За море мечтаем всички,Юлски мами и душички!

  • 20 341
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 314
Ehooo Heart Eyes
Ние сме добре,аз по цял ден хайманосавм,а Зоя си ходи на градинка.Днес я хвалиха даже,че много слушала и всичко си изяла.Утре заминаваме за София,пак на концерт,нали ни знаете. WinkТо на концерт може и накрая да родя Mr. Green
Четох само последната страница и стискам палци за майчето на Нани да е добре,че много лошо с тези гадинки.Взели сме и ние препарати да пръскаме,аз мажа Зоя с Аутан.При нас има много сега,заради дъждовете се развъдиха.Пазете се,че е много страшно. Sad
Ходи ми се на плаж,ама още водата е студена,а да отида само да се пържа мога и тук на басейна.То и той е студен още де.Та много ме е яд на Албена да ви кажа.Подхванали сте тъкмо темата ''изберете българското''.За да влезеш в комплекса трябва да платиш 5лв Shocked,егати златния плаж. ooooh!Миналата година бяха 4лв,ама 24 часа можеш да влизаш и да излизаш,за разлика от сега.Тва си е голям обир.Другия плаж близо,който остава е на Кранево,ама хич не го харесвам.Претъпкано е,няма къде да паркираш,селяния....ужас!
Като заговорихте за сандали,аз намерих английски от детския магазин в Била на пазара.Ест.кожа и само за 28лв  ShockedЕто ги:



Ето и сайта,някой обувчици ги имаше:  http://www.shoesforkids.co.uk/size7girls.htm
От Лондон и бях взела ботушки на тази марка,има ги в сайта,розови,велурени.Доволна съм.


Ох,Зоя не ме остава,до после.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ох,съвсем не искам да споря.Наясно съм с това, че ни куца обслужването.Само че си мисля,че се пооправят нещата.
Работила съм в Анталия и знам че Турците ни привъзхождат,по много неща.Въпреки всичко си мисля,че трябва да подкрепим туризмът ни,в това трудно време.Ронка,знам мила какво беше като бяхте тук на Златни.Всички сте си прави,аз само си изказах мнението.и то за мен няма значение дали ще има Българи или не.В нашият бизнес,няма значение.Българите,така или иначе нищо не купуват.
На нас Руснаци и Румънци ни дай Mr. Green
Арлина,в Албена 5 лв вход за плажа има така ли?и като излезеш веднъж от комплекса,после ако искаш да влезеш пак 5 лв,така ли? newsm78
Това е странно,и малко тъпо бих казала Tired

Все пак се надявам да не съм останала неразбрана Peace

# 47
  • Мнения: 314
Не е за плажа бре,влизаш плащаш,без значение какво ще правиш вътре.То всъщност на излизане се плаща де.Имаше гратисен период за 30мин,дано и него да не са махнали.Иначе излизаш и ако пак влизаш пак си плащаш 5лв. ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 341
Охооо гледам темичката ни живнала малко.
Много ми харесва така! Hug

Нанни, радвам се, че майчето ти е добре вече. Ще чакаме снимки от погачата!
Целувки на Дани и Кико. Heart Eyes

Арлина, кой номер взе на Зоя от сандалките, аз искам пак да поръчам ама ме е страх. Чудя се между 7 и 8? newsm78 Много хубави моделчета има в този сайт, мерси, че го пусна. Hug

Миме,  Hug

Хайде аз изчезвам, да пооправя докато Ема спи, после да излизаме.
Хубав ден!

# 49
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета,чета ви да знаете,не съм изчезнала.Обаче тази рехабилитация ми изпи мозъка,няма раздвижване това чудо.Хематома е огромен,станал е като камък и ..........  ooooh! ooooh! ooooh! Мъките продължават. Пък и седмокласника ни е на главата,пробни изпити,такси.Добре,че поне едно училище избра със сигурност.

Арлина,страхотни обувчици и са направо за без пари,тука няма такива,искам и аз #Cussing out

Нанни,дано се оправи майчето ти и да няма повече проблеми Hug .Тези кърлежи са плъзнали навсякъде.Свекърва ми отиде на морето да пръска ливадката,преди да са отишли децата и каза,че направо гъмжи от такива гадинки.

