Асен-Александър на Гвендолин е МАЙски сладурко неотразим!

  • 25 658
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Е,Гичо...дано да  нямате тежка нощ PraynigИ  HugМаги бързо да пребори Т и причинителя й.
Руми,снимките са ти страхотни-с какво я храниш тая бузанка?А,тортата е както винаги на ниво-явно и Коки има  заложби за сладкар....
Олче,и твоите  снимки са много свежи....с тия бебета прекрасни  направо ме вкарвате в размисъл/и кроене на планове...ма пуста криза-временно проекта със сетричката е под запрещение/
Змейкова,къщата вече май я позавършихте-поздравления и от мен.....представила си се на ниво,като дизайнер PeaceПък,за Калинка-няма смисъл да казвам,че пак предизвика фурор сред моите младежи.....ако има много посещения на албума ти-да знаеш,че поне половината са от нас Laughing
Ана,много ти е сладка рожденничката...........и къдричките й.....
Сисе,ти  само ни плашиш..нито си толкова огромна,нито бебето ще е 900гр............и ако вземеш да изкараш и тоя път кротанка като Божа-да знаеш,че пеша ще дойда да искам рецептата....А ти  наистина кажи кога да стискаме палците?
Шуши,дано успееш да  обасниш на Марти че  Дг може да бъде и много хубаво място..........дано със смяната на персонала да са се менили и порядките Praynig,че и аз вече се убедих,че човешкия фактор е най-важен/особенно след като двете титулярки в групата на Сами излязоха в майчинство и се изреди де що имаше заместнички.....накрая бяхме станали  #Crazy,но откак се установиха  две свестни за постоянно и децата тръгнаха с желание отново/
Галче,аз дадох своя скромен принос за напредъка на темата/дано и други да бутнат по едно рамо,че като едното нищо ще имаме Ивчова абитуриентска тема/
Хайде,от мен лека и наздраве!

# 46
  • Мнения: 2 213
Добро утро!

Разпознах се аз в не намиращите време за отчет във форума и се засрамих... Embarassed
Та ставам рано тази сутрин (днес не съм на работа), та да дам принос за изписване на темата, че и Николчовата тема е на опашката от чакащи!  Mr. Green

Гичо, дано сладурката Маги да е вече ок и да е било нещо временно!
Ние у дома всички сме болни - Калин най-много. Ники има само хрема, обаче както знаете, това мен ме вбесява... Дано си остане само с нея, че аз парти не искам да отменям. С 300 зора го организирах, търчах да търся торти с Томас....
Аз да си призная част от снимките хич не съм имала време да ги гледам. Но днес ще си направя едно кафенце и цял ден ще вися във форума в това дъждовно време! Пропаднаха ми плановете за хуави и сълнчеви разходки днес.  Sad

Сисе, само няма да се притесняваш! Ти нали си люта македонка.... тегли им по една на хормоните и се успокой! Всичко ще е наред - на уреди за измерване големината на плода вяра да нямаш!
Руми, тортата ти е супер! Коки и Ида трябва да са много щастливи, че имат такава лъчезарна и сръчна мама!  Трябваше да ти дам заявка на теб за торта с Томас!  Hug
Галя, отправям специален поздрав към теб - да ти мине леко и успешно и бързо работния ден!
Олче, сладурите са ти един път! Виждам, че Вели е много щастлив с две дистанционни в ръката! Очевидно бъдещета му професия ще е на шеф на СЕМ!

Я като съм станала толкова рано в почивния си ден да взема да ви сервирам и по едно кафе:
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ! Много късмет и приятни емоции днес!
Хубав ден ви пожелавам!

# 47
  • Мнения: 937
Здравейте момичета,
Танче, благодаря за кафенцето, че ми се спи и имам нужда от две - три явно днес!
Благодаря и за разбирането, че искаме и ние да имаме тематични теми  Mr. Green по-скоро  bowuu
Руми радвам се, че се разписа и показа снимки най-вече най много ми хареса семейната ви снимка (опитвах се да разбера на кого прилича Ида)  Embarassed И аз да те поздравя за тортата очаквах снимката й... Laughing
Нашата торта ще е с Том и Джери това е хит при нас, купих и два чифта гащички с том и джери и познайте всяка вечер като ги свали ме кара да й ги пера че да може утре да си ги обуе и седи с мен в банята и после я държа да си ги простре и така вече две седмици, та май ще трябва да се дигна до Джъмбо пак и да купя още 5 поне че да си спестя тази процедура всяка вечер. Купих и (тоест тя като я видя и си е сложи в количката) блузка пак с тях, но нея вече не ме кара да я пера, но щом я види в шкафа и се облича. Та така явно всеки с интересите си  Laughing
Гичо, дано сте по-добре и да е било само нещо временно.
Танче дано и вие да оздравявате, и да имате страхотно весело парти!

