За пленума се стяга вече АПРИЛското човече

  • 11 820
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Сминс, моля те, кажи ми колко са стаите преди 1ви юни. Благодаря!

Ами и преди и след 1ви юни стаите са ...27 на брой  Mr. Green Татянка  Hug


Спорна и лека седмица, момичета!   bouquet

# 46
  • Мнения: 3 205
Добрютро. Днес, поради техническа невъзможност да прибера Иво от градина, си го гледам вкъщи. То, от една страна е по-добре, защото в тяхната група пак имат скарлатина  Confused 

Младен води Иво на цирк и точно както очаквах, Иво не е издържал повече от половин час  (през което време е извеждан 2 пъти навън, за да се успокои от рев за мама). Няма да повторим поне до другото лято. Иначе МЛаден е доволен от цирка и каза, че с удоволствие би го изгледал до края, ако имаше как.

Аз вече сериозно обмислям дали да не стана лелка в някоя детска градина. Шансовете на Дани за прием са почти нулеви.

# 47
  • Мнения: 2 631
Татянка, и аз не разбирам!? Confused newsm78


Щях да пиша и други работи... Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 1 802
Добро утро и от мен!

Разколебавате ме за цирка значи, а от кога го чакам да дойде в Младост..  Confused

Енви, как е Велинка?

Аги, вие как сте?

Танче, така като пишеш ме притесняваш  Confused


Аз вече официално съм без работа. Ходих 3 дни, имаше работа, но вече край, смятам на друго поприще да се изявявам, дано по скоро го намеря де  Mr. Green
Сега ви оставям, защото паля джапанките към баба /в другия край на София/, защото вчера си забравих там телефона, а чакам да звънне някой я за работа, я да ми чуе новата песен  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 3 390
Чаена,много сте готини!  Hug
Да си пожелаем лека работна седмица!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 648
Лека седмица на всички.
Това на Танчето не го разбрах, което го написа.
Като ви слушам за Пленума и ...ама вече реших веднъж.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 785
Привет!

Ммммм, хубави снимки пак... Heart Eyes - Соня е пракрасна с банския, наистина! Flutter Ванче, искам с вас на плаж!  grinning039 Юл ще разбива женски сърца, а на Велинката къде са й 18-те килограма, не мога да разбера  newsm78, както и енви защо бълнува за диети?  Mr. Green На Аги пикника с чадърите е уникален... Joy

Данче, по-добър късмет на новото поприще ти желая! Hug

След като бях наречена несериозна и че нямам сърце...
Shocked  ooooh! Shocked... Не че съм в час, ама, сега остава и Татянка да последва Филипа... Tired Никога не съм я разпитвала и обещах да не коментирам(не че бих), но и нея някой я беше обидил така...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 7 605
Споко, споко, няма да спирам да пиша  Wink Една персона ми каза тези неща в прав текст, че цял форум мен ме чакал, че заради мен бе избрана датата и че заради мен сега трябва да се плаща повече за стаите, и сега съм несериозна понеже отказах и че ако имах сърце, бих отишла  Rolling Eyes  Радвам се, че явно мнозинството не споделя това мнение  Hug Слагам си обеца на ухото и спирам да обръщам внимание на този човек, който дори няма да присъства на пленума  ooooh!  Whistling

Ваня, много ми харесва колко положително звучиш  Hug А колко си се вталила.....евала  Flutter

Рени, супер са снимките  Heart Eyes А този мокет в Гранда на коридора преди басейна, както и вратата към басейна, са същите както през 80те години  Laughing

# 53
  • Мнения: 404
Татянка Hug.Шапка ти свалям, за начина по който гледаш на нещата
 Peace.Ако можеха и други да не са толкова дребнави и пошли Confused
Кой се е вталил бе момичета Shocked.5 килца съм отгоре от миналата година Embarassed.
И да разсея ведрото звучене-с ангина съм , едвам преглъщам,май няма да мина без АБ отново.... ето ми плаж и къпане Mr. Green
Спорна седмица дами Flutter

# 54
  • Мнения: 2 631
Като настане пленумското време и настава разнобой в редиците ни!
Що така?
Цяла година сме си другарували, а изведнъж...
 newsm78
Филипа и аз още не мога, да я прежаля!
Confused


Татянка Heart Eyes, това са пълни глупости - че ти си виновна за каквото и за било!

Рени, Аги, страхотни снимки! Heart Eyes

Ильенко, ела на Пленума и ще й видиш на Велина кг-те! Mr. Green

Велина е добре.
Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 1 532
Здравейте!
Благодаря за комплиментите по Сонята. наистина банския е трепач.
Татянка, и аз забелязах, че хотела е доста стар. Пообновили са го, но определено не му давам 5-те звезди.

днес сутрунта водих децата на кръв и урина. Соня не са я боцкали от миналата година и сега не знаеше какво се случва с нея. беше много смешна-не заплака, но погледа й беше много красноречив. Влади и той гък не каза.
Но аз се изтощих много-докато взема и на двамата урина, да ги натоваря на колата..и т.н.

Тина, като ти видях линийката се учудих колко малко ти остава. Мислех, че си някъде посредата, ама то дошло. май Бубка беше на средата.

Лек ден и седмица на всички.

# 56
  • Мнения: 2 149
Нещо не се иззразявате точно, така че не можем да ви разберем. Wink Танчето пита колко са стаите преди 1 юни, Смин й отговаря за бройка, а аз мисля, че за пари иде реч. Намесят ли се пари всеки става доста докачлив явно Mr. Green Ако имате предвид да пишете нещо, но другите де не ви разбират, тио що не си ползвате личните? Grinning
Сега прочетох и се коригира- Танче, споко душа, както в живота и така и тук хората са различни, а в писмен вид е трудно да се разберем понякога - един казва едно, друг разбира друго, но така е като липсва интонацията при говора Peace

Тони кашля ужасяващо, не е спирал от сутринта - само духам носа му, дано да спре, че ще се проведе и ще повърне съвсем скоро. ooooh!

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 12:27 от Чаено момиче

# 57
  • София
  • Мнения: 958
Татянка, няма да се връзваш на такива глупости, иначе ще ти дърпам ушите! Wink  
А миналата година пленума не беше ли пак в началото на юни!  newsm78

За цирка - ние водихме Вальо есента и много му хареса, още си спомня за блестящите каки  Mr. Green за кончетата, за маймунките и гъБъЛчетата. Даже, за мое учудване, го издържа до края. Е, не беше идеално, порева си яко от клоуните, та се налагаше щом се появят, да му крия очичките, ама това се получи, заради една случка от морето - един олигофрен се беше облякъл като клоун и плашеше децата. ooooh!

Пък при нас се появи гадна криза с яслата. От края на мин. седмица започна сутрин да реве истерично и само повтаря, че не иска на детска. Най-лошото е, че не иска да говори за това, какво го притеснява. Щом споменем нещо за яслата, той си взима някоя количка да си бръмчи и се прави, че не ни чува.  Sad

Рени, Ванче, размечтахте ме с това моренце!
Ние мислехме тази година да си направим лятната почивка някъде в планината, ама нещо, колкото по-топло става, толкова повече ми се плацика в морето.  grinning039

Приятна и успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 11:10 от Renkata

# 58
  • Мнения: 2 631
Аги, просто не искам да задълбавам  Peace Обърнах го откъм веселата страна  Peace
Момичета, не са получени само парите на Ренката и Рачето, всички са иначе ОК  Hug
засега толкова, че колкото ми е криво, бясно и отвратително....

# 59
  • Мнения: 143
 Момичета днес да почерпя ,остарях с още една година  Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт