Например пред НДК-представете си само 100 тумбака в 7м. живот и здраве, на едно място!Какво събитие!
Хубав уйкенд!

# 241
  • Мнения: 41
здравейте и от мен  Hug
на pamivo честито момченце   bouquet
а на вени 1122 пожелавам лека бременност от тук нататък и повече хубави емоции
eta тези шишенца са много готини,вероятно са против колики,приличат мималко на шишетата на доктор браун smile3503

# 242
  • Русе
  • Мнения: 621
 smile3506 smile3516 newsm12
няма ги снимките на бременлийките и на децата

# 243
  • Мнения: 95
Здравейте, мамчета Joy
Вчера бях на преглед, правихме ФМ, бебчо е ОК newsm10
Нухална гънка 1,1мм, има си носле, мозък без гънки Mr. Green все още, ръце и крака с по пет пръста smile3534
За Даун изобщо да не се притеснявам, изброи ми 5-6 признака, които не се срещат при нас. Док каза, че няма нужда от БХС, но ако съм  решила да правя, да направя този ранния за мое успокоение, все пак съм на 35г.  ideauu
За пола на бебето каза 70% newsm06, но не сигурно Laughing –това за бебчо.
При мен нещата обаче не са мн. добре Sad Плацентата е разположена ниско, която до 20г.с. трябва да се вдигне  Praynig,
контракции - пия папаверин, анемия за която ми изписа желязо, но след 2 седмици, когато бебчо се е развил напълно, така, че момичета smile3547
На pamivo честито мъжленце Hug
А на всички мами леко и безпроблемно бременеене  love001

# 244
  • Русе
  • Мнения: 621
bobiboon и аз съм с ниска плацента, ама не било чак толкова страшно, щяла да се вдигне ми казаха

# 245
  • Мнения: 2 768
evil, отсрамила си ни снощи, браво, само така!  Grinning

Спазихме обещанието, пазихме басейна, разплицквахме го да не се пресече водата   Simple Smile
Обаче съм изгоряла шахматно  Confused Единия бедър и срещуположният пищял. Как го постигнах не ми стана ясно. Сигурно защото не ме обръщаха регулярно, само ми опънали чадър като съм заспала на шезлонга   Mr. Green
Лицето пазя, беше скрито под голяма сламена шапка и очила. До сега не съм получавала петна при бременност.
Абе много работа днес, много тежко! Сега се прибрахме да си починем  Laughing

Хубава съботна вечер и леко с нощния живот  Wink


п.п. една новина за варненки

# 246
  • Мнения: 155
Момичета на бас с мъжо се хванах ме дали има бгтатко-сайт и форум и се оказа ,че има-умрях ме от смях....
Влезте и разгледайте...има едно хумор... Laughing

# 247
  • Мнения: 718
Добро утро, момичета  Hug
Вени, радвам се че си по-добре  Heart Eyes Да пазиш леглото, всичко ще е наред  Peace
За ниската плацента - приятелката ми беше с такава почти цяла бременност, чак към края почна да се вдига, само от секс я ограничиха, с др нямаше проблеми. Пък и съм чувала, че плацентата по принцип се вдига към 20гс, дотогава бебчето е все още по-ниско в корема  newsm78 Да ме поправят опитните мами, ако греша  Heart Eyes
Да ти имам жизнения дух, evil Hug Най-благородно ти завиждам. Аз от гадене, кислеини, кръст не мога едно нормално излизане да направя, за танци да не говорим  ooooh! Вчера ми беше по-добре и грабнах мъжо за разходка и като почна да ми причернява, да се олюлявам...развалина  Embarassed. Нямам търпение да минат всички неразположения, че не се трая вече така
Как така усещате бебчовците? Аз официално съм 16,4гс, но нищо не усещам  newsm78...е, на мен ми е 1ва бременност и това има значение, но все пак. А с коремчетата как сте? Моето с дни расте, до преди 3 дни никой не можеше да забележи, а днес е почнала да се заформя топчица  Shocked Май ще трябва да си пазаря дрешки в най-скоро време  Laughing
Лек ден на всички   bouquet

# 248
  • Мнения: 164
Здравейте на всички! Хайде и аз да се включа в групата на Декемврийчетата   bouquet

# 249
  • Русе
  • Мнения: 621
Lillina, добре дошла! Здраво и хубаво бебче в края на годината Hug

# 250
  • Мнения: 344
Здравейте мамита Hug Добре дошла на Lillina  bouquet

Искам да помоля някой да обнови в първата страничка всички, които са разбрали пола на бебоците, че пише до момента само 2 момченца, а те са повече вече ...

Ние иначе сме си добре, всичко си е ОК за момента. В четвъртък отиваме на преглед, ама ще е ранко още да се види и нашия пол .. нали?!?  Thinking

# 251
  • Мнения: 217
Lillina  добре дошла Hug

MaMuHka как си? къде се загуби последните дни?

# 252
  • Мнения: 1 186
Привет на всички мами wavey
С радост искам да се включа сред вас Simple Smile
Това е 2-рата ми бременност,на 24г съм,имаме си прекрасна дъщеря на почти 3г и половина,а сега ми казаха че ще си имаме момченце
Термина ми е на 14 декември Heart Eyes
Прилагам и прясна снимчица към присъединяването ни сред вас  Peace- http://ivonka.multiply.com/photos/hi-res/47/97?xurl=http%3A%2F%2 … um%2F47%2F47%2397

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 15:13 от * Mimi_T *

# 253
  • Мнения: 344
Амбър, бяхме малко на балкан на почивка ... аз си ви чета иначе редовно де  Grinning Ама като няма какво да напиша ..си мълча. Ти как си с твоето  Sick ? На мен нещо пак се появява отвреме на време, а снощи незнам кво стана - направо ме разцепи ... ooooh! Иначе коремче расте и вече си личи. Като идем да кажем на познати и роднини и те хич не се учудват много, щото още с пръв поглед и ги усещам как насочват очички към корема ми. Тцтцтцт...
Утре и на работата май ще трябва да кажа на колегите, че не мога да се стягам и прибирам корема. Стресиращо си е постоянно да се оглеждам и услушвам кога мога да отпусна корема или да се крия под бюрото ... Те не че не ме заглеждат ама... Явно вече не мога да се крия. Ще ме разконспирират  Crazy

* Mimi_T * - и на теб добре дошла! Радвам се, че се увеличаваме  Hug

# 254
  • Мнения: 217
гаденето продължава...през деня го търпя,ама вечер след вечеря....съм си в тоалетната Sick Sick Sickи това от две, три седмци....чакам да мине, нали влязох в 4-ти месец и си викам...още малко...

Аз казах на работата ояе преди два месеца...всички знаят и там и около мен. нищо не съм крила...Пушач бях...спрях цингарелите...а и излязох в болничен, защото имах болки....и нямаше как да скрия....Най хубавото е че ненавиждам цигари...ако ми замерише и съм.... Sick готова.

А за коремчето...ох ми то моито си е от началото издуто....все едно съм слон...ама...дано скоро заприличам на бремелинка Joy

Общи условия

Активация на акаунт