# 48
  • София
  • Мнения: 429
 Хайде и аз да се запиша в тази тема и да допринеса малко за изписването,че да може по-скоро желаещите да се сдобият с тяхни теми.
 На много хубави снимки се нагледах.Руми Ида за мен е копие на батко си.Поне в моите очи страшно си приличат.Същото ми е мнението и за Елина на Олчето.Красавици  Heart EyesАз мога само да си мечтая за момиченце,а и незнам дали ще ме огрее за второ изобщо.В момента сме в някаква тъмна серия,като за капак вчера някой ми беше нарязал едната гума пред офиса,а ги купихме преди една седмица.Като видях ми се прирева,че 140лв отидоха на вятъра,но здраве да е. Днес се успокоявам,че скоро ще дойде нещо хубаво.
 Честито на всички празнуващи в днешния ден и на тези които пропуснах да поздравя за 3-тата Годинка!Всички да са здрави и да се радват на щастливо детство!
 Сисе,хич да не ти минават лоши мисли  NaughtyВсичко ще е наред,надявам се по-скоро да се случи и да гледаме снимки и на твоята малка принцеса.
 Аз в момента се надявам тайно да се случи чудо във фин.ни положение и да успея тогава да изврънкам нашия татко да присъстваме на срещата.Не че няма да имам изпити по същото време,но вече толкова ми е все едно какво се случва,че определено предпочитам да прекарам един хубав уикенд във вашата компания отколкото да трупам напрежение покрай някакъв изпит.
 И накрая искам да подканя софийските мами ако имат желание за среща по женски  на 22 май(петък) да споделят,за да видим колко ще се съберем и да направим резервация.
 Желая хубав ден на всички!Аз съм на работа и съм се заринала в бумаги,така че може да се очаква и по-чести включвания от моя страна днес.Когато имам най-много работа все правя това,което нетрябва Embarassed

# 49
  • Мнения: 163
Здравейте МАЙ-ски мами на сладури!
Да спомогна за изписването на темичката ни, че на всичкото отгоре се боря със световната финансова криза и съм на работа днес  Grinning
Танче, мерси за кафенцето! Почивай и наваксвай във форума, а и времето се оправи и ще бъде един пресрасен слънчев ден!
Сисе, стискаме палци още от сега - всичко да мине леко и по план!
Руми, Коки и Ида са много сладки! Hug Напарво си невероятна с твоите торти, поздравления!
Вели и малката принцеска - сладури! Heart Eyes
Гале, добре че поне си купила 2 чифта, че ако беше 1 трябваше да го сушиш, че да е готов за обличане сутрин  Joy
Никол също има такива гащички. Тя е на вълна "Ягодов сладкиш", но искаше да си гледа само едната серия "Светът на приятелите". Като реши, че ще гледа и другата серия с готвеното и като й обувах гащите с Ягодов сладкиш и ме пита "Ама коя серия са? С готвенето ли?" Така, че сега трябва и гащи за всяка серия да купувам  Laughing
Вчера пристигна подаръка за РД на Никол от вуйчо й от щатите и тя беше на 7-мото небе. Преди да отворим колета ме пита "А играчка ще има ли?". Естествено изненадата й беше направо топ-удар - лаптот и то в любимото и зелено - така се радваше това дете, голям кеф! После държеше да си го остави до нашия комп, мишката до нашата да се подреди. Така до нашата прахосмукачка стои нейната, до  ютията - нейната. С две думи, ние вече може да се каже, че започнахме празнуването на РД. Много ми е кеф и на мен! Heart Eyes
Хубав ден! Hug

# 50
  • Мнения: 4 370
Аз пък се боря с Иван да го преспя. Днес не съм на работа и се гледаме. .... Оооф сега му се пишкало...
..... Тази сутрин е станал от 7ч, цял ден сме навън , а сега е супер свеж. Как не му се доспива на това дете не знам. А в яслата спи. Още малко ще го почакам и отменям обедния сън, че то пак стана време за излизане. Пък както иска така да изкарва до довечера.

