Съпруги,чийто мъже пътуват 9

  • 28 152
  • 438
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, мацки!
Два дни не съм влизала в темата и сега не мога да ви изчета.

Честит рожденик на Анито!
Честити именници на Маги!
Да бъдат всички живи и здрави!


Бути, добре дошла при нас! Стискам палци престоят в болницата да бъде за кратко и всичко да бъде наред. Щом си там ще бъдеш по-спокойна, че си под тяхно наблюдение. И скоро завръщане при детенце. Кой ще се грижи за него докато те няма?

Дари, какво стана, посрещнахте ли се вече? Ние тук тръпнем в очакване на твоето момче.

Ангелски крилца, хубаво е че имате вече кораб, само по-бързо да идва август, че без пари не се стои.

Лени, честито ти нова перална! Да ти служи вярно дълги години! Аз от 2г. имам същия модел. Много съм доволна, страшно тихо работи и почти не се чува като центрофугира. Тя е следващия член от семейството и е на особена почит.
А относно плажа ние ходим в събота и неделя, сутринта гледам да съм там към 8.30ч. стоим до към 11.00 и тръгваме. След обяд гледаме да седим под климатика.

Марка, радвам се че сте прекара ли хубаво на вашата абитуриентска. Нашата беше като малка сватба.Мероприятието беше 4 часа. Първо имаха тържество, пяха, танцуваха, рецитираха. После имаше аниматор, който ги занимава около час и след него 2 часа дискотека с дисководещ. Беснях, лудяха на воля. И ние майките си потанцувахме. Всички, бяха доволни и щастливи и много уморени.

Маги, прави се красива, а и шопинг-терапията действа добре на опънатите нерви, само дето много пари заминават. В събота двете с Миша бяхме по магазините. Тя има нови сандали 41 номер, аз- нов бански и си купихме 1 тревисто зелена рокличка, която ще носим двете. Бели чехли не можах да си харесам имаше само миналогодишни модели. Другата седмица ще ли да зареждат.


Ето и обещаните снимки:
http://www.album.bg/ilieva70/?view=3&page=1

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 21:55 от Илиева

# 76
  • Варна
  • Мнения: 230
Ха добър вечер и от моя милост! Сума време ви чета докато наваксам с информацията! За тези дето мъжете им си идват - честито весели очички, ама болните да не се дават, ами бързо да се оправят!!

Butty_74, добре дошла в редиците, много сме - силни сме! И успех в болницата, надявам се нещата да се оправят и както Делта каза да попаднеш на специалисти!
Честита пералня на Леночка, на Мим - бойлера!
Англески крила, успех и от мен, стискам палци, герой си!!
Ани, честито рожденик на патерици! Да ти е жив и здрав, много да го обичаш и той тебе, и да си идва по-скоро! Между другото, за медицинското - на мен онзи ден ми взеха 15 лв. даже - вадих си за книжката.
На Маги - честити именници!
Дари, посрещна ли си момчето??! Не че очаквам да си във форума да ни разказваш щом си е дошъл... Simple Smile
Марка, да ти е жива и здрава първокласничката, само шестички да ти носи и мноооого да те радва! Simple Smile И на Илиева също!

Да рапортувам сега какво ново покрай мене. Първо - подадох документи за книжката, ще ни я връчват в петък - официално и не знам си какво си, някакво филмче ще гледаме - предполагам с катастрофи и пострадали, което ме притеснява малко.. На всичкото отгоре за тази цел ще се наложи в петък да излизам от работа, ама карай (колата, като си вземеш книжката...  Joy ).
Вече и колата почти сме я избрали. След цял месец обикаляне по автокъщи се спряхме на един Нисан Алмера и едно Рено Меган. Сега дилемата е кое от двете да вземем, защото са долу-горе на кантар, с подобни екстри, 2 години им е разликата. Реното има газово и частите са по-евтини, което мен ме блазни, обаче пък Нисана май по-е гледан.. И на цена са близки. Суънцето клони към Нисана, аз към Реното, обаче пък за него нещо ме гложди от вътре чисто по женски, та май накрая и аз ще кандисам на Нисана.
Какво друго, в събота изкарахме един пикник-рожден ден в Еко парка към Зл.пясъци, много приятно - въздух, природа, слънчице, разкошно е. А за децата пък какъв кеф е.
Утре пак на работа, хич не ми се ходи. Особено откакто момчето ми си е в къщи, живея от уикенд за уикенд общо взето. Сега ни предстои голямата, сериозна (и много страшна!  Crazy) крачка да запознаем нашите... Май че ще е по-следващата събота, чудим се за място още. Какъвто съм си социопат, подобни срещи още повече ме ужасяват. Как мина това при вас? Разкажете спомени, а може и забавни случки, ако е имало.. Simple Smile Родителите му са много готини, както и моите смятам, ама си е трудна работа де.
Ей такива неща около мен, като вземем колата ще почерпя. Много прегръдки на всички!  Hug

