Лятото дойде - ОКТОМВРИйче на морето да се заведе

  • 27 871
  • 477
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Здравейте, дами!
Херич, успешен панаир ти пожелавам!
Айр, наистина е трудно да се нагоди човек към нов колектив и нов ритъм на живот, но ти пожелавам да е за добро!
Ася, не се иднизвай по терлици, че да не идвам до високия ви блок и да те мятам в колата напът за Елена!
Ели, айде бе, жена, може ли таквоз отсъствие и то без извинителна бележка  Mr. Green
Аз днес цял ден имах работа из Варна - взех си служебната бележка от радиото за проведен стаж, но бях приятно изненадана, че са ми я написали направо като препоръка за работа. Останах трогната наистина, защото не очаквах. Също така ми казаха, че ако решат отново да правят студио в Добрич направо съм наета на работа! Засега съм просто рекламен агент, нещо, което не ми е присърце, но се надявам скоро да успея отново да вляза в студио, защото там ми е силата! Пристрастих се към работата с микрофон и в ефир  Laughing
Марти вече е записан в детската градина на кака си, снощи бях и на родителска среща - само дето просто не зная как ще тръгне, защото все още е такова бебе, а все пак в градината не ги обгрижват както в яслите и от децата се очакват да изпълняват сами поне програма минимум, а той е скаран с говорене, обличане, акане и куп още неща! Иначе в двигателно отношение е супер-научи се да го кара колелото и е неудържим, вече дори пази равновесие за около 15-тина метра!
Оф, улях се, стига толкоз - отивам да разтървам зверчета, че от детската стая писъците станаха тревожни!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Пак аз и бързам  Crazy
Пуснах на ЛС сметката си за превод на капарото. Който не е получил защото не успях на всички, че бързам да пита Са, ВерчитУ, Мачо, Слийпи на тях пуснах.
Извинявайте пак но много работа имам и пак тръгвам.

# 17
  • Мнения: 318
Здравейте,момичета! Цялата сyета около събирането внесе много слънчево настроение във форyма ни и е едно празнично!Толкова много се вълнyвам и аз и наистина се надявам все пак да yспеем да сме на линия!При нас пречката е в това,че мероприятието съвпада с деня на изборите и работата на мъжо го задължава 24часа в деня на изборите да са в рамките на града.Това ни пречи да дойдем с две нощyвки,а предвид че ще бием толкова път с две деца бихме искали поне за два дни да можем да останем и да yсетим нещо.Иначе е все едно ...з път да види.А,толкова много ни се идва на всички и много искам да се видим и запознаем!Все още се надявам мъж ми да намери някакво разрешение и да yспее да се освободи от работа.
Мачо,изобщо не се измъквам,даже на мен ми се идва повече от колкото предполагаш!Ако имаме късмет ще се видим!Браво за препоръките!Това ще ти е голям плюс при търсенето на хyбава работа!Все така дерзай и напред! Peace
АIR,yспех с адаптацията! Hug
mia_ata,Симона е със същите мерки като Вяра!Важното е да са здрави!

# 18
  • Мнения: 194
mia_ata,Симона е със същите мерки като Вяра!Важното е да са здрави!
Ася, няма лошо - джобни гаджета са нашите моми, аз винаги съм била най - дребна в класа, но това не ми е пречело  Peace

# 19
  • Мнения: 192
Херка, мъж ми ти преведе капарото. 70 лв. от Боян Милев. Казали са, че ще го получиш в събота след 11 часа.  Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Тъкмо се връщам...чак и тен хванах днес Mr. Green По едно време щях да показвам морна снага по бански ама палавите погледи на комбайнерите ме спряха Mr. Green
Благодаря за преводите. Са ще направя това, за което ме помоли на ЛС Heart Eyes
Ставам, че и къща имам Crazy

# 21
  • Мнения: 192
Ох, момичета. Да ви се оплача, та да ми олекне малко.
Аз съм направила ангина и се опитвам с някакви бабини лекове да се излекувам, че не мога да пиа антибиотик заради кърменето. А днес и Маги ми е болничка. Цяла нощ е плакала и се е въртяла, а днес сутринта ми е с хрема, кашлица и температура. Сега заспа, а ние рисуваме с кака Али. Мъж ми е на работа. Дано Али не се разболее и тя...Има само едно нещо, което е по-гадно от това да ти е болно детето - да са ти болни и двете!!!  ooooh!

# 22
  • Мнения: X
Са, дано Али все пак не се разболее, защото с две болни деца наистина е ужас - притесненията са двойни, безсънието пълно, както и задачките по обслужването им - лекарства, чистене на нослета, абе ....
Хера, извинявай, но вчера не успях да ти пусна паричките! Срам ме е, но денят ми премина изцяло не според предвиденото и така и не успях да скокна до банката! Днес ще отида обаче!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Здравейте момичета.
Панаира ми свърши...обаче от там бях по селата и нямах нет естествено. Вчера ходих до Пловдив но понеже имам само телефона на Ели и звънах да се видим но както става напоследък все неможем да се засечем двете в Пловдив Sad
Аз влизам с една неприятна за мен новина. Ние няма да можем да дойдем....не пускат Антон а аз сама няма да мога да дойда. Болничен неможе да вземе защото коато е отишъл да си оправя нарядите защото ще ходи на Еленския балкан му казали, че на 5-ти има празник на бригадата и който не е на празника ще е наряд..т.е опция да го няма няма. А като е казал за еленския балкан не върви болничен Sad Яд ме е ама няма какво да направя Crossing Arms
Та на въпроса сега....аз мога да преведа на момичетата капаро и пак да организирам почивката ви там.
Пишете ми какво решавате...ако се откажете и вие ще върна на всяка капарото пак по същите сметки /не е проблем за мен/.
Съжалявам, че се получи така ама това е неволята на воената жена Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 393
Хера, ако проблема е в самото пътуване, можем да минем и да ви вземем!

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Пътуването не е толкова голям проблем...и кола имам и книжка Crazy но на сержа му стана тъпо, че няма да можем да идем а толкова му се ходеше и някак си не ми се ще да го оставям сам и да тръгвам.

# 26
  • Мнения: 393
Така е, и на мен би ми било криво да тръгна. Вие си знаете най-добре.  Hug

# 27
  • Мнения: 192
Херка, много съжалявам, че така стана. Без теб няма да е същото... Confused

Аз пък за сега съм пас, че с тези болести, които ни налегнаха, хич не ми се правят планове. Нядявам се, че след 2-3 дни всички ще сме здрави и пак ще гледам оптимистично на това пътуване. Очаквам да чуя и другите мами какво мислят да правят.  Hug

# 28
  • Мнения: 5 178
аз съм за запис, и после ще чета.. щот нал съм заспала гарга и не видях, че сте се преместили в нова тема

# 29
  • Мнения: 1 264
Здравейте, момичета!
Хера, съжалявам, че така се е получило. То и при нас не е много сигурно, но още е много рано, за да кажат дали ще може да отсъстваме на 5-ти или не. (Аз затова и първоначално предложих около 1-ви май, че тогава със сигурност се почиваше, но пък то времето беше много гадно.)
Предлагам да не те ангажираме с резервации. Да видим кои ще останат и да преценим примерно десетина дни преди това колко човека сме и дали няма да променим мястото. От всичко мен най-много ме притеснява дългото пътуване с моето чаве  #Crazy. Като знам какъв ужас беше пътуването до морето (хем през нощта) пък и обратно...

Общи условия

Активация на акаунт