Като гледам Косьо и Ида на последната снимка и ми се струва че е илюзия.  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 5 079
Ани, Велизар отказа от раз обедното спане от 8 март, откакто излязох болничен по майчинство. Направо не си спомням какво е да имаш спящо през деня дете.  Grinning И сега ми е малко нанагорно, защото заради него, не мога да легна и аз, когато бебето спи, но пък така си ляга рано господинът и пак някак си напасват графиците двамцата, като по едно и също време идва Сънчо за тях.  Grinning

Гичо, как е Маги? Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 4 370
Олче, успокои ме че не сме единствени. Не знам защо се ядосвам, след като и да не спи не ми прави проблеми, но някак си ми се иска да заспи и аз да се отдам необезпокоявана на нещо за час-два. Досега си устройвахме водни забавления в банята. Пак го сложих да спи, с идеята да спи като къпан! Да видим дали ще ми се получи.

# 53
  • Мнения: 4 370
Спи, спи, спи!  Party Правилото действа с пълна сила поне за момента.  Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 5 079
Спи, спи, спи!  Party Правилото действа с пълна сила поне за момента.  Mr. Green

Щастливка! Grinning
Ние играем с балони... Crazy

# 55
  • Мнения: 2 213
Я пак да ви навестя Simple Smile
Сега ми е паднало...

Ние днес си направихме супер забавления. Снаха ми е тук с детето и с Ники си играят всеки ден. Толкова се харесват и обичат и така хубаво си играят, че направо не знам какво ще се случи като си тръгнат в понеделник!
Та дано и за утре не се сбъдне прогнозата за лошо и дъждовно време, че ми се иска партито да е на открито, че децата да си играят на воля и да се забавляват с пълна сила!
И Никола днес трудно заспа, но поради факта, че получи предварително един подарък от баба си и искаше да си играе с него. Та беше рев, нерди, чудо...

Олче, разкажи ни повече за бебка и за баткото....

Отивам да опаковам подарък, че много празници, много всенародни веселби, много нещо  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 1 877

А на нас, останалите защо не?

Бабъл, Мимоза, БГ Вики, да са ви здрави децата. Много хубав ден ни се е паднал!  Hug Hug Hug


Бабъл, тая торта ще е много, много актуална при нас. Марто е луд на тема Маккуин и компания, както и на Спайдърмен.


и на вас!  newsm51ама като не чета предните страници Crazy

# 57
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте, мами и дечица!
  Най-сърдечни поздрави на порастналите вече май-чета, да са здравички и умерено палави!!!
   Разгледах малко снимки, почти не съм ви чела... Ние пак сме болни - цялото семейство Sad Дари е с ангина от четвъртък, пие антибиотик, но май се влошава, а утре е неделя и не знам какво ще правим... Кашля много лошо, днес не можа да заспи на обяд от кашлицата, а как ще е тази нощ не знам ooooh! Таткото също се предаде, за сега подсмърча само, мен ме боли гърлото. Изобщо пак се наредихме!
   Като извинение за лошите неща които пиша ви слагам един линк към снимките от сватбата, на която кумувахме. На избраната снимка ние с кръстника сме в дясно.
http://album.svatbata.bg/nadia-i-plamen/bg/photos/131520.html

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 21:56 от Mimeto78

# 58
  • Мнения: 363
Честит рожден ден на днешните рожденници-ИВАЙЛО, ВЕЛИЗАР И АНТОН.
Много болнички пак, дано бързо оздравеят Praynig

# 59
  • Мнения: 8 242
хух гледам съня обсъждате..  Rolling Eyes
Моето диване не спи на обед редовно откак стана на 18м. .. От 2 годишен спеше максимум веднъж седмично..
А някъде от есента вече съвсем го отказахме тоз сън..
Става към 9-10 сутринта.. ляга вечер към 22-23..
Ако го оставя да дремне и за 1/2-1 час на обед - отиде до 2-3 сутринта да се гоним  ooooh!

Сисе, пак ще ти идвам на гости, може би другия месец  Mr. Green Искам да видя малко бебиииииииии  Heart Eyes (леко раждане  Hug)
Миме, пък до Русе ако знаеш напоследък колко често идвам  Crazy май трябва пиша другия път (пак там юни), че да се запознаем  Blush

Общи условия

Активация на акаунт