Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 068
  • 796
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57


НАШИТЕ РОЖДЕНИ ДНИ

МАРТ

21.03 - галиа
22.03 - ceciflo
24.03 - stela74,  ani_86_sf
25.03 - cris
26.03 - Zolla, chibi
27.03 - vili_2703, Пети
28.03 - Tsvetito
29.03 - simona_stoyanova
31.03 - DELTA_DELTA, BebEshOnDeL

АПРИЛ

01.04 - zayo
02.04 - petjoff, gollll
03.04 - OlympiaPappas
04.04 - elvireste
06.04 - albena_vlady
09.04 - Трепет, wondergirl
10.04 - po, pebs, duhi_puhi
11.04 - Доника
12.04 - elish, Big Bad Mamma  
13.04 - gardje, Lina dm
14.04 - mishlentze
16.04 - shayny
17.04 - Ира79
19.04 - Маргало
20.04 - veni4ka7, ася20


Последна редакция: ср, 05 авг 2009, 08:46 от Piaf

# 1
  • Мнения: 8 242
Пу първа Simple Smile
Искам и аз РД  Blush 10 април  Wink

# 2
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Пу съм втора Party
И ако може, понже нали съм Овен и не обичам еднообразието ... и ... абе отплеснах се ooooh!
Исках да кажа, че вече Тръпката се  зове Трепет Sunglasses ако може да го поправиш  bouquet

# 3
  • Мнения: 57
duhi_puhi , ха, като мен, аз още пъривия път като каза те запомних! Веднага поправям пропуска Simple Smile
Трепет , готово!

# 4
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
duhi_puhi , ха, като мен, аз още пъривия път като каза те запомних! Веднага поправям пропуска Simple Smile
Трепет , готово!

Мерси  bouquet

# 5
  • Мнения: 408
 хайде, и да сме по-активни в тази тема Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Зодиакален спам си имаме тука, живи и здрави рогати момичета Hug

# 7
  • Мнения: 1 004
И аз да се включа тук. РД 1 април
Тази зодия ще ме умори. Цял живот все с нещо се боря Crazy А рогите си ги имам от малка, ама лека полека се натрошават Whistling

# 8
  • Мнения: 82
Здравейте момичета,
отдавна не съм се мяркала, но ето ме сега. По повод рогата на zayo, моите май взеха да се заглаждат с годините. Много борба беше, но май вече се уморих да се боря с вятърни мелници. Пък и после все сме били устати и т.н., като не искат да разберат кое по-доброто за тях си е. Май станах опитомен овен, с други думи "Овца", но само докато не ми настъпят пространството. Иначе и аз съм много усмихната.
А, сетих и се и нещо друго, не знам при вас как е, но при мен ако някой ми сподели за свой проблем аз го изживявам много присърце. Освен, че се мъча да дам най-правилния съвет, после доста дълго време го обмислям и се вълнувам.
Приятен ден на всички, мерси за новата и тема и хайде да бъдем по редовни.

# 9
  • Мнения: 410
здравейте.запишете още едно овне-родена съм на 20.04.а и дъщеря ми е на 04. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 004
А, сетих и се и нещо друго, не знам при вас как е, но при мен ако някой ми сподели за свой проблем аз го изживявам много присърце. Освен, че се мъча да дам най-правилния съвет, после доста дълго време го обмислям и се вълнувам.

Точно  Peace
А аз освен това...съм с асцендент ако така се пише  Embarassed Козирог и с разни слънце и луна /ако пак не се лъжа/, все в рогатите - Овен и Теле...
Просто това е най-лошата комбинация май  Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 819
Аз също съм много състрадателна, колкото и да не им се вярва на някои хора, които ме познават. Асцендента ми е Скорпион Crazy

# 12
  • Мнения: 1 004
Аз също съм много състрадателна, колкото и да не им се вярва на някои хора, които ме познават. Асцендента ми е Скорпион Crazy
Това е единствената зодия, с която никога не съм могла да се преборя Rolling Eyes Навремето имах такива приятелки, а сега и мъжа ми е такъв....мразя я тази зодия  #Cussing out, а все ми се набърква в живота  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 590
Аз също съм много състрадателна, колкото и да не им се вярва на някои хора, които ме познават. Асцендента ми е Скорпион Crazy
Ние с теб освен, че сме на една дата и асцендента ни е еднакъв. И моя е скорпион  Crazy

# 14
  • Мнения: 408
И аз да се включа тук. РД 1 април
Тази зодия ще ме умори. Цял живот все с нещо се боря Crazy А рогите си ги имам от малка, ама лека полека се натрошават Whistling

някой ми беше казвал, че родените на 1во и 13то число били най-опасни

Общи условия

Активация на акаунт