И аз изчезвам навън,страхотно време,ама пък заради тоя крак не мога да се попека Tired

# 50
  • Мнения: 433
Арлина,имаше ли хубави сандалки и за момченцата?Днес цял ден обикалям за сандали на Алекс и направо съм бясна какви пенсионерски модели и цветове-тъмнокафяво и синьо,че и с черно ShockedЕдинствено на Геокс ми харесаха ,но не ми се дават за 3 месеца 90 лева.Луда работа #Crazy
Жорка,я сподели къде си обикаляла за сандалки,че вече си мисля,че аз май нещо съм голяма претенция,щом в цяла Варна не можах да харесам..

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Да се похваля - вече си имам второкласник! Laughing Днес му връчиха удостоверението за завършен първи клас. Беше чудесен празник!
Тиция аз купувам сандали на една бразилска марка RIDER. Струват 20 лв и са гумени и лесно се почистват. Отворени са и от пред и отзад и му ги слагам на босо краче. То лятото ние сме основно по плажовете и градинките и гледам да купувам удобни и практични сандали.
Лека и спокойна вечер! smile3524

# 52
  • Мнения: 1 341
Анет, честит второкласник! Hug

Деси, дано по-бързо се раздвижиш. Но все пак си е операция и си трябва време! Всичко ще се нареди. Hug

При нас е много жега. Днес не сме излизали , защото често ме наболяваше корема. Confused

Калин се прибра от работа с 2 кашона играчки, 1 колело за Ема и кошница за бебето- Макси Кози. Peace
Клиент му ги е дал. Ема е на 7-то небе, не пожела да излезе с баща си на разходка от вълнение по играчките. А сега като легна пожела да й паркирам колелото до леглото! Crazy

Хайде лека! Hug

# 53
  • Мнения: 1 298
Eхеее,Ронка честито придобивки  Heart Eyes

Ние утре организираме пикник с приятели и деца.Като ви чета ще трябва да купя нещо за кърлежи  Thinking Да пази Господ  ooooh!

Анет Честито ти второкласник!   bouquet

Пиги,горката ти големи мъки изтърпя  Confused

Айде лека  newsm46

# 54
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Лети,аз купих на Цвети едни страхотни на Некст,за момченца, много удобни за тичане и игра.Имат лампички отзад и дребното много се кефи,не ги събува. Ето ги: http://www.next.co.uk/shopping/children/boysshoes/2/6 Иначе има и по-официални,но тях не ги харесва толкова.

Ронка,браво за подаръците.Много ви се радвам ей Hug

Айде лека нощ от мен и хубави почивни дни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Тези сандалки, които е показала Пиги наистина са много хубави, на GEOX са такива / а ма цената не е същата/. Аз съм купувала светещи на големия син. Само аз не се научих да поръчвам от тези магазини, а ма като все искама око да види, ръка да пипне Sad. Хич не мого да купувам така по снимка. Пиги ти от сайто на нехт ли ги поръчвах директно? Нали нямат доставка до БГ.
Честито на Ема за новите придобивки. Рени приятен пикник.
Аз днес ще ползвам денят за шопинг. Laughing

# 56
  • Мнения: 433
Деска,страхотни са и наистина на Геокс изглеждат почти така,ала цената е космическа/поен според мен за деца/.На наш 24 номер кой съответства на Некст,тъй като едни мои приятели шотландци ще идват след 20 дена и мога да им поръчам да донесат? newsm78

# 57
  • Мнения: 2 484
 EmbarassedОооо благодаря ви че сте се сетили за мен на 21 Hug

Аз тогава получих подарък едно прехвърляне на мое име на имота Whistling после бяхме там до 9,след това на кръчма при едни абитуриенти беше лудница Crazy

Сега отиваме да си вземем пързалката Party и на кафе

Весел ден на всички  Hug

# 58
  • Мнения: 1 341
Лети, 24 номер мисля, че отговаря на 7-ца!

Рени, рпиятен пикник! Peace

Ели, честит имот, много хубаво и приятно да ви стане там. Hug

# 59
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Лети сандалките са 8 1/2,отговарят на 26 номер,колкото носи Цвети,значи си отговарят на номерата.Тук има разяснения как може да се поръчат : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=396095.0   http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/conditions.php?NONSSL& … tpcutn02l0emebtt0  Излезнаха ми около 40лв..не съм смятала точно колко.

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 13:53 от Пиги®

Общи условия

Активация на акаунт