Идват чудни летни дни,МАРТенче се готви за морета,планини!:)))

  • 37 687
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 687
Дина честит Рожден ден и от мен!!!

Само положителни мисли, иначе къде си тръгнала... Laughing... почивка, много нежност от страна на мъжЪТ и нещата ще се подредят!!!

Кали, не мога да си те представя с плетката в ръка...ще прихна...хахаха или на плажа под чадъра с кълбото!!! ЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХ... шЪ тЪ гледам...

Микииииииии, аз вече наистина ви забравих физионамиите...това на нищо не приличааааааааааааааааа!!!


ИСКАМ СРЕЩА В СЪБОТА ИЛИ НЕДЕЛЯ!!!
...

# 16
  • Мнения: 1 544
Дааааа, не е лоша идеята за среща ,ама аз днес цъм цял ден а работа ,а утре съм свободна след 5 часа . Ако някои иска в 5.30 и се организираме ,пристигам ако не другата седмица съм свободна и двата дена  Grinning

# 17
  • Мнения: 506
Дина,Честит Рожден Ден!Пожелавам ти много здраве и любов.И дано нямаш повече проблеми с бременността.

Хей,вие на работа ли сте в този дъждовен ден?Аз се чудя как ще издържа до 16ч. ooooh!

# 18
  • София, център
  • Мнения: 687
И к`во стана... никой ли няма за среща, освен мен и Мики, което е ясно...Калино-моме... ти к`ви ще ги вършиш...?

# 19
  • Мнения: 4 428
А, и аз и аз  Mr. Green
От кога си повтарям за среща аз  Rolling Eyes
Ама аз съм с поне едно ремарке, та ще дойда, ако е някъде по-външно  Laughing

ДИНА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА!!!   bouquet   bouquet   bouquet
И се пази, момиче  Grinning Работа те чака цял живот. Сега не е момента за търчане  Peace

# 20
  • Мнения: 878
И се пази, момиче  Grinning Работа те чака цял живот. Сега не е момента за търчане  Peace
Подкрепям с две ръце PeaceПочивай си повечко,не мисли за работа,да се спасяват,сега имаш нещо по важно,за което да мислиш HugДано всички проблеми да са останали зад гърба ти Hug Hug

# 21
  • Мнения: 2 109
сутринта съм с Кайо, а следобяд и вечерта на работа.
силно се надявам да поспим поне до 9,30.

Гер4о ми обърна внимание, как на Кайо сводовете на ходилата изобщо не са започнали да се вдигат и стъпва плътно на земята. Асно, че сме за ортопед, ще разпитам къде да го заведа.
Обърнете внимание на ваште хлапета как е. Дано да са по-малко като нас.

# 22
  • Мнения: 2 109
Като успея да оправя всички снимки, които чакат на опашката, ще покажа всички плетки и може и да стигна да ви дам снимките от рождените дн фокато не сте ме  #2gunfire  Mr. Green  Heart Eyes

Ето какво плета (и снимам) :










Последна редакция: нд, 31 май 2009, 13:05 от Калинa

# 23
  • София
  • Мнения: 2 914
Кали уникална си просто  Heart Eyes Аз мислех, че ги купуваш шапктите.Евала имаш вкус.Красотаааа.

На ортопед в Ортопедията в Горна баня естественно Peace

# 24
  • Мнения: 1 544
КАЛИИИИИ, НЯМАМ ДУМИ СТРАХОТНА СИ /нали знаеш/  Hug ще раждам трето то се е видяло, може ли човек да изпусне да си направи подобни снимки  Grinning/ сериозно ще ме навиеш ей. Ама пък от друга страна като се замисля съм от чакащите за снимки от рожден ден  Wink ...ама нищо де ще си почакам кво да правя....  Heart Eyes
За ортопеда- Симона ми беше с такъв проблем ама аз от 4 месечна си я водех профилактично всяка година и когато стана на 3 -4 някъде ни предписаха ортопедични стелки, носила ги е 2 години и се  оправи свода. Сега нямаме проблем. Алекс също го водя веднъж в годината въпреки ,че тази зима пропуснах  Rolling Eyes Ние при Драганов ходиме в Военна болница.

# 25
  • Мнения: 4 428
Кали, голями красоти  Hug
Да се похваля, че и аз вече си имам ново фото /най-сетне/  newsm44 Точа му се от една година, но все ен стигах до него. Но старото ес скапа и вече нямаше накъде.

За стъпалата. Аз сега заведох Маги заедно с Мира на ортопед. Ние още миналата година забелязяхме, че като излиза от басейна и оставя цели следи. Водихме ги и двете в Горна Баня. Но ортопеда каза, че за сега нищо не се прави. Каза ни да отидем догодина наесен и тогава ще й назначат някакви стелки  Peace

# 26
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТ 1-ВИ ЮНИ, МИЛИ ДЕЧИЦА!!!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 086
Честит празник на сладките ни дечица,да са весели и щастливи!!!

Еее,Кали,пак ни смая с тези разкошни снимки,уникални са!А моделчето ми прилича много на Кайо Grinning Ама то спинка ли през цялото време това сладурче,позите са убийствени Laughing

Веси,честито ново фото,много и хубави снимки да няправиш с него!

Краси,верно ли е Емка това?!Аз търсих в Гугъл някаква подходяща снимка с детенце и море,да подхожда на заглавието и съвсем случайно попаднах на тази и много ми хареса,гледай какво съвпадение,да сложа снимка на наше детенце! Hug

Дина ,как си,мила?Драсни два реда,че те мислим Hug

Зори нещо съвсем се изгуби Thinking

На Дани са му ок стъпалцата,имат извивка.Знам ,че като се хване на време се коригира лесно.

Хубава седмица ви желая!

# 28
  • Мнения: 2 309
Честит празник на дечицата Hug

Калина, страхотни са снимките Hug

Тасинка, горе-долу съм. Засега стискам. малко поизнервена от разни офис обстоятелства...

# 29
  • Мнения: 520
Честит Празник на всички малки и големи деца:))
Дина честит рожден ден и честита бременност!

Целувки на всички!

Общи условия

Активация на акаунт