# 77
  • Мнения: 113
Добро утро мил дами.Аз бързам да сложа закускаи защото днес имам вече повод.Пораснах с още една година и достигнах цели 35.Следвада се подсладите и малко за на края.Дано денят ви е прекрасен и много весел.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 07:20 от marka_74

# 78
Честит рожден ден на Марка!Пожелавам ти да си все така лъчезарна!  bouquet
Честит празник и на всички дечица!
Приятен ден на всички!

# 79
  • Мнения: 0
Честит празник на всички дечица,Да са ни живи и здрави!
Да радват мама и тати с щастливите си усмивки и безгрижното си детство! Grinning
Лек у усмихнат ден и от мен!   bouquet

# 80
  • Мнения: 692
Честит рожден ден на marka_74!
Много здраве,щастие и любов.
Честит празник и на всички деца!
Да са ни живи и здрави,весели и щастливи.

# 81
  • В море от любов
  • Мнения: 519
marka74, Честит рожден ден!
Много здраве, щастие и много успехи. Hug
Честит празник и на всички дечица, да са ни живи и здрави, много да ни слушат и да ни радват. Heart Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 136
Желая ти здраве, защото без него
нищо друго няма значение,
несекващ стремеж към знание,
защото то ще те научи как да постигнеш предното
и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание
любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.
.    Марка и днес да си направиш деня прекрасен и незабравим,                                 Илиева страхотни снимки изпращането както разбирам е било весело,Да са ти живи и здрави сладурите ,     Честит праздник на всички деца с пожелания за незабравимо детство и спомени,

# 83
  • Мнения: 121
Марка, честит рожден ден, мила  bouquet
Бути, надявам се, че всичко ще е О.К., ама какви са тези приказки за окаяно състояние - бъди сигурна, че за нашите момчета винаги сме най най Laughing
Илиева, да са ти живи и здрави абитуриентите, много са сладки, ама май са и големи дяволета Wink...
жалко, че не можем да си правим компания на плажа Cry
Аз съм доволна от пералнята, наистина работи много тихо, а дрехите излизат почти сухи - дано да издържи повече от Индезита Praynig
Купих карта и батерии за фотоапарата, но батериите много бърза падат, не знам нормално ли е това или не ме консултираха кадърно какви трябва да купя... Rolling Eyes
По повод рожденните дни се замислих - излиза, че аз съм кака на всички - почти на 45 години съм - няма ли по-голяма от мен, та да не се чувствам така застаряла? Wink
Айде, стига съм писала, време е да препитам баткото, че откак реши да остане в гимназията я кара през просото - все е на компютъра, а кога учи - един Господ знае.....Като се върне милото се готвя за гамото - той настояваше синчето да учи в Механото, а аз държах на гимназията.....  Mr. Green
Лек и спорен ден, момичета!!! Hug

# 84
  • Мнения: 0
Привет на всички мои мили  дружки!Ако щастието се измерваше с вино аз съм най пияния човек на света.Посрещнах си момчето в 6,10 сутринта на 31.05.09г.В очакване бях от 3,00 ч.но пристигна с три часа закъснение защото спирали на няколко места да пият кафе и да се ободрят.Голяма радост ,голямо нещо .Днес ще ходи в БМФ дано само от там да не дойде някоя лоша новина относно съкращения,но важното е да сме живи и здрави ,майната му ще се ориентира на друго място ако се наложи.Стига толкова за посрещането вече семейството е пълно.Само да кажа, че мислим да отскочим до Троян ,но не се каня ,нищо не се знае.Брат ми имат имот там и дано не ми мине котка път.
Лени аз съм насреща евентуално ако ти трябва транспорт за нещо просто свирни,винаги можеш да разчиташ.Нали затова сме хора преди всичко.За ножовете и приятелите много можем да говорим,добре че така е станало ,че си разбрала истината.
На всичики останали които няма да изброявам поименно изпращам хиляди целувки и ви прегръщам горещо.На очакващите пожелавам бързо и неусетно да мине времето.
На евентуалната среща ще разправям повече.И най накрая искам на нашата рожденичка Марка-74 да пожелая от цялата си душа и сърце много, много здраве, дълъг живот и цялото щастие на света ,да се чувства най - обичаната жена !
 newsm59Пак ще пиша обичам ви.

