Списък с книги след първи клас

  • 5 481
  • 4
  •   1
Отговори
Първи клас почти свърши, а нашата госпожа още не ни е дала списък с книги за ваканцията. Как е при вас, имате ли си и колко е голям списъка? Кой книги е добре според вас да прочете детето през лятото преди втори клас?

# 1
  • Мнения: 2 803
Предполагам, че ще ви дадат такъв списък.
При нас беше:"Пипи Дългото Чорапче", "Емил от Льонеберя",  Приказки на А.Каралийчев, "Небивалици", "Мечо Пух", "Пет Приказки", "Приказки по телефона", Басни Езоп", Приказки на Братя Грим, "Карлсон", д-р Дулитъл  - това се сещам.

Любими книжки още на дъщеря ми са: Приключенията на Лукчо, Двойната Лотхен, Братята с лъвски сърца, Пинокио, Незнайко.

# 2
Хъм, а дали да го карам да ги чете самостоятелно тези от тях, които вече съм му ги чел?

# 3
  • Мнения: 2 803
Хъм, а дали да го карам да ги чете самостоятелно тези от тях, които вече съм му ги чел?
Дъщеря ми сама изяви желани да си ги прочете, въпреки че татко й и ги беше чел-но само за Пинокио, Лукчо и Пипи/нея три пъти си я прочети, защото й е много весела и забавна.

# 4
  • Мнения: 76
При нас също, още не са ясни книжките, които трябва да бъдат прочетени през лятото. Може би са решили да ги дадат последния учебен ден.

Общи условия

Активация на акаунт