На градина или не- лятна жега ни зове. АВГУСТинчета.

  • 18 270
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
Сега разгледах снимките в албумчето. Дечицата са ни невероятно Hug- за кой ли път се убеждавам че са най-най Heart Eyes
А за Лори- нямам думи...... Ванче- това куче ваше ли е ..... Shocked Ако да...Идвааааааааааааааааааааааааммммммммммеееееееееееееее!!!!!!! Mr. Green

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 А за тази снимка на Тони какво ще кажете  Laughinghttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=384292&pid=12743609

 За балкони и тераси-гони ме параноя. Затварям,проверявам по 100 пъти. Сложихме едни закопчалки на дограмата - те гола вода,отлепват се. Явно само райбер оправя нещата.

# 32
  • Мнения: 1 603
blanc  тъкмо подреждах снимките в албума. Simple Smile
Ето още снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384292&pid=12743680

Велмар обмислям идеята за Троянския балкан, че имам приятелка от Троян и да може да се видя с нея. Освен това мъжът ми има баба в Плевен и може да отскочим до там за 1 ден, но не ми се стои при тях. Та сега събирам идеи и предложения. Ако знаеш някой хотел с поносими цени ще  се радвам на предложения. Мислим да ходим началото на юли за около седмица, но първо трябва да говоря с шефката дали ще ми даде отпуск след болничните. Аз по принцип съм планувана тогава да излизам в отпуск, но ще трябва да се разберем предварително.

Ние ще се приготвяме за разходка.
Лек ден на всички! Hug

# 33
  • Мнения: 743
Здравейте  Hug
Велмарче  Hug и днес се събуди с уговорки за къщичката  Crazy То и при нас няма много място, ама ще мислим нещо, няма начин  Laughing А кученцето е на двора, така че тръгвайте  Peace С Лори са неразделни, само се търсят и се бутат един в друг  Laughing а аз всеки път изтръпвам, защото е голяма мечка и редовно я просва на плочките  Crazy /пък и още си помня паважната рана на лицето от него  Laughing/
Кайли, Тони е голям чаровник  Heart Eyes

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
  Анди има повод да почерпи .  bouquet

# 35
  • Мнения: 4 970
Да не са приели ГОго? Hug Ако е така- това си е сериозен повод за почерпка Party
Ние сега се върнахме от рожден ден.Дари поиграм надивя се, набесня се, аз се видях с мои мили " стари " дружки и сега ми е едно такова..... Hug Дано диването реши да дремне  днес, та кефа да е пълен Praynig

# 36
  • у дома
  • Мнения: 1 581
понеже съм сигурна, че pouh няма да влезне сега в нета, ще ви покажа каква торта й сътворих  Mr. Green :



още снимки ТУК

Andy  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 743
Ееееееее, много сте гадни  Crossing Arms нали знаете, че зацепвам изключително бавно  Embarassed

Блу, вече нямам думи за твоите красоти  Peace Не приемаш ли вече поръчки  Whistling при нас скоро ще започнат поводите  Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 554
vst_80 Токи и Гого са приети в една градина (и една група) - 106-та ЦДГ и понеже съм много доволна не издържах до включването на Ани.
blanc а С. приета ли е?
Като в небрано лозе се чувствам, искам да напиша толкова много неща а не мога.  ooooh!
Иначе ви чета редовно и съм съпричастна с мъките и радостите на всяка една от вас.
ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ!  Hug
Само да ви споделя - детето ходи на градина в Завет (моя роден град), временно. Там е хубаво, но няма работа. Както и да е. Та сега си ходим 4есто. Бяхме на тържеставата за 24 май и 1 юни. Беше много хубаво и много вълнуващо. А най-хубаво беше това, че всичко бе направено от учителите и от помощния персонал. И Токи танцува на сцената.
Айде чао и децата много да ви слушат!  Hug

# 40
  • Мнения: 743
Дриймсче  Hug  bouquet ще черпя  Wink  Laughing Браво, честито и на двамата сладури  Hug И ние кандидатствахме за тази градина, ама уви...много щях да се радвам Лори да е в приятната августовска компания  Heart Eyes
Радвам се, че се разписа   Peace

# 41
  • Мнения: 439
Вст, Лори е голяма сладуранска чаровничка. В хладилника е много оригинална снимка, не може ли да стане на къщичка? Или на някое дърво, ти си изобретателна, знам, че ще се справиш.

Браво за Токи и Гого. Дриймс, радваме се, че ни навести.

Блу, невероятна си с тези вкусотийки. Благодаря ти за информацията.

Днес ходихме на Витоша и Даниел много хареса кабинката на Милка, минаваме над дърветата, виждахме различни буболечки и бръмбарчета, гонихме се горе на балкана и Дани постоянно повтаряше, "Отиваме на какана". качих и снимчици
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=384292&pid=12758236

# 42
  • Мнения: 743
pepejeans  Hug Това с хладилника е добра идея  Laughing ама незнам как ще й се отрази на фигурата  hahaha Иначе й взехме за временно ползване една от тези найлоновите къщички и тя много се радва  Peace Надявам се до рд да успеем да й купим истинска, ама преди това татито трябва да разчисти малко двора, че да освободи място  Peace Даже си говорихме, че трябва да измислим нещо и да заградим кътчето, че кучето прави страхотни поразии  Laughing Свекър ми беше сложил един голям пън върху капака на пясъчника че иначе Рик го отваря - въпреки това снощи се беше справил с него и беше разпилял кофички из целия двор  Joy Днес й взехме и една черна дъска, та вече има и кой да ме наследи в професията  Laughing http://vst80.multiply.com/photos/album/2#52

Много хубава разходка сте си направили днес  Peace Зарадвах се и на снимките с коремчето  Wink Hug

# 43
  • Мнения: 439
Много е сладка, пу-пу. Ще има да си рисува. В Хипо ленд има едни пластмасови къщички, открити със странична оградка, прозорци и врати, отгоре имат и покрив, струват 179лв.

# 44
  • Мнения: 574
Днес явно е ден, наситен с положителни емоции, поне хубави неща чета.
Нашия ден също мина много добре, изключително приятно съм изненадана от гостенката ни Peace
Утре продължаваме обиколките, но ще се включа по-адекватно в понеделник, като отида на работа.
Лека нощ от мен smile3524

Общи условия

Активация на акаунт