# 85
  • Varna
  • Мнения: 2 596
:Марка Честит Рожден Ден! Жива и здрава да си много обичана и много гушкана smile3503

Честит Празник и на всички дечица и на всички които все още не са загубили и забравили детското във душата си!!!

ДАРИТО- весели ти очички. Усмихвах се докато ти четох поста и много се радвам за вас  bouquet
ЛЕНОЧКЕ Hug
Недей рИва, че си на 45. Може да спиш спокойно аз съм кака на всички ви. Може от постовете и от снимката да изглеждам по млада но не съм- просто си изглаждам така newsm47 Това е да не си загубила детското във себе си-чустваш се прекрасно и изглеждаш по младичак smile3503
На останалите Русалки много усмихнат ден пожелавамм Hug Hug

# 86
  • Мнения: 0
Илиева ,моля за извинение ,защото много бързо изчетох писанията на всички ви за да не отърва нещо и не забелязах албума със снимките. Имаш страхотни момчета.Гледам снимките в обедната почивка и се просълзих ,защото това което ти изживяваш с тях при мене мина преди 15 години с тая разлика ,че при тебе е по две. Абсолютни панти ,просто на снимките си личи ,че са ,страшни живаци и фоги  newsm10. От друга страна с тия ризи на карета са като истински мъжаги, дай боже да сеа ти живи и здрави и много да те обичат.И въпреки, че бях гледала снимките от ремонта пак ги разгледах по обстойно много уютна обстановка и да ти кажа личи си ,че се работила като дизайнер,много от компонентите в обзавеждането ги вързваш отлично.Малко семпло ,с много вкус нищо натруфено с две думи всичко си е на мястото. newsm74

# 87
  • Варна
  • Мнения: 22

Честит празник,малки и пораснали деца!
Да са ни здрави,да им се радваме!
МАРКА,Честит рожден ден! bdbaloni smile3510
Честито и на малките абитуриенти! Сега безгрижно лято,че на есен с песен в първи клас.Ние живот и здраве след година ще минем през тези емоции.
 Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 112
Честит празник на нашите мили дечица!Нека са ни живи и здрави, много щастливи!
Марка74 Честит празник, много щастливи мигове с любимите хора!
Дари, весели очички- изживявам с теб всичко - връщаш ме към моите спомени Grinning!
Илиева, страхотни момченца! Искрено им се радвам - страхотни са, трябва да ги доведеш следващия път!
Аз сядам да пия една ракия с мъжа ми , че имаме още няколко вечери заедно и после....  Cry

# 89
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, морячки!

Честит празник на всички дечица!

За всички малки, по-големи и още по-големи,
пораснали и не пораснали деца,
с пожелание да запазят детското,
колкото може по-дълго в себе си.

Марка, честит рожден ден!

Желая ти леки запивки и много усмивки,
успехи в бранша и чупки в ханша,
здраве в изобилие и радост до безсилие!


Дари, весели ти очички, мила. Радвам, че си посрещна момчето живо и здраво вкъщи. Много щастливи мигове заедно!

Лени, относно годинките смело напред, аз съм след теб. Ще направим някой ден и едно след обедно къпане на плажа.

Скорпи, успешно избираме на кола, дано да попаднете на запазена и добре гледана. Сега е момента, докато ти е прясно. Не подкараш ли веднага става по-трудно после. Аз не бях карала 10г. и голям зор, нямах навик, рефлекси. Проблем ми е, че не знам улиците, иначе като пешеходка нямам грешка. А, щях да забравя, трудно ми е паркиране на заден.

Благодаря ви за милите пожелания за момчетата. Вчера бяхме на рожден ден на приятелче на близнаците и ще ви пусна още снимки.
Дари, радвам се че ти е харесало вкъщи след ремонта.

Хайде, лека вечер и може да пиша пак по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт