ДЕКЕМВРИйското тумбаче пролича,чакаме бебешки ритничета сега

  • 15 383
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 745
 smile3518 Страхотно е!

# 256
# 257
  • Мнения: 165
devi4ca, много трогателно...и поучително...

# 258
  • тук
  • Мнения: 510
devi4ca , благодаря и аз се разплаках, но това е майчинството и въпреки липсата на благодарност е най-хубавото нещо в живота ни Simple Smile

nuclearbaby  , не знам дали са ти нужни надежди или вече търсиш успокоение ... каквото и да е, прегръщам те и виждам, че си мъжко момиче, затова ще се справиш (не съм лекар, но две седмици по-малък ембрион не означава мъртъв според мен, защото моето бебе също е две седмици по-малко); за тези неща обаче си има специалисти

hopen, аз също имам огромен проблем с умората и знаеш ли, не съм се преборила с нея; добре, че съм си шеф, понякога лягам на бюрото, друг път си вдигам краката на заседателната маса и така дремвам, но има дни, в които е нечовешко и направо се прибирам и заспивам

pebs , това е супер Simple Smile тази нощ ще спиш по-добре Wink

поздрави за добрите новини и на другите мамчета и много се зарадвах като видях снимките - изглеждате страхотно и децата ни са супер сладки (нали са си нашите)

някой по-рано днес ме попита дали съм в отпуск с това кръвно - по документи съм, от Света София ми дадоха, но реално не мога да си го позволя; поела съм ангажименти към клиентите си и трябва да ги изпълня, не мога да има кажа "сори, ама аз съм бременна, оправяйте се" и честно ви казвам понякога спирам и се наплаквам от изтощение, безсилие и болка ... но нали всички казват, че ще е още малко и ще се оправя  Grinning  Praynig

Джема, , в готварския ти се възхищавам от години Simple Smile така се зарадвах, че си тук (аз не съм влизала там откакто съм бременна, само от мисълта за храна и кухня започвам да повръщам  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 5
Здравейте момичета !

Албумът ни става все по-пълен и пълен! Всички са много готини !  Heart Eyes
Ще се опитам и аз да добавя няколко снимки. (не успях да се логна в снимка.бг. Моля за потребителско име/парола. Благодаря).

hopen, откакто плацентата явно си пое функциите ( към 11-12  г.с. ) нямам постоянно гадене и не се чувствам толкова отпаднала и сънлива.
Даже колко и да съм уморена, вечер не мога да спя. Трудно заспивам. Събуждам се често, ..И следобед не ми се доспива повече!
Не зная в коя седмица си, но дано се почувстваш по-добре !

pamivo и Elf Princess честито за хубавите новини!!!

Най-после днес се запознахме с бебчо. Беше много вълнуващо!
... развива се добре. За сега няма никакви поводи за притеснение.
Въпреки, че бременността ми е планирана и дълго обмисляна, все още се чувствам несигурна и резервирана. Страхувам се от отговорността и промените, които неизбежно ще настъпят...
Но днес след прегледа се улових, че всъщност много бих искала да мога да закрилям и да се грижа за това малко човече...



 Grinning Collibri, и аз обожавам черешите и сладоледа !!!
Толкова много кг. череши изядох до сега и все още не са ми втръснали.
А вече се събраха цели 4 кутии нови аромати сладолед във фризера. За сега устоявам на изкушението. Пък и апетита още не ми се е върнал с пълна сила...

Това е от мен за сега...Лека нощ на всички
  bouquet


Последна редакция: чт, 28 май 2009, 01:29 от La Fée

# 260
  • Мнения: 240
devi4ca  smile3518 Много трогателно.
La Fée и аз имам проблеми със съня, напоследък заспивам късно, ставам до тоалетна често нощем, после трудно заспивам и ставам рано, днес се събудих в 7, а трябваше да поспя до 11.Вече и на обяд не мога да спя, спи ми се, но не се получава.
А и напоследък сънувам кошмари,от които ме е страх, това не ми се е случвало от дете.Имали някоя от вас, която да сънува кошмари?

# 261
  • Мнения: 123
Момичета, а как качвате снимките ?

# 262
  • Мнения: 240
Идея за име на нова тема.
"Бебе декемврийче си расте, а мама мисли за море"

И да ви попитам дали някоя от вас може да ми помогне.Търся си квартира в София 300-400лв.Ще дам още инфо ако може някои да ми помогне.

Приятен ден

# 263
  • Мнения: 2 768
Поздрави на всички, особено на La Fée и pebs - честита първа среща!  Grinning

Гледам сега артистичния безпорядък в стаята за игра на момичетата  Laughing Барбита и дворци - до където ти стигне погледа.
Как ли ще им се развали женското царство скоро Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 09:25 от eta

# 264
  • Мнения: 1 745
Благодаря много на всички! Hug
Освен,че не спрях да си мисля за бебочето,даже го и сънувах!Е,не него де,ама сънувах,че гушкам едно малко бебенце. Heart Eyes

Сега и аз ще разгледам албума и може да кача някоя снимка! Wink
Приятен ден на всички!  bouquet

# 265
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте и от мен!

Поздрави на всички мами с добри новини, няма да ви споменавам поименно, за да не пропусна някоя Simple Smile
petia_sport много хубаво заглавие!
maria_2103 за да можеш да качиш снимки трябва да влезеш с потребителско име december2009 и парола decdec.
devi4ca нямам думи, страхотно е!
hopen и аз чувствам умора, като се прибера от работа и гледам само да полегна.

Това е за сега от мен, приятен ден ви желая!

# 266
  • Мнения: 1 391
pebs - страхотни новини!!! Много се радвам за всичко, което си написала  - оттук нататък - лека и безгрижна!  Grinning

La Fée , бебочко е очарователно!!! Честит ти първи преглед - ти най-дълго издържа досега за срещата с неизвестното!  Hug - Много се радвам че са добри новините и при теб!

Лек и хууубав ден! Днес установих че съм качила вече 2 кг... както нямаше промяна и изведнъж - дръъъъън-  но започнах да ям и повече и всичко ми е вкусно .... мани мани.... почна се.  изрових си едни стари бременни дънки и съм с тях, добре ми е на шкембето , но трябва да ида и да понакупя някой друг парцал вече, крайно време е.... това дебелеене... щом е за бебо, ще се дебелее, няма начин, в името на доброто, ще търпим всякакви неща - сега ще прочета дългия роман на Девичица  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 344
Охх и аз днес мисля да обикалям за дрешки, и най-вече да отдолу нещо, че от 1-ви почвам работа и не може да ходя, както съм си вкъщи (без нищо почти) Peace

# 268
  • Мнения: 1 745
Аз миналата бременност изкарах с анцузи и спортни долнища,и сега май ще е така!Ама то по разходките с малката какво друго да обличам!Иначе се разрових и в ЛаРедут и си харесах панталонки за тумбачета и ще си взема някое! Wink

Разгледах албума-всички сте страхотни и много сладки! Hug  bouquet Hug

# 269
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета, влизам да се похваля, първо вече нямам температура и взех да пооздравявам, но по-хубавата новинка е,че ми излезе резултата от ранния БХС 1:29000, по-телефона ми казаха,че е много добър, но аз нали съм си недоверчива в събота ще ги покажа и на лекаря да видим той какво ще каже.
Днес се събудих в много добро настроение, желая и на вас много хубав ден   love001   bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт